Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Dobra... Jak było napisane na facebooku... Siadał mi dysk twardy co spowodowało liczne problemy z kompem (WoT dostawał freeza podczas wczytywania bitwy) aż do wczoraj (dysk umarł - prawie to wyglądało jak na tym arcie:

Misc__RIP_Hard_Drive_by_ChibiShizuChan.j

)

Ale dziś został zakupiony nowy dysk więc zaczynam zasysać wszystkie utracone gierki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś na to patrzy, czy to jest potrzebne, czy w ogóle warto to robić... Ale sądzę, że warto by było zaktualizować listę członków klanu w pierwszym poście. Bo widzę takie kwiatki jak np. rekruter bejeden czy dowódca kompanii OposPL, którzy od dawna nie są w klanie. A z kolei nie ma przykładowo Niszczyciel23 czy Legion0, którzy wcale nie są u nas krótko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to może być kawał roboty do zrobienia, bo zmian to już zaszło całkiem sporo. Zajmę się tym... jak w wrócę do domu, bo na wakacjach w Polszy jestem. Czyli za 2 tygodnie. Dodam że być może pojawię się co jakiś czas w WoT, jednak bez np TS, także grę wspólną mam mocno utrudnioną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś na to patrzy, czy to jest potrzebne, czy w ogóle warto to robić... Ale sądzę, że warto by było zaktualizować listę członków klanu w pierwszym poście. Bo widzę takie kwiatki jak np. rekruter bejeden czy dowódca kompanii OposPL, którzy od dawna nie są w klanie. A z kolei nie ma przykładowo Niszczyciel23 czy Legion0, którzy wcale nie są u nas krótko.

albo ja - rekruter ktorego w klanie nie ma od.... nie wiem ile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że weszła nowa aktualizacja i wraz z nią tryb Stronghold w soboty zamiast drużynówek lub/także będziemy grali potyczki w celu zdobycia surowców.
Pokrótce może wytłumaczę na czym to polega tym co się im szukać nie chcę. Potyczki gramy na 6 lub 8 tierach. Drużyny liczą po 15 graczy. Za wygraną potyczkę otrzymujemy 200 jednostek surowca. Aktywowanie danego bonusu na godzinę kosztuje 100 jednostek surowca. Za surowiec możemy ulepszać dany bonus. Na początku postaramy się wyciskać bonus do kredytów, który może sięgać nawet do +50% kredytów na bitwę podczas działania bonusu. Jeśli dobrze zrozumiałem ulepszenie owego bonusu rozwija się tak: 2%(na początek bez niczego)4%, 8%, 16% itd. Liczę na aktywność. Proszę o obecność w sobotę około godziny 19:00. ~ Pozdrawiam Flippyn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że weszła nowa aktualizacja i wraz z nią tryb Stronghold w soboty zamiast lub także będziemy grali potyczki w celu zdobycia surowców.
Pokrótce może wytłumaczę na czym to polega tym co się im szukać nie chcę. Potyczki gramy na 6 lub 8 tierach. Drużyny liczą po 15 graczy. Za wygraną potyczkę otrzymujemy 200 jednostek surowca. Aktywowanie danego bonusu na godzinę kosztuje 100 jednostek surowca. Za surowiec możemy ulepszać dany bonus. Na początku postaramy się wyciskać bonus do kredytów, który może sięgać nawet do +50% kredytów na bitwę podczas działania bonusu. Jeśli dobrze zrozumiałem ulepszenie owego bonusu rozwija się tak: 2%(na początek bez niczego)4%, 8%, 16% itd. Liczę na aktywność. Proszę o obecność w sobotę około godziny 19:00. ~ Pozdrawiam Flippyn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...