Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

SIEMKA! Mam nadzieję że mnie dodacie DO KLANU MLP-P BO LUBIE WSZYSTKO CO JEST ZWIĄZANE Z MLP!

a i jesze mam ts3 i jestem teraz w piątki soboty i niedziele bo szkoła ale sąwyjątki

Może i lubisz ale po pierwsze: Podaj swój wiek, bo jeśli korzystasz z TS3 to musi być jakiś normalny głos  (min. 16 lat i jakaś ogłada wypadałaby być).

Po drugie: Jakie masz tiery w garażu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. UWAGA, ACHTUNG, ATTENTIONE
Ankieta została zaktualizowana. Dobrze by było jak każdy zagłosuje, ponieważ (być może) uzyskamy wtedy lepszy wgląd w sytuację klanu. Negatywna odpowiedź nie oznacza automatycznego bana! Po prostu dobrze by było wiedzieć jak to jest z wami.

2. Coffey, nie przesadzaj z tymi 16 lat. kiedy zakładałem klan sam nie miałem tylu. Wiek minimalny bym raczej kompletnie pominął. Dobrze by jednak było jeżeli się jest po mutacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie o to mi chodzi Izy.. Po tym co zaczyna się dziać na TS3 szczególnie bym zalecał po mutacji... A 16 lat to tylko dlatego, że głównie w tym wieku to się zaczyna... Aczkolwiek ja miałem 15 (kiedy zaczęła się mutacja i trzecia ręka wyrosła) ale to szczegół :D (szczególnie, że mamy takich dwóch co mają bodajże 14 i 12 lat lub coś w tym stylu i tylko wkurzają pozostałych członków gildii zachowaniem i głosem ala Justin Bieber)

Edytowano przez Coffey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej wprowadził ograniczenie typu "Odzywanie na TS tylko po mutacji głosowej", jako że ktoś bez mutacji nadal może być ogarniętym graczem. Jak was wkurzają, poinformujcie ich grzecznie o tym, a jak nie zrozumieją, to po tym dopiero ban. Ponadto musi to zostać obgadane z Flippym/Wojnachem... jak sądzę.
I nie wiedziałem że mamy kogoś w wieku 9 lat... To może wprowadzimy ograniczenie wiekowe od 12?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banowanie kogoś "bo ma mniej niż x lat" jest, co najmniej, idiotyzmem.

Osobiście znam wiele osób poniżej 12 lat i są o wiele bardziej ogarnięci, niż przeciętny "dorosły". Przypomnę też, iż każdy z Was kiedyś był młodszy, każdy z Was przechodził mutację i każdy z Was wkurzał tym innych ludzi.

Jeszcze zrozumiem, jak to jakiś kompletny nieogar, który nie rozumie, co się do niego/niej mówi, ale no, każdego "bo x lat" to przesada, jak na mój gust.

Taka losowa myśl zgodna z tematem rozmowy.

 

 

Ale do sedna.

Izy, dodaj do pierwszego posta informację o adresie TSa, albowiem, z nieznanych mi przyczyn, ludzie piszą do mnie po ów adres :drurrp:

Also, dla leniwych zrobiłem podgląd serwera, coby można było zobaczyć, kto jest on-line bez konieczności wchodzenia. Wystarczy wstukać ten sam adres w okno przeglądarki:

ts3.everfree.pl

 

Życzę miłych rozmów i niskiego pingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA,
Spróbuję wprowadzić trochę demokracji. Zostało dodane kolejne pytanie w ankiecie. Wygląda na to że musicie usunąć stare odpowiedzi i zagłosować ponownie, jednak sądzę że jest to wykonalne.
Co do ostatniej możliwości. Każdemu nowicjuszowi dałbym stanowisko rekruta, zresztą i tak to tak już jest. Stanowisko żołnierza otrzyma się dopiero jak nowy będzie w miarę często obecny w wspólnych bitwach i jak będzie obecny na TS i się grzecznie słuchał. Jak będzie nieogarnięty, nie będzie się słuchał i szybko nie pokaże poprawy to go pożegnamy. Za głos jako taki bym w sumie nie wywalał nikogo. Chyba że za głupie odzywki.
 

Ale do sedna.

Izy, dodaj do pierwszego posta informację o adresie TSa, albowiem, z nieznanych mi przyczyn, ludzie piszą do mnie po ów adres :drurrp:

Also, dla leniwych zrobiłem podgląd serwera, coby można było zobaczyć, kto jest on-line bez konieczności wchodzenia. Wystarczy wstukać ten sam adres w okno przeglądarki:

ts3.everfree.pl

 

Życzę miłych rozmów i niskiego pingu.

Zrobione

Edytowano przez izy97
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że nie było mnie w sobotę, zbierałem się na niedzielę, a po niedzieli zbierałem siły do życia. Zgadzam się z izym w tej sprawie. Moim zdaniem jednak mimo wszystko jakąś dolną granicę wielu trzeba ustalić. Równość równością, ale jak 6 latek poprosi o dołączenie to myślę, że sprawy się skomplikują w kwestii zrozumienia się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 tier?

Ja mam trochę 6 tieru (nie, nie 1sa i bardzo się cieszę, że go usuwają :) ), ale żeby mieć coś użytecznego to musiałbym pewnie e8 kupić, albo najlepiej hellcata/jacksona (skoro hellcat dostaje nerfa...), bo tak to tylko jumbo albo 12t... Chociaż baaaaardzo czekam na następce po chafeem  :fluttershy5: 

W sumie jaki jest typowy skład? 5 ciężkich 2 lajty? Co akurat będzie pod ręką? Trollem byłoby 7 hellcatów, ale teraz jak je znerfią to...

 

No i jak wspominałem, ja pewnie będę mógł się pokazywać, nawet dość regularnie, ale dopiero od października.

 

My gramy zwykle 1 albo 2 kv-2, ze 2-3 HT i 2 LT/MT/LT+TD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy jesteście... Przez miesiąc mogłem grać w czołgi... I nic.

A jak w piątek musiałem kompa oddać, to wy w sobotę robicie bitwę.

Smutłę. :fluttercry2:

 

 

PS.

W moim starym klanie był taki system, że trzeba odbyć coś w rodzaju rozmowy kwalifikacyjnej z dowódcą na TS.

Dopiero po rozmowie dowódca decydował czy gracza warto przyjąć do klanu.

Edytowano przez Posealor zwany Pose
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, szczególnie tobie się pose przeprosiny należą  :twiblush2: , miałem coś robić w zeszłą sobotę, ale po prostu nie miałem czasu. Pracowałem przy budowie dachu, a wieczorem musiałem spakować karabinek, przejrzeć magazynki, odpicować buty itp. przed niedzielną zabijanką  :twiblush: .

Ps. Pomysł z rozmową na ts jest dobrym filtrem, że tak powiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie tobie się pose przeprosiny należą

 

Nie czuję się, żeby coś mi się należało. Po prostu miałem pecha.

Rozmawiałem z bratem, żeby dawał mi pograć u siebie choć na godzinkę w wekendy. Nie zgodził się. Tak więc będę mógł zagrać dopiero jak znów wyjedzie na dłużej, a najbliższy taki wyjazd zapowiada się gdzieś w grudniu. Do tego czasu raczej nie zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż panowie, jak niektórzy zauważyli nie ma mnie w klanie (PL_KilleR_) I Szukam następnego... Powód? Brak osób online nie można było zebrać minimum 15 osob raz na 4 dni. I jeszcze pytanko, zna ktoś klan który chociaż troche ma ogarniętego dowódce bo w obecnym mi nie pasuje przez atmosfere :/

Podsumowanie Klan MLP już się trochę rozpada lecz atmosfera w nim jest nadal dobra, a inne klany nie ogarniaja się nawet jak do gry wchodzi 20 klanowiczow ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż panowie, jak niektórzy zauważyli nie ma mnie w klanie (PL_KilleR_) I Szukam następnego... Powód? Brak osób online nie można było zebrać minimum 15 osob raz na 4 dni. I jeszcze pytanko, zna ktoś klan który chociaż troche ma ogarniętego dowódce bo w obecnym mi nie pasuje przez atmosfere :/

Podsumowanie Klan MLP już się trochę rozpada lecz atmosfera w nim jest nadal dobra, a inne klany nie ogarniaja się nawet jak do gry wchodzi 20 klanowiczow ech...

Masz X poziom ? to zapraszam do Klanu przemytników rzeżuchy [KPR] a jak nie masz to zapraszam do akademii Klan przemytników szczypiorku :D

co dzień gramy bitwy klanowe o prowincję (mimo iż ostatnio wypadliśmy z mapy to dziś nam się udało dojść do pół finału) twierdze, plutony itd, ludzie są wspaniali i panuje miła atmosfera, jak chcesz to pisz na PW do mnie jaki masz nick to się zgadamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halik jest taki problem że mam dopiero IX tier, więc nie wiem jakie klany mogą przyjąć osobę która ma czołg jedynie na bitwy XIII tierami. A do tego WN8 mam tylko 600 coś, więc nie sądzę aby było wielkie zainteresowanie moją osobą ;p

Edytowano przez Litwinek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...