Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Oczywiście że mam, a kto nie ma TS. Ale tera z powodów znanym przez nawet niektórych graczy (dowódca to id**ta) odszedłem z klanu w którym byłem przez pare dni. I własnie tak ze mną jest jak nie ma w klanie ogarniętych osób.

Edytowano przez Litwinek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.... Chodzi o Darka(losowe liczby whatever) Najgorszy dowódca jakiegokolwiek miałem w klanie od którego odszedłem dzisiaj, jeśli myślałeś że to o tobie to sorry :< Pewnie źle ująłem zdanie albo wgl już nie myśle ;p

 

Edit: A nie.. Dobrze napisałem, piszę że odszedłem z klanu w którym byłem parę dni a w MLP byłem parę miesięcy więc jest git. Proszę uważniej czytać moje nieogarnięte komentarze :>

Edytowano przez Litwinek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hai! :3 Jeśli są jacyś chętni na pluton to jestem dziś do około północy. Nick: Grillosz

 

Ja jestem chętny. Jak zawsze. Gorzej, że na moim kompie WoT nie chce działać. ;__;

PS.

Jest praca. Dziś składam podanie. Jak dobrze pójdzie, to za 2 miesiące będzie pierwsza wypłata i kupię sobie nowego kompa. Trzymajcie kopytka. :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... Grillosz nie jest złym graczem :v

 

Ale najlepszy też nie... :ming: Gram jak gram, to dla zabawy, to żeby ponerdzić... Zresztą sami oceńcie:

signature.png

 

EDIT: Ludziki - Potrzeba plutonu na gwałt. Zostało mi tylko 6k expa do jagdtargaja. Chelp mi maj frends :v

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy jest sens teraz zaczynać grę? A jeśli tak, to macie jakieś porady dla nowych?

 

 

Poradzę ci dwie rzeczy.

Po pierwsze, nie przejmuj się porażkami. Na początku każdy ma ich więcej.

Po drugie, obejrzyj sobie jakieś poradniki na YT. Polecam cykl "Szkoła czołgisty" (Hallack05). Nie tylko nowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz zakładał konto to wpisz któryś z tych kodów:

NTRDS-WKGUA-C4XGM-HM7HC

B5TZ2K-2XD5KX

NTRDB-SCVYX-TGHNX-F2FXB

VR6SA-X83M9-C8P4G-WCHZY

NTRDD-CMAEM-9D6CM-RZRUR

6FBN2-3UNCW-N753T-2ZKM2

6FBNR-UBZ6B-GZ788-FZND9

6FBNK-WBN37-RSUTD-UX82G

Jak 1 nie działa spróbuj drugi. Daje on 7 dni konta premium i 1000 golda ;)

 

Przyznaje sie kody są z innego forum

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...