Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Tłumaczenie na szybko: Przyjżyj się jakim czołgiem jechałem, ile mam expa oraz czym jechały pomidorki z mojej drużyny i ile oni mają... Tak... 501 expa w Chaffee na przegranej bitwie... Dodatkowo Chaffee nigdy nie trafia na tier niższy niż VI.

Edytowano przez Parabellum Edge
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie na szybko: Przyjżyj się jakim czołgiem jechałem, ile mam expa oraz czym jechały pomidorki z mojej drużyny i ile oni mają... Tak... 501 expa w Chaffee na przegranej bitwie... Dodatkowo Chaffee nigdy nie trafia na tier niższy niż VI.

http://wotreplays.com/site/1175794#self

Problem...

+ 13 75

http://wotreplays.com/site/1161844#abbey-ad0ney-amx_13_75'

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie czołgi bottom tier mają szansę zdobyć więcej expa, bo przecież przelicznik za dmg w stosunku do wyższych tierów jest wyższy. Oraz, przelicznik za ogólną ilość zadanego przez drużynę dmg w bitwie będzie wyższy, bo wyższe tiery mają więcej hp, więc więcej expa można zdobyć w meczu vs tiery VIII niż VII czy VI (mod TOG)...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdze gra się prawie tak samo jak drużynówki, po bitwie każdy z graczy dostaje ileś materiałów budowlanych (czy jak to się zwało...).
Gracze przypisują się do jakiegoś budynku i surowce, które zdobyli w bitwie są dodawane do tego budynku. Jak się zbierze odpowiednią ilość surowca, to budynek wchodzi na wyższy poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jakby co wypowiem się co do twierdz. Jeśli chcecie aby były rozbudowywane musicie mieć 6 tier czołgu którym najlepiej wam się jeździ i który najwięcej zdziała na polu bitwy. A skoro wam nie chce się wchodzić klan nie rozbuduje nic przez brak materiałów które jak było od samego początku projektu nie będzie nabywane za złoto. A żeby aktywować strukturę musicie też mieć pewne ilości materiałów. [Tyle info dla nowych i nie ogarniętych w tych sprawach] Więc powodzenia wam w twierdzach, ja robię sobie przerwe w WoT na czas grania w Margonem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ujmę to tak: Ze względu na ilość osób, których wiek jest niższy niż 16 lat w klanie, coraz częściej chęć gry w twierdze, drużynówki jest umniejszana u mnie, co najprawdopodobniej sprawi, że odejdę z klanu. Kiedy to nastąpi, nie mam pojęcia, a napisałem to tylko dlatego, żeby się usprawiedliwić jak ktoś zauważy, że w klanie już nie jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już wiecie może nie, oto kod na 1 dzień premium z okazji nowego roku: 2015WGNY

@edit Właśnie zauważyłem że za zalogowanie do WoT jest czołg PzKpfw. II Ausf. D + dzień premium + jakieś tam rzeczy, wszystko macie *tutaj*

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...