Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Nie skończyłem żadne studia. Szukam pracy jakiejkolwiek, ale... Nie ma. Ostatnio pracowałem w Electroluxie, ale tam było dla mnie za duże tempo. Dawałem z siebie więcej niż wszystko, a i tak nie nadążałem. Po miesiącu mnie zwolnili. A wcale nie jest łatwo znaleźć pracę jak bezrobocie wynosi 28% (Dane sprzed miesiąca, ale przez ten czas raczej nie zmieniło się za wiele.)

Edytowano przez Posealor zwany Pose
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nieważne. Nie będzie mnie do poniedziałku bo wyjeżdżam, ale możliwe że czasem się znajdę. Tak poza tym, coraz mocniej przyciąga mnie WT. Ciekawsze bitwy tam są.

 

Wojnach, zaplanowałbyś jakąś bitwę albo spotkanie na omówienie taktyki na niektóre mapy.

Edytowano przez tom98dober
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Das, czeka się... Aż kogoś się szturchnie zwykle. 1-7 dni? Ja nie pamiętam, ale uwinęli się w 2 dni chyba :)

 

Imho WT sprawdza się:
>W samolotach,
>W bitwach realistycznych i superrealistycznych.

Zwykłe arkadowe CoD style czołgi nadal w WoCie są lepsze. Porównywałem osobiście.
Poza tym WT ma zwaloną fizykę czolgów, aczkolwiek tu może być problem z moją optymalizacją kompa (8fps jak wejdą budynki w obszar renderu, serio -_- A poza tym na ziemi stabilnie 20-30 a w powietrzu 50-60, chyba że lotnisko w polu widzenia, wtedy... 8-16 Kurde, że też WoT nie ma problemów O.o). Z tym, że słyszałem niejednokrotnie identyczne opinie, więc... Ma zwaloną :)

 

No przydałoby się coś, ale mnie w ten weekend też nie ma (Twimeet), a w następny i jeszcze następny... Zobaczym, sesja :D

Powinienem się uczyć, a muszę pracować bo... Twimeet :/

 

Pose, a masz w pobliżu jakąś uczelnie techniczną, na którą masz szanse się dostać? ;>

mgr. inż. zwykle sporo pomaga, nawet przy 28% stopie bezrobocia ;)

 

A jeśli nie... To proponowałbym Ci wzięcie pod uwagę szukania w innym regionie :|

Jakkolwiek to smutne i brutalne, czasem inaczej nie da rady...

Edytowano przez Morning Crash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że co najmniej tyle samo ma teraz sesję?

Że niektórzy wyjeżdżają na ferie? Albo nie wszyscy spędzają je przed komputerem?

Że dzieje się dużo różnych rzeczy w tym okresie roku?

 

Pamiętaj, że frekwencja zależy od wielu czynników, nie tylko, a wręcz mocno nie, od tak prostej sprawy jak to, czy jest okres wolny od szkoły (podkreślam! Nie studiów i nie pracy! Chyba że ktoś już skończył sesję i zdał wszystko w terminie podstawowym) czy nie.

 

Na jakiej podstawie wyciągasz wnioski o tym skąd i w jakim wieku są ludzie w klanie?

Bo ja nigdzie takich nie widziałem, a w moim odczuciu większość aktywnych wcale nie jest w wieku szkolnym, żeby łapać się na ferie.

Już pomijając fakt, że takie na przykład pomorskie nie ma teraz ferii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy po kolei odchodzą... Szkoda. Tak ogólnie, to kto założył klan? Bo z perspektywy czasu stwierdzam, że nie było sensu tego robić, 2k golda poszło w błoto. Jak to mówią, nie mój cyrk, nie moje małpy. Jak już będziecie całkowkcie rozwiązywać, to zróbcie to z chociaż trzy lub czterodniowym wyprzedzeniem. To taka mała prośba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

UWAGA!

 

Powstało nowe forum poświęcone naszemu klanowi. Forum na razie jest próbne i tymczasowe, ale liczę na to, że się przyjmie. Forum znajduje się pod tym adresem. Proszę się rejestrować używając nicków z gry.

 

Ponadto w następną niedzielę (8 marzec) o godznie 19 odbędzie się zebranie klanowe. Będzie kilka ogłoszeń w tym warunki pozostania w klanie. Jeśli z jakiejś przyczyny ktoś nie będzie mógł się pojawić, to powinien jak najszybciej dowiedzieć się od kogoś co było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niestety, jako założyciel ogłaszam, że występuję z klanu, bo:
1. Już dawno mnie nie było w grze i nie wiem jak to będzie w przyszłości.
2. Już się niezbyt czuję bronym - było miło, ale minęło. Ostatnio odcinek oglądałem chyba z ponad rok temu... cóż, znudziło się.
Tak że nie będę wam przeszkadzał jako wiecznie nieobecny zastępca dowódcy, który sam nie spełnia warunków członkostwa.
Ale jakby co - gdybyście potrzebowali towarzysza do drużynówki a ja akurat miałbym być online, do zaproszenia nie powiedziałbym nie. Powodzenia na froncie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...