Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

ta, jasne

jak będzie nas min. 15 i WSZYSCY będą to można się zastanowić nad klanówką, ale raczej zbyt dobrych wyników nie wróżę...

Raczej się będziemy skupiać na plutonach i treningach. jak będzie nas więcej to może spróbujemy szczęścia w kompanii albo jakimś turnieju/konkursie.

tak ja to sobie wyobrażam...

A propo klanówek sądzę że po zorganizowaniu pełnego odziału mimo wszystko przydałoby się rozegrać parę dla orientacji (i zabawy oczywiście XD)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby motto jest widoczne tylko na stronie klanu, ale jednak to też trza dokładnie przemyśleć.

Za Equestrie! to chyba trochę za proste. jesteśmy poważnym klanem! :-D

ankietę (pod warunkiem że nie zaśpię) zrobię rano przed szkołą. teraz smartphonem to niewykonalne. o 20 wieczorem zakładam klan!

edit: Bandit221 - motto jest wymagane przy tworzeniu klanu, a skoro trzeba je mieć to wymyślmy też coś sensownego.

A propo klanówek sądzę że po zorganizowaniu pełnego odziału mimo wszystko przydałoby się rozegrać parę dla orientacji (i zabawy oczywiście XD)

dobra, dobra... jak WSZYSCY będą mogli w tym samym czasie grać... być może się wykombinuje nawet teamspeak.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego potrzeba ponad 15 graczy z X ponieważ jak jakimś cudem zdobędziesz (jest ciężko) to na 2 dzień ci ją zabiorą.

Wiem i masz racje, ale jeśli nawet cudem zdobędziemy prowincje to dostajemy złoto za każdą utrzymaną godzinę bodajrze, a możnaby owe złoto dobrze wykorzystać np. do przyspieszenia rozwoju graczy o niskich tierach, kupieniu jakiegoś premium dla kogoś czy coś, a 15 graczy tak na prawdę mamy ( i tak jak mówiłem najważniejsze: for fun) Ale nie powiecie, gdyby Equestria się na globalu pojawiła i utrzymała to fajnieby było.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za godzinę tylko za 1 dzień co 24h do skarbca klanu wpływa złoto za dużo go nie ma a premium można było wygrać np za misje (7dni)

Nawet ten jeden przelew na coś można wykożystać, a na myśli miałem czołgi premium, ktore z czasem ktoś by otrzymał. Tak samo dajmy na przykład że ktoś ma tam jeszcze low tiery ale gdzieś tam nabił sporo wolnego, takiej osobie możnaby to np. przekazać na rozwój po głosowaniu czy coś.

A tak wgl. czeba będzie księżniczki jakoś o błogosławieństwo poprosić...

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. żeby było kilku niezależnych.

2. jesteśmy reprezentacją equestrii! i z tym całego polskiego fandomu! :-D

3. może ktoś się jeszcze zainteresuje.

 

ad. 3) Przyjmiecie Inkwizytora? :derp2:

Nick w grze: Vivendius

 

Mogę pomóc od strony technicznej, jak będzie trzeba (taki klanowy TS, na przykład :giggle: )

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dostanę bana bo przegramy bitwę... to czemu nie? :-P

Teamspeak by się rzeczywiście przydał!

Ankieta na temat motta klanu zrobiona. lecz tym razem nie było zbyt dużo propozycji...

Uwaga - Za godzinę zakładam klan!

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli się zbliżam do tieru V, jak to wystarczy to chętnie się na to piszę :)

nick w grze: LokolinZ

Na początek wystarczy, a tak wgl jaki czołg (ciekaw jestem :P)

Ps. Nareszce Equestria będzie posiadać własne wojska pancerne !!!

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało dodane coś w stylu regulaminu - jest w pierwszym poście.

Flippyn, jako że miałeś różne pomysły co robić ze złotem, no i bo z tobą w ogóle wpadłem na ten pomysł, zostałeś Skarbnikiem klanu ^^

Powoli się zbliżam do tieru V, jak to wystarczy to chętnie się na to piszę :)

nick w grze: LokolinZ

bierzemy każdy tier :-)

oficjalnie dołączyć do klanu (być na liście w pierwszym poście to tylko połowa drogi) możesz tu http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo rozdziału złota, dziękuję za zaufanie wobec mnie, kiedy będziemy mieć jakieś złoto sądzę, że i tak naradzimy się na forum, i tak jak mówiłeś parę pomysłów mam, i jeszcze raz dziękuję za tytuł.

Ps. Jestem dumny iż będę mógł służyć pod waszą komendą towarzyszu!

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim jakieś złoto zdobędziemy potrwa... sporo czasu i na pewno będzie sporo totalnych porażek 15:2 w wojnach klanów...

Niestety dodanie emblematu kosztuje kolejne 500 złota, które w najbliższym czasie nie będę miał, więc na razie będziemy musieli grać z logiem WoTa na czołgu.

Jednak daje to nam czas na zrobienie kolejnej ankiety i zebranie kilku dobrych obrazków.

Jak ktoś ma coś dobrego to niech daje linka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...