Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Wilczek warczy zobaczymy czy gryźć potrafi.

 

Odnośnie loga, flaga equestrii wydaje się być spoko, Jeśli chodzi o nazwę to może cuś takiego jak "Jeźdźcy Harmonii (JH)" lub "Pancerna Pięść Equestrii" (PPE) ewentualnie "Ahtung Bronies!" (AB)...no coś w ten deseń, tak myśle.

Cydru dla tego pana, Pancerna Pięść Equestrii bez dwóch zdań ta nazwa przyniesie nam zwycięstwo i żuci na kolana naszych wrogów choć mam nadzieję że nie przyniesie nam tak zwanych "Klanówek Aldera" czyli porażka do zera, co do flagi to Izy97 podał dobry przykład by wziąć coś czysto z serialu po za tym może ale nie musi pasować do nazwy naszego klany. Do puty do puki nazwy się nie wybierze to lepiej nie wybierać loga klanu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, jasne

jak będzie nas min. 15 i WSZYSCY będą to można się zastanowić nad klanówką, ale raczej zbyt dobrych wyników nie wróżę...

Raczej się będziemy skupiać na plutonach i treningach. jak będzie nas więcej to może spróbujemy szczęścia w kompanii albo jakimś turnieju/konkursie.

tak ja to sobie wyobrażam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że niewątpliwym "zwycięzcą" zostanie nazwa 1. Equestriański batalion pancerny. Batalionów pancernych jest już od groma tylko początek się zmienia a Pancerna Pięść Equestri to jest zupełnie coś innego. Ale to nic Batalion pancerny to też dobra nazwa. :aj3:
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie, jeśli są, nie sprawdzałem :flutterblush: )  14 członków to bardzo dobry wynik.
Sądzę że nazwa już została wybrana - 1. Equestriański Batalion Pancerny!
Jako skrót myślę że [MLP-P] najlepiej pasuje - My Little Pony - Polska, dzięki temu nawet inny gracze nie będący członkami fandomu mogą się domyśleć kim jesteśmy.  Jak ktoś ma jakiś lepszy pomysł to oczywiście niech napisze.
Flaga Equestrii (o ta
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20130123201038/mlp/pl/images/5/52/Flaga_Equestrii.jpg) zaproponowana przez mnie otrzymała kilka dobrych opinii a jako że nie było zbyt wiele innych propozycji na razie zostanie naszym emblematem. Jak ktoś znajdzie coś innego to niech da linka.

Ostatnia rzecz, o której zapomniałem to motto! poza tym już wszystko jest gotowe, więc jutro wieczorem zakładam klan! Uwaga, jak już raz go założę, to za wiele już nie mogę zmienić. Jak ktoś ma sensowne Veto do czegoś do niech pisze, szybko.

A więc macie jakiś pomysł na motto? Jako propozycję można dać motto serialu - Przyjaźń to magia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna harmonia, jeden cydr, trzy cytryny...a na poważ nie to Za equestrię! jest całkiem spoko, krótkie ścisłe zwięzłe a jak!

Może odrazu Za Rodinu albo Za Princessu ?? Może coś bardziej złożonego np. "Zawsze do przody nigdy w tył" (stare ale jare), "Zwycięstwo albo śmierć na polu chwały", "Armia Pancerna Equestrii najsilniejsza na świecie"...

Edytowano przez JaZwiezda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...