Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

dość mało ludzi było, jednak wynik całkiem udany - 6:1:5, więc oby tak dalej.
Na czas świąt (następne 2 soboty) ja nic nie organizuję. Być może zajrzę czasem do gry ale bez mikra i teamspeak, więc... wchodzimy w przerwę świąteczną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedlugo bd mial matilde.

 

 

Skoro już się chwalimy, to wczoraj kupiłem KV-1. Wszyscy tak zachwalają tego ruskiego klocka i w końcu dowiem się czy faktycznie jest taki dobry. Póki co, jak jest stockowy, to nie ma w nim nic nadzwyczajnego, ale to raczej nie jest dziwne...

 

 

PS.

Ta ankieta chyba nie jest już aktualna, prawda?

Edytowano przez posealor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kv 1 jest dobry wyłącznie od piątego tieru w dół, zresztą wg. mnie jest bezużyteczny na wyższe tiery w przeciwieństwie do takiego stuga czy su-85

jezeli dobrze zakatujesz to i na 7 dasz rade cos ubic mimo ze duzo wiecej dmg maja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. W war thunder oni muszą zacząć od zera. Pojawi się jedna linia czołgów na kraj... Potem powolutku kolejne. W wot już to wszystko jest, a teraz się skupiają na ulepszaniu. Kto wie... Może po tych aktualizacjach graficznie dorówna nawet Battlefield 3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

Ostatnio jak zagrałem sobie WoT przed updatem 8.10 miałem ok. 10 FPS.

 

A na niskich miałem tylko 30 FPS.

Jak wyszedł update gram 45 FPS nad średnich.

Mam nadzieję, że to poprawią, pamiętam jak się na 80 FPS kiedyś grało  :huhwha:

A Link od Dark'a (Video) mnie pozytywnie zaskoczył, a zarazem przestraszył, że mój komputer tego nie ogarnie.
Jak optymalizacja będzie dobra to będę szczęśliwy x3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie = no-life w grę aż zrobisz wszystkie misje/nazbierasz tyle wszystkiego żeby ci starczyło na parę miesięcy :ming: metoda działa sprawdzałem

Nie wszyscy maja czas na gre 24/7. Czasami trzeba sie oderwac od kompa i wyjsc ze znajomymi. Mam kolege ktory od pocz. wrzesnia do polowy pazdziernika wbil 2500 bitew. Ale co z tego jak on nie ma za bardzo znajomych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh oh oh!!! wszyscy pieją że WT zmiecie WoT, tylko że WT odwalił ostatno maniane...a mianowicie zrobili to całe debilne wolne doświadczenie, wszystko fajnie ładnie ale gdzie jest chaczyk? a no w tym że by użyć wolnego ekspa, trza wyłożyć złote orły a by te pozystać trza sięgnąć głęboko do portfela to raz, dwa...support który w WT nie istnieje, trzy...gra od trzech lat jest w fazie testów...dziękuje dobranoc.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...