Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Witam :D

 

Chciałbym dołączyć do waszego batalionu.

Czy znajdzie się jeszcze jakiś wolny hangar u was dla moich czołgów??

 

Mój nick w grze: matuszewski18

 

 Posiadam Czołg:

-VK3001H (VI poziom wtajemniczenia),

 

Zbieram na:

-Panther (VII poziom wtajemniczenia), 53% realizacji.

Edytowano przez Marcinek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Chciałbym dołączyć do waszego batalionu.

Czy znajdzie się jeszcze jakiś wolny hangar u was dla moich czołgów??

Mój nick w grze: matuszewski18

Posiadam Czołg:

-VK3001H (VI poziom wtajemniczenia),

Zbieram na:

-Panther (VII poziom wtajemniczenia), 53% realizacji.

zloz podanie to cie dodam albo daj nick na wot ;)

Apropos nowych czlonkow... Jakis wikancjusz podanie zlozyl. Mowi ze ogarnia ale ja nie sadze ze ogarnia.

sami spojrzcie:

http://www.noobmeter.com/player/eu/wikancjusz2004/503545125/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Chciałbym dołączyć do waszego batalionu.

Czy znajdzie się jeszcze jakiś wolny hangar u was dla moich czołgów??

 

Mój nick w grze: matuszewski18

 

 Posiadam Czołg:

-VK3001H (VI poziom wtajemniczenia),

 

Zbieram na:

-Panther (VII poziom wtajemniczenia), 53% realizacji.

Oczywiście, każdy brony znajdzie u nas miejsce. Jak już napisał ad0n, wyślił zgłoszenie tutaj http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/

 

 

zloz podanie to cie dodam albo daj nick na wot ;)

Apropos nowych czlonkow... Jakis wikancjusz podanie zlozyl. Mowi ze ogarnia ale ja nie sadze ze ogarnia.

sami spojrzcie:

http://www.noobmeter.com/player/eu/wikancjusz2004/503545125/

Hmm, jak jest Bronym możesz go przyjąć. Jak na razie nie klasyfikujemy według umiejętności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, każdy brony znajdzie u nas miejsce. Jak już napisał ad0n, wyślił zgłoszenie tutaj http://worldoftanks.eu/community/clans/500030213-MLP-P/

Hmm, jak jest Bronym możesz go przyjąć. Jak na razie nie klasyfikujemy według umiejętności.

ja mysle ze jezeli jest bronym (nie napisal nic takiego w podaniu) to bedzie z nim sporo klopotow. z reszta sam nick o nim mowi... a raczej ostatnie 4 znaki. Nie chcemy chyba dziesieciolatka uczyc wulgaryzmow ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze jezeli jest bronym (nie napisal nic takiego w podaniu) to bedzie z nim sporo klopotow. z reszta sam nick o nim mowi... a raczej ostatnie 4 znaki. Nie chcemy chyba dziesieciolatka uczyc wulgaryzmow ;)

 

Powiem tak... Jeśli nie u nas, to gdzie indziej się nauczy. Poza tym, teraz mamy takie czasy, że pewnie i tak zna więcej przekleństw od ciebie. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się non toper uczę i jestem słaby (profil: matuszewski18), także ja jak na razie gram jako wsparcie :D. Jeżdżę średnim ale się zastanawiam czy nie wybrać się na Tiger`a. Kumpel mi doradzał żebym na niego szedł. Jego profil to: kosiarz66.

 

Co byście mi doradzili? Według mnie dla Newbie takich jak ja to najlepiej sprawdza się Panterka jako snajperka, mobilna, a jak dobrze stanę to da się rykoszetować.

 

Ostatnio na testowym siedziałem i bardziej mi się panterą grało niż tygrysem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku, powiem ci tak. Tiger nie jest jakimś nadzwyczajnym czołgiem, ale gra się nim dobrze. Jego 100 pancerza na 7 tierach nie jest jakimś szczególnym, tak samo jego szybkość, ale jego działo jest bardzo dobre. Panther z kolei Jest bardzo szybki, nieraz korzystało się z niego jako scouta, pancerz na wierzy 120 też brzmi nieco lepiej, a działo, choć zadaje małe obrażenia, to jest niesamowicie celne i szybkostrzelne. Moim zdaniem, Panther bije Tigera, pod każdym względem. Ale zawsze jest jakieś ale. Jeśli zamierzasz iść dalej, To linia czołgów wychodzących od Tigera (do E-100) jest już lepsza, niż "potomkowie" Panthera. Nie potrafię ci doradzić, bo nie wiem jaki masz styl gry, ale ja osobiście kupiłbym oba. (Zresztą tak właśnie zrobiłem. :ming: )

 

 

Druga sprawa... Niestety, z powodu nieszczęśliwych zbiegów okoliczności nie będę mógł zagrać dziś wieczorem. Ale macie Oposa jako rozstawiającego, więc dacie sobie radę beze mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się non toper uczę i jestem słaby (profil: matuszewski18), także ja jak na razie gram jako wsparcie :D. Jeżdżę średnim ale się zastanawiam czy nie wybrać się na Tiger`a. Kumpel mi doradzał żebym na niego szedł. Jego profil to: kosiarz66.

Co byście mi doradzili? Według mnie dla Newbie takich jak ja to najlepiej sprawdza się Panterka jako snajperka, mobilna, a jak dobrze stanę to da się rykoszetować.

Ostatnio na testowym siedziałem i bardziej mi się panterą grało niż tygrysem.

ja bym ci poradzil zrobic linie do e50 albo w ruskich do isa-7 czy amerykanskich przez hellcata do niszcecieli z wieza. Linia tygrysa jest dosyc ciezka i jezeli tak jak mowisz jestes newbie to nie ogarniesz e100 bo jak na 10 tier to ma mala penetracje. ale to tylko moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhemm...Ja polecam tą linię do E100 przez tygryska..jest po prostu wspaniała!:D

E100 ma dwa działa.

128mm większa penetracja ale mniejsze obrażenia.

150mm penetracja mniejsza ale za to obrażenia...cud:D

Różnica między penetracją w tych działach jest niewielka koło 11mm jeśli dobrze pamiętam.Różnica między średnimi obrażeniami to około 300.

Na moim E100 miałem obydwa działa.Osobiście..lepiej gra mi się ze 150.Bez używania pocisków kumulacyjnych(tych za złotko) można przetrwać.

E100 z pociskami ppc ma penetracje 246 co jest..wystarczające :D

Jak gram E100 to mam problem jedynie  z przebiciem Mausa.(No ale kto nie ma z nim problemu?:D)

Oczywiście E100 nie ma takiej penetracji żeby bić prosto w czołg bez celowania.Trzeba wyszukać słabszych punktów,co zresztą nie jest trudne :D

Dolna część kadłuba,właz dowódcy,"szparka" między wieżą a kadłubem..to są weakspoty niemal każdego czołgu :D

Poza tym moim zdaniem łatwiej nauczyć się grać na czołgach ciężkich,one potrafią baardzo dużo przyjąć :D (nie liczę tu żabojadów..w nich wchodzi wszystko :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhemm...Ja polecam tą linię do E100 przez tygryska..jest po prostu wspaniała!:D

E100 ma dwa działa.

128mm większa penetracja ale mniejsze obrażenia.

150mm penetracja mniejsza ale za to obrażenia...cud:D

Różnica między penetracją w tych działach jest niewielka koło 11mm jeśli dobrze pamiętam.Różnica między średnimi obrażeniami to około 300.

Na moim E100 miałem obydwa działa.Osobiście..lepiej gra mi się ze 150.Bez używania pocisków kumulacyjnych(tych za złotko) można przetrwać.

E100 z pociskami ppc ma penetracje 246 co jest..wystarczające :D

Jak gram E100 to mam problem jedynie z przebiciem Mausa.(No ale kto nie ma z nim problemu?:D)

Oczywiście E100 nie ma takiej penetracji żeby bić prosto w czołg bez celowania.Trzeba wyszukać słabszych punktów,co zresztą nie jest trudne :D

Dolna część kadłuba,właz dowódcy,"szparka" między wieżą a kadłubem..to są weakspoty niemal każdego czołgu :D

Poza tym moim zdaniem łatwiej nauczyć się grać na czołgach ciężkich,one potrafią baardzo dużo przyjąć :D (nie liczę tu żabojadów..w nich wchodzi wszystko :D)

tak ale napisal ze to jest wolny snajper czyli i snajpi i czasem pospotuje wiec chyba lepiej mu zrobic amerykanskie tdki z wieza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co ja się tak rozpisywałem?:D

no wlasnie nie wiem. skoro mowi ze lubi styl snajpienie + czasami spot to hellcat bedzie idealny na kompanie moim skromnym zdaniem. pozatym na snajpera nadaja sie francyskie ht i od 8 tieru medy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym na snajpera nadaja sie francyskie ht i od 8 tieru medy

 

Magazyne + mobilność = snajpienie przecież to marnowanie potencjału czołgu D:

 

Zależy od okoliczności. Sam mam AMX 13 90 i nieraz jak spotują dla mnie szybsze/twardsze/mniej ważne czołgi, to można całkiem sporo obrażeń nabić.

Albo kiedyś jak w moim starym klanie grało się klanówki... Ja jadę Mausem spotować, bo mnie nic nie przebija, a Bat-Chaty z drużyny dziesiątkują wrogów z odległości pół kilometra. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medy są  unikalne  gdyż nadają się do prawie wszystkiego ale nie do stania w krzakach całą bitwę.

 

Wysłać ten mit do Pogromców Mitów. Albo nie, sam to obalę. Panther ma najcelniejsze działo jakie widziałem, przy czym dużą penetrację jak na swój tier. Celność + penetracja + krzaki = Wspaniały snajper. Jak często snajpiłem Pantherą i nabijałem sobie parę tysięcy obrażeń, choć jednym strzałem zadaje niecałe 150. Niestety, nabijanie obrażeń nie idzie w parze z niszczeniem czołgów, bo jak kolesiowi zostaje jakieś 400 hp, to potrzebujesz ze 3 strzałów, żeby go dobić, kiedy połowa twoich kolegów ma go na 1 strzał.

 

 

EDIT:

Jakby się zastanowić, to niemal każdy pojazd nadaje się niemal do wszystkiego, musisz to tylko dobrze zrobić i mieć odrobinę szczęścia. Czasem nawet udaje się zrobić coś, czego twój czołg nie powinien robić, jak wspomniane wcześniej spotowanie Mausem.

Edytowano przez posealor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka razy "ciężką" artą pojechałem po arte w środku bitwy bo nie miałem do czego strzelać :ming: 25km/h ale się dowlokłem zabiłem ją i jeszcze zajechałem przeciwnika i się dziwili że dostają w plecy.

co masz na mysli piszac "ciezka arta"?? su-14-2?? czy cos w tym stylu??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta logic wot 1-9 niemobilne totalnie niecelne długo ładujące ogółem totalna klapa X mobilna celna szybkostrzelna ogółem ideał :ming:

a mowia ze fv304 jest az zbyt celny :ming:

ale jezeli tak to jest to wyjatek poteierdzajacy regule :ming:

Edytowano przez ad0n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...