Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

4 biegi do tyłu i jeden bieg do przodu, w razie gdyby przeciwnik zaatakował od tyłu.
sprawa znaczka najwyraźniej rozwiązana przez Wargaming. Najwyraźniej nic nie dostaliśmy. Poza tym mnie w następnym czasie nie będzie w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 biegi do tyłu i jeden bieg do przodu, w razie gdyby przeciwnik zaatakował od tyłu.

sprawa znaczka najwyraźniej rozwiązana przez Wargaming. Najwyraźniej nic nie dostaliśmy. Poza tym mnie w następnym czasie nie będzie w grze.

spaliles... byly 2 biegi do przodu :ming:

Był w naprawie już trzy razy ;-; i już dwie podkładki zajechał

moze wymien radiatory, przeczysc go w srodku albo chlodzenie zmien ;)

Francuska taktyka ofensywna

no myslisz ze czemu amx13f3 taki szybki jest :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie napewno :P A z radiatorem też może być problem. A tak właściwie co ci się grzeje głównie ? Bo grafika się szybciej psuje przez temperature.

Jak byłem ostatnim razem u takiego gościa co naprawia laptopy to gadał że z tyłu wywietrznik się kurzem zapchał i kazał go co jakiś czas czyścić no to czyszczę go do teraz i zaczął znowu sie grzać i nic więcej nie gadał ( no może poza tym że muszę se zrobić formata dysku D bo miałem go pełnego )

Że sie zapchał wtedy kurzem i większość ciepła które miało wylatywać zostawało w środku i dla tego sie grzał.

Edytowano przez Kamilos1921
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał ? A po co mi ? :P Jest tylu ludzi od takich spraw, ja po prostu interesuje się informatyką ( a raczej komputerami) A wszystko co wiem nauczyłem się na własną ręke bo u mnie na informatyczce nie wolno polegac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do procka trzeba znaleźć odpowiednią karte graficzną :P Ponieważ niektóre karty po prostu się marnują na słabych procesorach, więc aby nie wydać za dużo trzeba by dobrać po względem ceny jakąś.

 

Jak będę miał pracę (albo jak zdobędę trochę kasy bez pracy, ale to mi raczej nie grozi), to wtedy pomyślę o ulepszeniu kompa.

 

Z kanałem miałem na myśli posealora bo ma głos jak prowadzący polimaty :P

 

Nie znam się na jutubie. Jestem zacofany technologicznie. I nie wiem o czym miałbym kręcić. A poza tym... Nie mam pojęcia co to są polimaty. :rainbowcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak... Jakbym wiedział jak procek wygląda, to byłoby dobrze.

jezel masz windowsa 7 to klikaasz prawym na komputer na pasku start i wlaczasz wlasciwosci i tam jest napisane ile ramu, jaki procek itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...