Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Rozumiem taką sytuację, jednak w tą sobotę na 18 były pustki.

ja chwilowo w soboty nie dam rady. jedynie wtorek i czwartek tak od 14:30 do16:30 nie dluzej bo potem rodzice wracaja :ming:

Rozumiem taką sytuację, jednak w tą sobotę na 18 były pustki.

ja chwilowo w soboty nie dam rady. jedynie wtorek i czwartek tak od 14:30 do16:30 nie dluzej bo potem rodzice wracaja :ming:

Rozumiem taką sytuację, jednak w tą sobotę na 18 były pustki.

ja chwilowo w soboty nie dam rady. jedynie wtorek i czwartek tak od 14:30 do16:30 nie dluzej bo potem rodzice wracaja :ming:

Rozumiem taką sytuację, jednak w tą sobotę na 18 były pustki.

ja chwilowo w soboty nie dam rady. jedynie wtorek i czwartek tak od 14:30 do16:30 nie dluzej bo potem rodzice wracaja :ming:

ooops sorry -.- telefon i wolny transfer juz -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chwilowo nie mam kompa (rodzicr + 4 jedynki na semestr = brr. nie chcielibyscie wiedziec) ale jutro bd kolo 14:30 :)

Nie jesteś jedyny. U mnie to samo tylko (polskie) dwóje. (w niemczech to piątki i szóstki są te słabe). Ale dla szóstki to już trza się tutaj postarać. Obrażać czy coś... nie chcę wiedzieć.

 

 

Właściwie nic nie nagraliśmy chyba, nawet nie wiem jak to ma wyglądać bo nic nie jest ustalone. Najlepiej będzie poczekać z tym na izyego. Zaznaczam jednak, że w soboty o 18 nadal są drużynówki lub kompanie.

Zobaczę kiedy będę mógł wrócić. Chwilowo dla forum korzystam z nieobecności rodziców, jednak na moim kompie nadal nie mam neta, i z tym WoTa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plis wiesz kto zdobędzie 1 miejsce?  ludzie którzy mają po 9-15k bitew z dmg na bitwe 1800 i ponad 60% wygranych 

 

No cóż... Ja się prawie łapię do tego co podałeś. Ale sądzę, że 1 miejsce zdobędzie raczej ktoś, kto ma koło 50k bitew. A na % wygranych i tak nie warto patrzeć. Co z tego, że gracz jest dobry, jak do drużyny wylosuje mu samych noobów? Kiedyś widziałem takiego gościa, co miał dmg na bitwę 2500 czy coś koło tego, a 30% wygranych bitew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak można spróbować. Już ostatnio widzieliśmy że przeciwnicy po prostu walą z golda, trzeba się dopasować i grać jak umiemy. Jak są tutaj chętni to niech ktoś założy drużynę. Ja niestety nie wiem czy mogę, z resztą moim niewymaksowanym IS-3 jeszcze tak wiele nie zdziałam. Wielu 8 tierów aktualnym działem nie przebijam od przodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie będę mógł wziąć udziału. Ale mam małą propozycję. Skoro przeciwnicy i tak goldowych pocisków używają, to raczej będą przebijać wszystko, co przeciw nim damy. W takim razie warto spróbować lekkich i średnich czołgów. AMX 13 90, T69 czy Panther2, które potrafią szybko zajść od boku i zasypać gradem pocisków. Oczywiście to tylko moje skromne zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope. Chyba jakoś 9000. Potem może się mierzyć z KV, ale przedtem... 1 na 1 z matyldą, 4 tierem, przegra.

a jak z a ARL44?? na stocku jakie dzialo ma?? bo mysle co by nie zrobic sobie tej linii do amx 50t

Nope. Chyba jakoś 9000. Potem może się mierzyć z KV, ale przedtem... 1 na 1 z matyldą, 4 tierem, przegra.

a jak z a ARL44?? na stocku jakie dzialo ma?? bo mysle co by nie zrobic sobie tej linii do amx 50t

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...