Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

Cześć wszystkim jest możliwość dodania mnie do klanu, moja aktywność będzie największa w weekendy (szkoła i te sprawy). Jestem dość ogarnięty, mam mikro i tsa. Byłem już w jednym dość dobrym klanie TAS, ale zostałem wykopany za nieobecność, po prostu musiałem odpocząć od wota.

 

 

Tutaj macie mój profil na stronie PROFIL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

1. Przy tak małym klanie forum to zły pomysł.

2. Ogólnie WoT zaczyna się przejadać z sprawą nadchodzącego Warshipsa od WG oraz Armored Warfare - czołgi teraźniejsze, od II wś do teraz z lepszą technologią.

3. Połowa czy nie więcej kanału to gimbusy które po prostu chcą mieć jakiś TS do gadania w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Uprzejmie zawiadamiam, że w najbliższym czasie (prawdopodobnie okres 1-3 maj) zabieram się za wstępną organizację klanu. Obejmie to między innymi aktualizację strony klanowej i regulaminu oraz usunięcie nieaktywnych graczy (takich, którzy nie logował się od przynajmniej 3 miesięcy).

Wszelkie prośby, wnioski i propozycje proszę przesyłać mi na PW na stronie mlppolska.pl

Edytowano przez Posealor zwany Pose
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest problem pobrać i zainstalować TS? Kwestia 5 minut.

A jeśli masz na myśli mikrofon... Nie jest potrzebny. Ale jak będziemy w przyszłości grać jakieś zorganizowane bitwy (drużynówki, CW i tak dalej), to będzie trzeba jakoś słyszeć rozkazy dowódców.

Mam limitowany internet więc wiesz już chyba o co mi chodzi....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z kolei pytanie.

 

Skoro w wymaganiach do dołączenia do klanu stoi "posiadanie 5 tieru, 2k bitew i 50% celności" - może by zrobić drugi, niższy poziom klanu (tzw. akademię) z lżejszymi (no, może poza 5 tierem, celność do ustalenia) wymaganiami? Pozwoliłoby to na ewentualny odsiew graczy... jakby to powiedzieć... "niefajnych" [złe zachowanie, podejrzane osobowości etc.]

 

Mógłbym się podjąć tego zadania, z tym, że na założenie takiej "akademii" poczekać trzeba do następnego weekendu (8-10 V).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z kolei pytanie.

 

Skoro w wymaganiach do dołączenia do klanu stoi "posiadanie 5 tieru, 2k bitew i 50% celności" - może by zrobić drugi, niższy poziom klanu (tzw. akademię) z lżejszymi (no, może poza 5 tierem, celność do ustalenia) wymaganiami? Pozwoliłoby to na ewentualny odsiew graczy... jakby to powiedzieć... "niefajnych" [złe zachowanie, podejrzane osobowości etc.]

 

Mógłbym się podjąć tego zadania, z tym, że na założenie takiej "akademii" poczekać trzeba do następnego weekendu (8-10 V).

Hmm, a może standardowo, Akademia +500wn8, normalny +1000 wn8 ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić i tak, ale jest problem. Dokładnie to chodzi o złoto, a raczej jego brak. Macie na zbyciu 2k golda (bo chyba tyle potrzeba aby założyć nowy)? Raczej nie. To raz, a dwa, kto miałby dowodzić akademią? Ja w weekendy widzę tylu grających w WoTa, co kot napłakał. Jak widzę prócz siebie jeszcze kogoś, to jest dobrze. I ostatnia rzecz - ilu byłoby chętnych do akademii, co? Dwie lub trzy osoby? Nieopłacalny interes. Ale nie ja decyduję, tylko Posealor. To moja opinia nt. akademii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić i tak, ale jest problem. Dokładnie to chodzi o złoto, a raczej jego brak. Macie na zbyciu 2k golda (bo chyba tyle potrzeba aby założyć nowy)? Raczej nie. To raz, a dwa, kto miałby dowodzić akademią? Ja w weekendy widzę tylu grających w WoTa, co kot napłakał. Jak widzę prócz siebie jeszcze kogoś, to jest dobrze. I ostatnia rzecz - ilu byłoby chętnych do akademii, co? Dwie lub trzy osoby? Nieopłacalny interes. Ale nie ja decyduję, tylko Posealor. To moja opinia nt. akademii.

1. Co do 2k golda - ostatnie zdanie mojego poprzedniego postu.

2. Dowodzić mógłbym ja, czemu nie?

3. Co do chętnych... z waszego "odsiewu" (czyli nieprzyjętych graczy) możnaby się może skontaktować. Do tego coś na forume WoTa.

Poszło w świat przez GT-I9001

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Dobry.

 

Od dłuższego czasu obserwuję Wasz kanał na TSie i stwierdzam, że jest on kompletnie nieużywany (albo zwyczajnie nie ma mnie w tych godzinach).

Stąd pytanie; nadal z niego korzystacie, czy jest całkowicie zbędny?

Jeżeli korzystacie, wybierzcie kogoś z klanu, kto będzie za niego odpowiedzialny i taka osoba otrzyma ode mnie prawa jego edycji.

Na decyzję czekam do piątku, najlepiej na PW.

 

Miłej nocki życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dość często tam zaglądam, ale szybko wychodzę, bo... nikogo nie ma, a sam siedzieć i sobie łącze obciążać nie zamierzam. W samej grze też kanał klanowy świeci pustkami, oprócz mnie to dzisiaj jeszcze jedną osobę widziałem. Tymczasowo ilość kanałów można ograniczyć do dwóch, może trzech, ale to niech dowódca (Posealor) zadecyduje.

Wysłane z mojego Z160 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...