Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Rekrutacja do klanu World of Tanks


izy97

Recommended Posts

dzisiaj słabo nam poszło - myślę że problem leżał w braku porządnego rozstawiającego oraz w braku zgrania.

Dlatego następnym razem będzie TRENING. nie mam doświadczenia w orgnizowaniu takich rzeczy, jednak myślę że jak będziemy mogli dokładnie wybrać mapę, czołgi i drużyny to coś się z tego zrobi.

Termin to ponownie Sobota o 18tej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być kiedyś jakieś zebranie nie w weekend? Tak z ciekawości pytam, bo ty Izy już wiesz, że piątek-sobota (czasem też niedziela i dni losowe) nie mam czasu i warunków do jazdy, a jeśli będzie tylko wtedy, to cóż... Mogę ew. służyć za dobrego ducha klanu ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli KV-1S zostaje królem seniorów.

ok... Na prośbę paru osób w Poniedziałek JUTRO o 18 będzie kompania!

(na trening chcę się jakoś przygotować, pare filmików obejrzeć i takie tam)

Ps: W POLSCE jest wolne... pan obywatel izy97 nie jest w Polsce i nie ma tak łatwo...

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie było tak źle, jednak było widać że nie ma co robić wspólne bitwe poza weekendem - były braki w personelu.

postarajcie się w końcu kupić czołg IV tieru - najlepiej Matilda, Hetzer czy Pz III.

i niech niektórzy sprawdzą swoje mikra czy też ustawią w opcjach że do gadania trza nacisnąć jakiś klawisz (push to talk się to chyba nazywało) bo taki ciągły szum przeszkadza, Flippyn.

Następna bitwa znowu jak zawsze w Sobotę o 18, prawdopodobnie trening.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdemu się zdarzają problemy techniczne - żeby potem bitwy nie były odwoływane, bo ja z jakichkolwiek powodów jestem nieobecnych, proponuję wybory na zastępcę dowódcy i rekrutera.
Są chętni? po prostu napiszcie posta. wiele nie musielibyście robić. tylko jak mnie by nie było mimo że zapowiedziałem bitwę to założyć kompanię i zwołać wszystkich. no i może kiedyś jak mnie przez  dłuższy czas nie miało być także coś zorganizować.


No i pamiętajcie - jutro trening (prawdopodobnie. może też być znowu zwykła kompania. jeszcze nie jestem pewien)
przypominam że bardzo by się przydał zakup czołgu 4 tieru. najlepiej Hetzer, Matilda albo Pz III.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, chyba będzie zwykła kompania... powody -

1. za mało nas. w dziewięciu dwóch porządnych drużyn nie uzbieramy. no chyba że dzisiaj się zjawi dwadzieścia osób.

2. nie mam doświadczenia.

3. to co sobie wyobrażałem że będziemy robić można też w kompani przetestować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale tym razem NIE zebrało się wystarczająco dużo osób. o co chodzi? pora nie pasuje? za mało spamiłem i nie widzieliście? czy co?

 

 

Dobr to moze zrob juz te wybory bo i tak wiecej osob sie nie zglosi

 

 

są dwie osoby na dwie pozycje. Ad0n więc niech na razie jest rekruterem a Flippyn zastępcą. Bo dzięki konsultacji z nim klan w ogóle istnieje.

Rekruter niech co jakiś czas zajrzy na stronę klanu czy ktoś nowy zamierza dołączyć a ja jeszcze go nie dodałem.

zadania zastępcy już napisałem.

Następna bitwa ponownie w Sobotę o 18. Mam nadzieję że tym razem będzie dość osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...