Skocz do zawartości

Gra tożsamości [NZ][Grimdark][Light gore][Violence][Sad][Crossover][Normal][Shipping]


Recommended Posts

my-little-pony-friendship-is-magic-brony

 

(Okładka nie ma nic wspólnego z ff ;> nie ocenia się przecież ff po okładce, prawda?)

 

Tu macie muzykę klik. Od razu mówię, że nie inspirowałem się serią filmów: "Piła" tylko potem zauważyłem podobieństwo z nią w moim ff.

 

Od autora: Witajcie wszystkie klacze i ogiery. Dzisiaj rozpoczynam jeden z największych ff jaki zrodził się w mojej głowie. Jest on za długi, żeby pomieścić go w jednym dokumencie, przynajmniej dla mnie. Wpadłem na niego, kiedy dopiero zaczynałem pisać i moja pierwsza próba z nim wyglądała... ochohoho - źle. Teraz jednak postanowiłem go wskrzesić i spróbować ponownie przypodobać go waszemu sercu. Stąd właśnie wynika moja prośba do wszystkich, którzy zaczynają go czytać. Chciałbym się was spytać czy miałbym go kontynuować czy może dać sobie z nim spokój? Proszę was mili ludzie dajcie mi odpowiedź czy chcecie poznać dalsze losy wszystkich kuców, jakie mają miejsce w tym ff, a wychodzi na to, że będzie ich od... czegoś i więcej. W każdym razie to wszystko. Jeśli chcesz, to kliknij, otwórz dokument i przeczytaj ff, a jeżeli odpycha cię już sam opis, to koniecznie również mi o tym napisz. To ważne, bo jeżeli czytelnika odpycha sam opis, to znaczy, że udało mu się wyyy...dalić bardzo... yyt... brzydkie...brzydką kupę. No, to wszystko ;> Pozdrawiam was /)

 

Opis: W pewną spokojną noc tajemniczy kuc, który samym swoim wyglądem i zbroją przepełnia strachem włamuje się do zamku i składa Celesti dziwną - według niego - "propozycję". Chce zagrać z nią w pewną grę. Reguły niej z początku wydają się bardzo proste. Albo ona odda mu wszystkie sześć klejnotów elementów harmonii i wyjawi tożsamość oraz miejsce zamieszkania ich posiadaczy albo po kolei będzie odkrywał tożsamość wszystkich jej bliskich i zabijał ich aż do skutku. W te wszystkie wydarzenia wplata się ktoś jeszcze. Pojawia się znikąd tak samo jak według Celesti zniknął parę lat temu. Jest to bardzo ekscentrycznego zachowania ogier, który kiedyś pomagał jej w znalezieniu Discorda w czasach, kiedy w Equestri panował chaos. Mówi jej, że szuka rozrywki i chce zagrać w grę kuca. Tak oto powierniczki harmonii całe królestwo i tajemniczy przybysz będą  starać się złapać kuca. Jednak mają problem, bo to on będzie dyktował zasady. Zasady skomplikowanej gry, Gry tożsamości.

 

Rozdział 1 - https://docs.google.com/document/d/1jTkSqzE-6EXOgsYyC1nI1VzeKH5GZVYPf5iWeYFH0RI/edit

Rozdział 2 - https://docs.google.com/document/d/1aIWHhypD03jJtAnlI54rkYoKtTqxz7S7Czh2UA1i3C8/edit

Rozdział 3 - https://docs.google.com/document/d/18A69X0amfXTHWCH2r4kaPIeQ8C7CnKKMNszASjJUZHs/edit

Rozdział 4 - https://docs.google.com/document/d/1MsNJO9kly8zAcaK9HumZTn_pEPIG1rJXWSdezHAMJd8/edit

Rozdział 5 - wkrótce ;>

Edytowano przez Dolar84
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego iż dostałem jak na razie jeden pozytywny komentarz i mam dwóch obserwujących postanowiłem wam dać jeszcze jeden rozdział. Jest głównie dla tych, którzy jeszcze nie wyrobili sobie własnego zdania o nim i chcieliby zobaczyć o czym dokładniej będzie ff. Miłego czytania ;> 

 

https://docs.google.com/document/d/1aIWHhypD03jJtAnlI54rkYoKtTqxz7S7Czh2UA1i3C8/edit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rozdział przeczytany i kolejny pojawił się banan na twarzy :). Nadal się zastanawiam czemu nikt tego nie czyta. Z niecierpliwością czekam na dalsze rozdziały.

P.S. O co chodziło z tą końcówką w rozdziale 2? Z tym lekarzem. Nie zrozumiałem tej sceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki <3 Co do komentarzy i w ogóle samego czytania, to raczej zawsze tak mam, że jak coś tu wrzucę, to dobrze jest jak mam chociaż dwa ;) więc raczej będziesz jedynym komentującym jeśli chcesz czytać to dalej ;>

 

P.S. O co chodziło z tą końcówką w rozdziale 2? Z tym lekarzem. Nie zrozumiałem tej sceny.

 

Bardzo dobrze, że nie rozumiesz ;> Ty to tylko na razie czytasz, a wszystko powoli będzie wyjaśniać się później. To był dopiero pierwszy wpis Colina do swoje pamiętnika, a wiesz, w tagach jest [crossover].

 

Mam nadzieję, że ta odpowiedź cię satysfakcjonuje.

Edytowano przez Frostx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie pomysł wydaje się ciekawy, na tyle bym czekał na kolejne części, aczkolwiek niektóre błędy ortograficzne bądź stylistyczne (nie chce czytać całego dokumentu do ich przytaczania, ale znalazłbym ich pare) czasem pobiły mnie po oczach. Sądzę jednak, że da się to przekuć w naprawdę ciekawą historię i życzę miłego pisania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czytelnicy. Przychodzę do was dzisiaj z krótkim info o tym, że udało mi się dostać na Fge ^^ http://www.fge.com.pl/2013/09/fanfik-gra-tozsamosci.html i poza tym jeszcze to, że w chwili, kiedy to piszę nowy rozdział ma 10 stron, a zdaje się, że będzie ich jeszcze bardzo dużo. To tak, żebyście byli bardziej cierpliwi. Może wkrótce będzie aktualizacja, o której was poinformuję. To wszystko na dziś ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe sie rozpisywoł, bo nie lubiem.

 

Fik zapowiada się bardzo ciekawie, i powiadam że będe z historią do końca. Błędy stylistyczne i ortograficzne, wyłapałem ich trochę, ale ja takich potknięć się nie czepiam bardzo, inni jednak tak, dlatego postaraj się ich nie robić. Opisy są napisane bardzo dobrze, tak samo jak dialogi co sprawia, że opowiadanie czyta się bardzo szybko i przyjemnie. 

 

Więc pisz pan dalej, bo ciekawie się robi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Powiem tak: przeczytałem i spodobał mi się. Fanfik nie jest zbyt odkrywczy (motyw superprzestępcy, który jest połączeniem Spidermana, ninja i JigSawa), a do tego to samo co powiedzieli wszyscy wcześniej - masa błędów.

Mimo wszystko czytało się bardzo przyjemnie. Może reszcie uda ci się przełamać ciągłe milczenie pod twoimi opowiadaniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto wyczekiwany przez was rozdział 3 https://docs.google.com/document/d/18A69X0amfXTHWCH2r4kaPIeQ8C7CnKKMNszASjJUZHs/edit

 

Powiem tyle, że to właśnie przy nim chciałem się zatrzymać na jakiś dłuższy czas i popatrzeć jak ff wam się będzie podobał. Nie spodziewałem się jednak, że odzew będzie tak szybki :D Nie jestem do takiego przyzwyczajony, ale... spoko, jakoś daję radę ;> Naprawdę wielkie dzięki za to, co piszecie i skoro faktycznie tak wam się podoba, to nie ma sprawy ;> Oczekujcie rozdziały 4 ;)

 

W sumie, to nawet nie sądziłem, że będę go dalej rozwijał... on nie był nigdy pisany aż tak bardzo na poważnie jak inne, a jednak... hmmm... ironio...

 

Tak poza tym mam okładkę, która nie ma związku z ff, ale spodobała mi się :> ta...

Edytowano przez Frostx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie muszę ;< Tylko wciąż jeszcze jestem zniechęcony po moich dwóch wcześniejszych i nie wiem czy kolejnemu na pewno będzie się chciało wyłapywać wszystkie błędy. Zobaczy się :3

 

Tak poza tym piszcie, o której postaci chcielibyście się dowiedzieć więcej, czego wam w tym ff brakuje? Czego chcecie więcej, a czego mniej. Pamiętajcie, że tak naprawdę to będzie baaardzo dłuugi ff, więc na pewno będzie bardzo dużo wątków pobocznych, wplecionych w główną fabułę. Można powiedzieć, że to tak naprawdę wy w dużej mierze możecie mieć na niego wpływ, więc piszcie ;>

Edytowano przez Frostx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu co :D dum, dum, duuuum! https://docs.google.com/document/d/1MsNJO9kly8zAcaK9HumZTn_pEPIG1rJXWSdezHAMJd8/edit

 

Dobra, teraz jest sprawa.

Jesteśmy już moi czytelnicy po cholernych aż 4 rozdziałach czyli co najmniej 50 str A4. Niesamowite, że aż tyle udało mi się napisać w tym ff i że to dopiero początek. Ten projekt jest dla mnie o wiele bardziej kolosalny niż wydawało mi się na początku. Wydaje mi się, że musimy ustanowić jakiś sposób update'owania go. Głównie dla tego, żeby nie był podbijany do góry zbyt często i żeby każdy mógł w miarę swoich możliwości zawsze na spokojnie przeczytać te minimum 10 str A4 jakie obiecałem sobie pisać w każdym dokumencie (choć jak na razie wychodzi więcej). Jeśli macie jakiś pomysł jak mniej więcej miałoby to wyglądać, to jak najbardziej piszcie tutaj. No i oczywiście przypominam o tym, że to wy w dużej mierze możecie decydować o tym, co będzie w kolejnych rozdziałach. Możecie więc na przykład napisać, kogo chcielibyście poznać bardziej albo jaki wątek ma być częściej prowadzony. Jak widzicie postaci jest jak to pisałem od ***** i więcej :3 To wszystko. Nacieszcie się więc rozdziałem, niech zakują was w oczy moje błędy ponieważ wciąż nie mam korektora i trzymajcie się ;> /)     

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Powiem tak: założyłam tu sb konto, tylk opo to b napisać ci tu jak bardzo podoba mi się ten ff  :pinkie2:  jest sporo błędów, ale mnie jakoś specjalnie nie rażą w oczy... najlepiej znajdź sb korektora ;) wdg mnie jest to głupi pomysł, żeby pytać czytelników co chcą mieć w FF... lepiej jak się nic nie wie ^o^ lepiej zrobić tak, że jaK CZegoś bedzie za dużo, lub coś się nie bedzie podobać to wtedy napiszemy... ogólnie to właśnie założyłam tu konto, żeby pokazać, że wiele osób nie zarejestrowanych czyta to opowiadanie  i cię wspiera ;) nie mg się doczekać 5 rozdziału... kiedy wrzucisz??? OI ogólnie jestem z tb... ff zapowiada się bardzo ciekawie... tylko pisałeś ż echcesz mnóstwo rozdziałów... lepiej napisać troszeczkę mniej, ale skończyć niż tak się zapalić a potem zostawić bez zakończnia... ja oczywiście chciałabym żeby opowiadanie pyło jak najdłuższe, ale pprst nie chcę żebyś stracił zapał xD w każdym razie jestem z tb... wrzucaj szybko kolejne rodziały <3 czekam z niecierpliwościa... radzee sie pośpieszyć :crazy:  <żarcik taki hehe> i WESOŁYCH ŚWIĄT <333

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...