Skocz do zawartości

Śmierć to najgorsza rzecz


Jake

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mężczyzna spojrzał się na chłopaka i powiedział

- Najpierw się ogarniemy trochę, bo jak zauważyłem połowa jest szczególnie nieprzygotowany

Po czym przyspieszył kroku. Po chwili doszliście do wejścia.

- Dobra...wchodzimy tam i pamiętajcie...miejcie się od tej chwili na baczności. Ja załatwie wam pokoje, a wy lepiej bądźcie cicho. Nie chcę zamieszania związanego z naszymi intencjami. Włazić!

Żołnierz otworzył drzwi i wszedł

 

Panorama Hotelu

e1157076e65762d167c7d7a49322c6ab.jpg

Link do komentarza

- Woooow- Powiedziałam podniecona, wyglądał jak wyciągnięty z horroru! I to dobrego horroru- Piękny budynek- Powiedziałam uśmiechnięta od ucha do ucha.

 

( sory zapomniałam dodać wyposarzenia zaraz to poprawie xd)

Edytowano przez emili878
Link do komentarza

Elizabeth...ustalmy że ja będę się zajmować opisywaniem miejsca i także zapachów :)

-----------------------

Hol wydawał się nadzwyczaj sympatyczny

edelweiss-widok-na-hol-hotelowy-219701.j

Mężczyzna spokojnie podszedł do recepcjonistki

hotel-lysogory-recepcja1.jpg

I poprosił o 2 pokoje. 1 Apartament pięciu osobowy i jeden jednoosobowy. Po chwili podszedł do was i powiedział

- Oto wasz Apartament. Ostatnie piętro numer 2111. Mnie możecie znaleźć pod 2110. A teraz idźcie się rozgościć. Wieczorem przyjdę do was i wam wszystko objaśnię.

Po czym chłopak zwrócił się w stronę schodów i zaczął iść. Obok była winda lecz chyba wolał nie ufać niczemu co jeździ.

Link do komentarza

Jako, że szybko się nudzę i nie mam co czytać zagadałam, co mam z nikim nie gadać do końca tej wyprawy, nawet Bony i Clade musieli współpracować, żeby być najlepsi!

- Hejka, nazywam się Flue a ty?- Zapytałam się uśmiechnięta do platynowłosej dziewczyny, która była obok mnie.

Link do komentarza

Serio? Średniowieczny, groteskowy zamek i wnętrze rodem z pięcio gwiazdkowego hotelu? Co z tobą nie tak, Jacob? I like it ;)

_____________________________________________________

Podniosłem torbę i ruszyłem za resztą. Jako, że nie miałem nic ciekwawego do roboty, wyjąłem z torby słuchawki, sprawdziłem czy nic się z nimi nie stało i podłączyłem do telefonu. Założywszy je, włączyłem jakiś randomowy utwór Skrillexa. Następnie skierowałem się w stronę winduy.

- Ktoś jeszcze jedzie windą? - zapytałem się. Wszystko wydawało sie jakieś takie zbyt miłe. Przyjechaliśmy tu z zamiarem zbadania szpitala psychiatrycznego, a siedzimy w takim ciekawym hotelu. No nic. Dopóki nic mnie nie zabije, wszystko jest ok. Po chwili namysłu, wyszedłem z windy i zacząłem wchodzić po schodach. Musiałem pogadać z naszym "dowódcą". Gdy dogoniłem chłopaka, zwolniłem krok.

- Właściwie dlaczego nam rozkazujesz? Rozumiem, że jesteś starszy etc., ale skoro nie wiesz więcej niż my to chyba nie ma to większego sensu, prawda? - spojrzałem na niego - Chyba, że już tu kiedyś byłeś. Kto wie... Może nawet sam byłeś w tym szpitalu. Mam na myśli, że jako pacjent - uśmiechnąłem się złowieszczo, po czym przyspieszyłem. Nim się obejrzałem, znalazłem sie na ostatnim piętrze. Skierowałem się w stronę naszego pokoju. Usiadłem przy ścianie i czekałem.

Link do komentarza

Brązowowłosa przez chwile popatrzała na mnie. Nie dając możliwości odpowiedzi szybko doskoczyłam do niej, wyglądała na bardziej gadatliwą, może nawet bardziej ode mnie.

- O hejka, a ty jak masz na imię?- Zapytałam wesoła- Najchętniej bym poznała wszystkich na ziemi- Przyznałam po chwili do siebie.

Link do komentarza

-Bo ja nie jestem Azjatką... nie wiem kim jestem...

 

Wyciągnęła z torby swój gruby dość notes.

- Nie, mam tylko to...- otworzyła go. Znajdowały się tam różne rysunki, jedne lepsze inne gorsze. Podczas przerzucania stron natrafiła na ścianę tekstu, lecz szybko zasłoniła ją ręką i pokazywała resztę zawartości notesu.

Edytowano przez Niepotrzebna...
Link do komentarza

Mężczyzna spojrzał na dziewczyny i przerwał im rozmowę

- Proszę. Oto klucze do waszego pokoju

Po czym rzucił niezbyt duży klucz w stronę Hitomi

- Bądź taka miła i zostań ich klucznikiem...ja nie mam niestety czasu na pilnowanie waszych kluczy

Chłopka rzucił do Andrewa

- Wszystkiego się dowiesz za 3 godziny...

Następnie żołnierz wyjął klucz do swego pokoju i otworzył. Rzucił jeszcze okiem na grupę i syknął

- Proszę na razie mi nie przeszkadzać...

Po czym zniknął w głębi pokoju.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...