Skocz do zawartości

[Projekt] Jak różni jesteśmy?


Brainiac

Recommended Posts

Hmm... :ohmy:

Projekt ciekawy, a nawet bardzo ciekawy...
Chciałem, dać jakiś filmik z airsoftem ale obecnie nie mam czasu na nakręcenie owego ( praca, II Śląski, praca, praca i byłbym zapomniał o pracy :LZ1bP: )...

Może uda mi się wygrzebać jakiś z moim udziałem lub znajdę siebie na jakimś filmiku z ostatniego zlotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power Director 10. Mam, umiem się tym obsługiwać (używam od wersji 6)

 

PS. To nie muszą być filmy. Wystarczą zdjęcia (np dla miłośników ASG i innych)

 

A co powiecie na wplecenie rozbitego hasła (mam darmowy font MLP) 

 

"Bronies, how different we are..." "...live all over the world". "Have so many hobbies" "Sometimes we argue about stupid things" "But we have something in common..." "Something that keeps us together" "Friendship" "Friendship that is Magic" (wyświechtane, ale może wyglądać fajnie)
 
Aha - polecam stronę FMA - darmowa, całkowicie legalna muzyka. Nikt nie uczepi się o prawa autorskie, bo taki jest cel tej strony - zamieszczać darmowe utwory. 

 

Sorry za błędy. Dopiero co piję poranną herbatę z miodem (przeziębienie)  :sick:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten temat...i chciałabym dać coś swojego(moje najlepsze rysunki albo coś z anime i mangą),ale posiadam jedynie WMM dla Windows'a XP,więc nie wiem,czy mogłabym zrobić na przykład takie coś: krótki opis kilku anime/mang "z dreszczykiem" (np. Dangan Ronpa,Higurashi,Umineko,Another,a z mang np. Pandora Hearts[no dobra...PH jest najłagodniejsze z tych wszystkich])...(ogółem mi chodzi o anime i mangi z tagami Horror,Dramat lub Tajemnice)

 

Pewnie jak zwykle źle zrozumiałam temat,prawda?

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Ja z chęcią się dołączę do pomysłu pod postacią w jakiej egzystuje, ale sam mam co do niego parę pomysłów. No może jeden, ale konkretny; mianowicie uważam, że fajną sprawą by było, aby w do filmiku ludzie wrzucali na początek swoje zdjęcie, na którym trzymają kartkę z napisanym nickiem, a następnie przez te 15-30 sekund niech migają fotki przedstawiające ich zainteresowania. Dodałoby to nieco spójności całemu projektowi i moim zdaniem bardzo ciekawie by wyglądało. 
  Taka wersja ma jeden, moim zdaniem, bardzo duży plus. Ludzie nie potrafiące stworzyć filmiku mogliby jedynie podesłać komuś kto się na tym zna (mi?) same zdjęcia + ewentualną muzykę, a ta osoba poskładałaby to wszystko "do kupy" 
  Co wy na to, bronies?

Edytowano przez Moposable
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Ja bym jakiegoś szalonego odzewu nie oczekiwał... Tak jak pisałem, z jednej strony nie każdy potrafi złożyć taki filmik, a z drugiej nie każdemu się chce. 
  Co do własnych zdjęć, to chyba odzew w "Daj swoje foto :P" dobitnie pokazuje ile osób byłoby gotowych je dać. No, na pewno więcej niż tych, którzy zrobią własne video.  :rainderp:

A jak już o tym, to postaram się wrzucić swoje 30 sekund, jak tylko znajdę chwilę na ich zrobienie.

Edytowano przez Moposable
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

1. Ci co się zgłosili robią coś oprócz tego, że się zgłosili?

Ja szczerze wciąż się zastanawiam co zrobić...mogę zmontować wszystkie moje rysunki jak np. tu i tu ,ale tylko te najlepsze dam.Tylko,że wtedy muszę poczekać do poniedziałku bo jeden chłopak "ukradł" mój najlepszy rysunek.

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się nie odzywałem, ale nie mam ostatnio czasu. Przygotowuję się na konkurs z fizyki i nie bardzo mogę wchodzić na forum. 

Myslę, że kwestia sklejenia tego to tylko ułożenie tych filmików w iMovie Windows movie maker.

iMovie (jeśli ktoś ma iMaca) - OK, ma sporo funkcji. Miałem, fajny jest.

Windows Movie Maker? :wat:

Nikt nie mówi tu o nie wiadomo jakich przejściach, ale programy inne niż WMM pozwalają na zrobienie czegoś lepszego. Czegoś co nie będzie wyglądało jak ćwiczenie z kursu informatyki dla seniorów. Ale to twój projekt. My tylko dostarczamy filmy  :fluttershy4:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...