Skocz do zawartości

[Projekt] Jak różni jesteśmy?


Brainiac

Recommended Posts

Siemanko!

Ostatnio zagnieździła mi się w głowie pewna myśl a właściwie pewien pomysł. Chciałbym stworzyć 5 minutowy filmik, na którym pokazani byliby użytkownicy Naszego forum w kolejności bardzo różnorodnej. Chodzi mi o zainteresowania poza MLP. Po jednej osobie od każdego. 1 anime, 1 śpiewanie, rysunki, taniec itd. Zmontować to razem z jakimś dobrym PMV. Każda psoba która chciałaby wziąść w tym udział musiałaby dostarczyć odpowiedni materiał. Przed nim pokazany byłby nick osoby a potem to co robi. Nikt bie musi pokazywać twarzy ^^

Potrzebuję osób, które znają się na montowaniu filmików oraz chętnych do reprezentowania forum. Byłaby to swego rodzaju reklama ;)

Co wy na to? Kto się pisze?

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sklejam filmiki w Power Directorze 10. Proste, bez bajerów. Poza tym mógłbym w tym wziąć udział. Sam nie wiem jak pokazać swoją pasję - muzykę elektroniczną, bo nie mam żadnego sprzętu (nie licząc software - Virtual DJ... hmm krótki filmik?). Chyba że gry: mam gotowy filmik z UT2004 (odgłosy kucyków). Chyba że jakieś fotki, ewentualnie coś związane z fanficami... Jeśli cokolwiek ma sens, dajcie znać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 sekund bez dźwięku?  Co wolisz? Coś z muzyką trance (pokaz slide'ów) lub filmik z gry. 

 

PS. Filmik z gry (99.99% Forza 4 - wyścigi) z dźwiękiem. To zbrodnia wyciszać Ferrari. Ale jeśli zechce będziesz mógł to zrobić.

 

I jeszcze jedno. W przypadku gry nie trzeba dawać nicku przed filmem. Ten pojawi się na aucie. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...