Skocz do zawartości

To trzeba się przywitać


Maćko z Bogdańca

Recommended Posts

Witam! Jestem Maciek (może być Maćko z Bogdańca), z Kosut (i tak nie wiesz gdzie, powiem, że w Lubelskim).Więc, tak, mam 14 lat, a zaklęciem kucykomanii (lub kucomanii) dostałem jakieś 3 miesiące temu. Najkrócej o mnie to tak: Dusza Fluttershy, wytrwałość Twilight, sumienność AppleJack i styl Rarity (oczywiście w stylu męskim, tzn. nie noszę rurek itp.). Interesuję się fizyką, astronomią, trochę chemią (materiały wybuchowe ^^) i oczywiście wszystkim co związane z komputerami. Ulubiona muzyka to dubstep i drumstep. Jak chcecie coś więcej wiedzieć to piszcie. Jestem otwarty na pytania :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velkomin~

tumblr_maqhuzVKfI1r9tk21.png

Wybacz za pytania ;A;

1.Lubisz Anime?

2.Ulubiony kuc drugoplanowy?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii? (nie ma "nie wiem","Nie mam zdania","nie byłem" itp)

5.Lubisz kraje Skandynawskie? (patrz na górę)

6.A Lukrecje?

7.Lubisz pizze?     

8.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?

9.Lubisz Maskonury? (Jeśli nie wiesz co to....)

10.Yaoi,Yuri a może Hentai? (jeśli też nie wiesz co to,internet nie gryzie)

Vertu sæll kæru~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mówię nie, ale nie mówię również tak.

2. Vinyl Scratch.

3. Oczywiście, że tak. Kocham snowboard!

4. Moim skromnym zdaniem są to kraje na odpowiednim poziomie.

5. Nie powiem, że nie, bo nie mam zielonego pojęcia o tych krajach, ale kojarzy mi się to z wikingami, więc jest +.

6. A kto ich nie lubi?

7. Patrz punkt 6.

8. Mam nadzieję, że jak najdłużej.

9. Nawet fajne.

10. Wolę żyć jak Bóg przykazał, więc na pewno nie Yaoi ani Yuri. Co do Hentai to nie oglądałem i nie mam zamiaru psuć sobie mózgu (nie chciałem nikogo urazić).


Kaczorku Daffy (jeżeli mogę) lubię S-F, Fantasy oraz Komedie i filmy Akcji.

 

Hoffner, Jeżeli chodzi o religię, to jestem katolikiem, ale ja toleruję prawie wszystko (oprócz związków homoseksualnych, bo i tak z tego nic nie ma). Moim życiowym motto jest: "Nie patrz na innych, miej własne zdanie, idź swoją drogą, nie czyjąś." (moje własne słowa).

 

Raindrops ja lubię każde zwierzątko (oprócz komarów, kleszczy, ślepaków i much)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię na forum, mam nadzieję, że odnajdziesz swój ulubiony dział i będziesz się dobrze bawił. Jednakże mam kilka spraw do ciebie:

Po pierwsze jeżeli do tej pory nie zapoznałeś się z regulaminem forum zrób to jak najszybciej i trzymaj linka--> http://mlppolska.pl/watek/7450-regulamin-forum-mlppolskapl/ ,

Po drugie jeżeli chciałbyś wziąć udział w sesji RPG/PBF u jakiegoś mistrza gry radziłbym ci zapoznać się z tym-->http://mlppolska.pl/dzial/73-organizacja/ działem,

Po trzecie, jeżeli zamierzasz stworzyć swojego OCeka radziłbym zapoznać się z tym --> http://mlppolska.pl/watek/4190-zanim-stworzysz-oc/ tematem.

Powyższe trzy sprawy pozwolą uniknąć niepotrzebnych nieporozumień na drodze użytkownik- moderator/admin.

A teraz przejdźmy do pytań:

Lubisz gry komputerowe? jak tak to jakie?

Lubisz Wonderbolts?

Czytasz jakieś mangi?

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki regulamin przeczytałem i nie mam zamiaru go łamać w żąden sposób.

 

Co do pytań to odpowiadam:

1. Bardzo, moje ulubione to: Portal, Portal 2, AntiChamber, Half-Life (wszystkie części), Team Fortress 2, Minecraft (ale bardziej w temacie elektryki - redstone) i prawie wszystkie części Need for Speed (oprócz Most Wanted 2013, ponieważ usunęli możliwość upiększana swojego pojazdu i dowolnej jego modyfikacji).

2. Są spoko, nawet lepiej.

3. Niestety nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, o nic nie pytam bo inni zasypali cię gradem... pytań. No dobra. Zecorą to ja nie będę. Tak czy inaczej, zgodnie z moją prywatną tradycją witam Cię utworem trance:

 

"We are here to make some noise" (byle nie za dużo  :fluttershy3:  )

Miłego słuchania i... miłej zabawy dla spostrzegawczych :derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...