Skocz do zawartości

Magiczne rysunki Magicznej


Secretive

Recommended Posts

Może spróbuj robić troszkę mniej błyszczących wstawek w postacie, wyglądają jak kucyki z gumy  :D 

A tak idziesz w dobrym kierunku. :)

Dziękuję. Jestem uzależniona od błyszczących rzeczy, co nie zawsze przynosi korzyść. Postaram się zrobić ich mniej.

Oto kolejny mój obrazek. Troszkę zmieniłam styl, lecz i tak jestem z niego dumna. Cud, że takie coś zrobiłam...

http://klejnocik.deviantart.com/art/Rarity-420946849?ga_submit_new=10%253A1387543640

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna praca  :rarityexcited: Jednak nad paroma rzeczami bym popracowała (chociaż to chyba zależy też od stylu, ale mniejsza). Po pierwsze ta szyja, powinna być z przodu bardziej płaska. Następna sprawa, to brwi. Wiem, że zazwyczaj w serialu nie widać ich, ale naprawdę dodają postacią emocji, a przynajmniej ja tak zauważyłam. No i chyba jeszcze tylko ten róg, choć w sumie to szczególik, ale czegoś mu brakuje. Tak swoją drogą to bardzo ciekawie malujesz oczy  :RPHVO:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za bardzo miłe opinie. A jeżeli chodzi o ten róg, wiem w czym tkwi problem. Rysowałam zwykłego kucyka Rarity( zapomniałam dorobić rogu) i dopiero później przypomniało mi się o tym szczególe. Zmazałam, dorobiłam białą farbką róg, pocieniowałam i jakoś wyszło. Ten szczególik, to czarne kontury, (a raczej ich brak ) którymi rysowałam na początku.

Kolejna praca trochę mi zajmie. Nie mam na razie inspiracji, czegoś co by mnie natchnęło. Najczęściej chodzi o muzykę bądź obrazek lub wydarzenie( to ostatnie najrzadziej). Mam w planach zrobić Rainbow Dash bądź Flutterkę( a może dwie na raz?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo ciekawie namalowałaś ten obrazek :D Powiem, że to dodaje mu właśnie uroku ^^ Połączenie ciemnych i jasnych odcieni też niezwykle uatrakcyjnia go ;) Sama Fluttershy i jej maleńki przyjaciel wyglądają sooo cuuute ^^ Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to szyja, ale to taki szczegół, że praktycznie nie wpływa na jakość pracy i patrze dalej z uśmiechem i zachwytem na twoją pracę. Czekam z niecierpliwością na nowe prace ;)

Edytowano przez Breeze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dawno tu nikt nie zaglądał, włącznie ze mną. A teraz obrazek.OSTRZEŻENIE! Obrazek nie jest dla tych, co mają odruchy wymiotne na widok miłości( nie takiej poważnej, to tylko całujące się kucyki) To jest mój pierwsza tego typu praca.

http://klejnocik.deviantart.com/art/Pony-Love-427565345

Edytowano przez Magiczna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ładna praca pod takim względem kategorii "shippu" ale co mi się nie podoba to właśnie kształt i wygięcie kopyt. Popracuj nad tym, bo nie wiem czy to naturalne u kuców :rarityderp:

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Wybacz, będę konkretna*

  • Tylne (tutaj dolne) kopyta Roseluck są tak bardzo nienaturalnie wygięte jak tylko się da. Kucykom po prostu nie zginają się tak nogi, koniec.
  • Ten ogier ma jakiś taki dziwny pyszczek. Trochę jakby próbował upodobnić swój pyszczek do głowy Discorda.
  • Z kształtem pyszczka Roseluck też jest coś nie tak (wiem, to akurat średnio konkretne :v)

Generalnie prace wcale ok. Przeszkadzają mi trochę kanciaste kopytka, anatomia nie idealna, ale masz fajne pomysły i ciekawy styl. Poza tym trochę ci współczuję braku możliwości pracy na komputerze. Nie wyobrażam sobie, żeby jakikolwiek program na zwykłego tableta mógł być tak bogaty jak programy dla komputerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...