Skocz do zawartości

Misja: C.W.T.T.U.C.P.P. [Comedy] [Short] [One-shot]


Roześmiany Jacek

Recommended Posts

No... To jakoś mój trzeci fic i chyba jedyny jaki mi wyszedł :P

Opowiadanie jest stosunkowo krótkie i szczerze mówiąc, nie wiedziałem i nadal nie wiem jak się za to dokładniej zabrać i otagować...

Ech, dobra, nieważne. Po prostu mam tremę, ale wiem, że hejtu i tak nie uniknę.

Zaczynajmy:

 

Autor: Morviles

Pre-reader: S443556

https://docs.google.com/document/d/17volXM1cgZewMqCGtxZx-NN8PH9FESL-SAWL93WcPKY/edit?usp=sharing

 

Jestem otwarty na propozycje co do tagów i samego opowiadania.

Ponoć jest to comedy.

To mój praktycznie pierwszy fic, nie bijcie.

Edytowano przez Morviles
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie, fajne i przyjemne. Nie biję, a chwalę. Dobra robota :)

Jedno ale

Chciałem zwrócić uwagę, że "snajperka" jest formą niepoprawną. Karabin snajperski lub karabin wyborowy. Ewentualnie "snajperka" może być użyte w dialogu, gdyż postacie nie muszą, w odróżnieniu od narratora, używać w 100% poprawnych form.

Tak, czepiam się :D Wybaczcie militarny charakter :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas czytania tego fika zdawało mi się, że w tle słyszę Mission Impossible :D

Lekka, dobra lektura na kilka minut. Pomysł niezły (weź mnie tak naucz :L). A tak od siebie:

Dodo powaliło mnie na kolana XD

Edytowano przez Damikkos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ogromną przykrością muszę stwierdzić, że nie wykryłem żadnych błędów. Choćbym nie wiem jak się starał, googlowałem niektóre słowa, były do jasnej ciasnej poprawne!
Próbowałem wytknąć kucyka ziemnego, ale to byłby mój błąd.
Ogólna treść ciekawa, nie na mój humor, bo nie było rasistowskich/seksistowskich podtekstów i śmierci bohaterek na końcu, ale z ulgą mogę stwierdzić że MORV NAPISAŁ DOBREGO FIKA.
P.S. dla Morva

Zabrakło klasycznego żartu "Siusiak"

:v
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki i przyjemny fic o nieśmiertelnym trio. Czytało się go przyjemnie i szybko.

Co do tagów to rzeczywiście Comedy jest troszkę naciągane, lecz pod inne standardowe tagi forum ciezko jest cokolwiek dopasowac, więc nie mogę miec pretensji.

Moja propozycja tagu do tego fica jest One shot - jako tag autorski :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, lekkie i przyjemne. Dobre do oderwania się na chwilkę od zadań domowych/pracy/czegokolwiek. Może i nie było tak śmieszne jak skecze Ani Mru Mru, ale w dwóch miejscach na mojej twarzy zagościł uśmiech. Błędów większych też nie było, więc jest dobrze. Czekam na następne twoje prace :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Niezgorszy fanfik, Morviliuszu, chociaż szkoda, że nie wszystkich rad wujcia Scyfera posłuchałeś :C  W zasadzie przy takiej długości nie ma tu za wiele do komentowania - fanfik dobry i zabawny, swoją funkcję spełnia prawidłowo, mógłby tylko być lepiej sformatowany. Nic dodać, nic ująć :dunno:

 

BTW Tagi - [short] i [one-shot] to w zasadzie to samo :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...