Skocz do zawartości

Aloha!


Rarityn

Recommended Posts

Aloha!

Po wielu ciężkich próbach, walkach i sporach, udało mi się aktywować konto na tymże forum. 

Nazywam się Kacper, i mam czternaście lat. Nie jestem pewny co oznacza dokładnie pojęcie ''brony'', także trudno mi jest stwierdzić czy nim rzeczywiście jestem. Samym serialem niezbyt się interesuję, często mnie zanudza, ale bywają też odcinki które przekraczają moje oczekiwania. 

Moją ulubioną postacią jest Rarity i Lyra. Najlepszy odcinek - Impas. 

Interesuję się wszelką historią, i wszystkim po troszku. Na forum zawitałem z jednego głównego powodu - opowiadania. Słyszałem, że znajduje tu się kilka świetnych opowiadań (jeżeli ktoś by mógł, byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś jakieś polecił :) ), zresztą sam zamierzam opublikować tu moje. 

Mam nadzieję, że będę dobrze się tu bawił. 

 

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh, opowiadania, mój dział. Od siebie moge polecić My Little Twinkle, Past Sins, Zegary, Wszystkie drogi prowadzą do Equestrii, Equestria Total War.. Dużo, dużo fajnych opowiadań..

 

A sam mam kilka pytań, mianowicie: Czy lubisz słuchać muzyki ? Jak tak, to jakiej ? Ulubione zespoły ?  Grasz w gry komputerowe ? Jak tak, to wymień swoje ulubione tytuły i ulubione gatunki. Interesujesz się ogólnie branżą elektronicznej rozrywki?

 

Pozdrawiam, i życzę mile spędzonego czasu na forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię na forum, mam nadzieję, że odnajdziesz swój ulubiony dział i będziesz się dobrze bawił. Jednakże mam kilka spraw do ciebie:

Po pierwsze jeżeli do tej pory nie zapoznałeś się z regulaminem forum zrób to jak najszybciej i trzymaj linka--> http://mlppolska.pl/watek/7450-regulamin-forum-mlppolskapl/ ,

Po drugie jeżeli chciałbyś wziąć udział w sesji RPG/PBF u jakiegoś mistrza gry radziłbym ci zapoznać się z tym-->http://mlppolska.pl/dzial/73-organizacja/ działem,

Po trzecie, jeżeli zamierzasz stworzyć swojego OCeka radziłbym zapoznać się z tym --> http://mlppolska.pl/watek/4190-zanim-stworzysz-oc/ tematem.

Powyższe trzy sprawy pozwolą uniknąć niepotrzebnych nieporozumień na drodze użytkownik- moderator/admin.

A teraz przejdźmy do pytań:

Lubisz gry komputerowe? jak tak to jakie?

Lubisz Wonderbolts?

Czytasz jakieś mangi?

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe powitanie :).

Postaram się teraz odpowiedzieć na wasze pytania.

1. Muzykę lubię, nawet bardzo słuchać. Jest ona pewną receptą na problemy i stres w życiu.

2. Każdej. Wszystko co mi wpadnie w ucho, nie ważne jaki gatunek. Trudno jest mi więc konkretnie określić jakich gatunków słucham.

3. A gram.

4. Gatunek - przygodówki. Nie ważna jakie, oby miały ciekawą fabułę i akcję. Gry bez fabuły, uważam za puste - ale są wyjątki. 

5. Dużo by tu wymieniać, głównie chyba Spore i tym podobne.

6. Ehem, po części się interesuję.

7. Patrz 4,5.

8. Nie znam.

9. Nie.

10. Co do drogi którą idę przez świat ---> Świat się zmienia, razem z drogami - życie. 

 

Pozdrawiam  :fluttershy4:

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię na forum (na reszcie jestem przed octavią)

Życzę dobrej zabawy na forum

A teraz pytania:

1.Czytałeś kiedyś jakąś mangę?

2.Słyszałeś o Vocaloidach? (jeśli nie wiesz co to...)

3.Kojarzysz może piosenki z serii Story of Evil?(np. Daughter of Evil,Servant of Evil,Twiright Prank,Re-Birthday,Regret Message itp.)

4.Czy lubisz kryminały?

5.Co sądzisz o XIX wieku?

6.Co sądzisz o Derpy Hooves/Ditzy Doo? (nie ma rzeczy typu: "nie znam","nie wiem kto to","nie widziałem" itp.)

7.Co sądzisz o Anglii i Japonii (nie ma rzeczy typu "nie byłem")

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velkomin~

tumblr_maqhuzVKfI1r9tk21.png


Wybacz za pytania ;A;
1.Lubisz Anime?
2.Ulubiony kuc drugoplanowy?
3.Lubisz zimny klimat?
4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii? (nie ma "nie wiem","Nie mam zdania","nie byłem" itp)
5.Lubisz kraje Skandynawskie? (patrz na górę)
6.A Lukrecje?
7.Lubisz pizze?     
8.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?
9.Lubisz Maskonury? (Jeśli nie wiesz co to....)
10.Yaoi,Yuri a może Hentai? (jeśli też nie wiesz co to,internet nie gryzie)
Vertu sæll kæru~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie, nie czytałem.

2. Tak, słyszałem.

3. Nie.

4. Raczej tak.

5. XIX wiek zawsze spoko. :P

6. Tak szczerze, nie widziałem jej jeszcze w odcinkach (obejrzałem stosunkowo niewiele), ale wygląda dobrze. Nie razi w oczy jej wygląd, wygląda na zabawną postać.

7. W Anglii byłem raz, i mi się podobało. Lubię klimat tego państwa, który bardzo różni się od tego w Polsce... Co do Japonii - chciałbym pojechać. Państwo wydaje mi się ciekawe.

8. Lubię anime.

9. Lyra?

10. Nieeee.

11. W Norwegii byłem i bardzo mi się podobało. Do Islandii mnie jakoś nie ciągnie, niezbyt interesujące wydaje mi się to państwo. 

12. Ehem.

13. Nie.

14. Taaak.

15. Wydaje mi się, że niezbyt długo. Pojawiłem się tu głównie z powodu opowiadań, a potem kto wie co się ze mną stanie. Brak zdania.

16. Ehem.

17. Szczerze? Żadne z nich. 

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...