Skocz do zawartości

[Zabawa] Znajdź Rainbow Dash.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Camed znalazł wszystkie Rainbowki! Gratulację o 20% szybsza reakcja już idzie do ciebie! 

Zwroty w dalszym ciągu są nieosiągalne.

831a.jpg

Było coś łatwego to teraz coś trudniejszego :)  :

Niech to znowu zgubiła mi się............................................................... o już jest! To zaczynajmy:

p83b.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Nie sądzę

Przepraszam, za krótką nieobecność, ale byłam zajęta, więc teraz przygotowałam dwa obrazki, żeby nie zrobić zastoju (oczywiście daję po jednym). Dobrze, Darek znalazł prawie wszystkie, Aretra o 2 za dużo ( :rainderp:), a nowy źrebaczek wszystkie, ale nie zrobił spoileru (takie są zasady ;/).................no dobra skoro Darek tak nalegał to dostaniecie wszyscy 20% mniej jęczenia nad głową. A teraz czas się komuś naprzykrzyć, Morning Crash znalazł tylko tyle Rainbowek, że ich liczba wykracza poza dopuszczalną normę (4 musi być max różnicą od max liczby Rainbowek i wcale nie wymyślam na poczekaniu  :rainderp:), w której jeszcze nie karam to dostanie 20% więcej jęczenia nad głową. Zwroty nie możliwe, nadal :3.

rpf2.jpg

Następnym razem będzie lepiej,  ja też gubię moję Rainbowki i sprawdzam gdzie są na obrazkach tych, którzy zgadli.

A więc może następny obrazek... czyż nie śliczny  :x. Znajdywanie czas zacząć!

rnkp.jpg

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Darek jak zwykle dobrze  :wut: . No dobrze 20% fajniejsza fajniejszość dla ciebie. W przypadku niezadowolenia z nagrody prosimy nie dzwonić, nie pisać i nie kontaktować się z nami. Dziękujemy.

9zvi.jpg

No to następny obrazek:

r2ku.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

A więc Darek dał szanse innym, a inni... się wykazali 8/9! Przepraszam za roszczarowanie ;(, ale tamte środkowe kółko to nie była Rainbowka. Jednak..o 20% większy talent leci do Morning Crasha!

eext.jpg

Następne: Tutaj jedna Rainbowka jest bonusowa i nieznaleziona nie wlicza się do zaliczeń z pomyłką o max. 3.(jeśli rzeczywiście okaże się trudna). Ale jak ktoś ją znajdzie to od razu zaliczam i dodatkowo daję o 20% większy szacunek ;).

hr0n.jpg

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Nie sądzę

Tak oto wasza ulubiona zabawa powraca! Odpowiedź Celly nie była w stu procentach prawidłowa, ale że mam dobry humor to łap + 20% do szybkości (przyda się przy przedświątecznych porządkach). Rozwiązanie tu:

gfg5.jpg

A nowy obrazek tu:

58pf.jpg

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Nie sądzę

7/8, gratulacje. O 20% szybsze ładowanie się telefonu i o 20% wolniejsze jego rozładowywanie! Niech ci służy.

hvka.jpg

A tymczasem lecimy do następnego obrazka:

l1zn.jpg

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...