Skocz do zawartości

Klasa prof. Pinkie Pie


DiscorsBass

Recommended Posts

Witajcie, żołnierze! Pamiętajcie - najważniejsza jest zaprawa! Czas rozpocząć naukę!

general_pinkie_pie_by_smokeybacon-d5ocfh
Na sam początek zobaczmy, którzy z kadetów przeżyli rok I:

4.DiceMuz (Diceman321)
1.Funny Mane (Baffling)
Z.Green Friend (kapi)
D.MoonSun (Nightmare)
E.Thunder Pink (RD1-9)


No proszę, aż piątka! Widać, że poprzedni rok był zbyt łagodny... Gratulujemy!
Jeśli ktoś się by zapodział w miedzyczasie niech się zgłosi ;P

A teraz... czas na świeżą krew~! ^^


@.Akwarela Chase (Magiczna)
3.Animal Heart (WilczaNati)
7.Blue Plate (Daffy)
8.Brushie Nelle (Happy Pinkie)
9.Candy Sweets (Karmelek)
0.Colour Shy (Leah)
Z.Deft Lissom (sajback)
6.Food Streack (Cassidy)
%.Night Star (Twilight66)
$.Rain Sky (Raindrops)


Hmm... jakie by tu tortury wymyślić, aby sprawdzić czy rekruci się do czegoś nadadzą? x) Haha, odpowiedź jest prosta, bardzo prosta! Użyje się tego samego patentu, co rok temu - kryształowej kuli! Ale to terazzaraz, tymczasem rozgośćcie się w nowej-starej* klasie i przywitajcie ze wszystkimi! ^^


madame_pinkie_reveals_all_by_thedracojay

Hahahaha, hahahahahaha, hahahaha hahahaha :crazy: hahahaha, hahahahaha, haha, hahaha!

Ona czasami mnie przeraża .__. Ekhem, tak jest!

Z dniem dzisiejszym klasa Pinkie zostaje otwarta! :salut:

 
Ale dobrze, zanim zaczniemy robić coś konkretnego, czas oswoić się trochę z klimatami tej klasy, kto uczęszczał tu przez ostatni rok zauważy, że lokacja się nie zmieniła - lochy na skarpie, na prawo od wyjścia z klasy droga do uniwersytetu, na lewo droga ku górnym lochom, a zaraz obok klasy lądowisko dla wszystkiego, co lotne! Jak komuś opis nie starcza, to może załatwię skądś mapę xD

 

W kociołkach znajdujących się pod kominami rozłożonymi wzdłuż zewnętrznej ściany mamy teraz budyń - malinowy! x]

 

Tortury... znaczy się, egzaminy wstępne dla kandydatów winny pojawić się pod koniec tygodnia!

A na razie rozgośćcie się i zgodnie z sugestią pani profesor, przywitajcie się ze wszystkimi! ^^

 

~~

*-nowej w sensie nowych osób, starej w sensie lokacji - paczajcie wyżej~ ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się Kapitanię....zapamiętać, wymyślić jakieś śmieszne imię dla pani prof. Pinkie Pie pasujące do Kapitan. Dobra a tak na serio....miło mi poznać mową klasę....<Patrzy na klasę> Ehh.... jaki idiota przychodzi 2 dni przed rozpoczęciem nauki i mówi do siebie...a no tak ja..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-MELDUJĘ GOTOWOŚĆ DO PRA... eee... NAUKI!

*Thunder jak zwykle napełniona energią siedziała przy swojej ławce. Zaczęła przyglądać się nowym uczniom.*

-No, no, no! Miło mi was poznać! Mam na imię Thunder Pink!

*Paczy na "przetrwałych"*

-Miło was znowu widzieć! *uśmiech* Nie martw się Dice... nie tylko Ty jesteś takim idiotą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hej! - Akwarela weszła do klasy, pozdrawiając wszystkich innych uczniów. Nie znała nikogo, lecz naprawdę pragnęła się z kimś zaprzyjaźnieć. W końcu po to tu jest, w klasie prof. Pinkie Pie, by zawrzeć nowe znajomości, a także nauczyć się czegoś o niej. Niestety, istnieje jeden maciupki myk. Należy zdać egzamin wstępny. Ostatnio testy były trochę trudnawe, lecz chyba by sobie z nimi poradziła. Przez chwilę wpatrywała się, a że na razie znajdowały się tam 2 osoby, wystarczyły tylko z 3 sekundy i jedno wypowiedziane zdanie, by Akwarela mogła ocenić uczniów. Jak każdy porządny student, klaczka miała na sobie torbę - białą z napisem " I <3 painting". Usiadła w wolnej ławce przy oknie, zdala od kaloryfera. Z dobrych manier, należałoby się przedstawić...

- Cześć! Jestem tu nowa, a że jako nowo przybyły uczeń, mam zamiar się z wami zaprzyjaźnić, by...- chwila zastanowienia - ...by lepiej nam się pracowało - ostatnie słowa wypowiedziała bardzo powoli i ostrożnie. Nie wiedziała jak zareagują na to przywitanie inni i jak zareaguje na to pani profesor...lecz nie zważając kontynuawała swoją wypowiedź - Lubię malować, szczególnie abstrakcję, a także gotować... słodycze...- nie wiedziała czy można gotować lizaki i cukierki, ale najwyraźniej nikt nie zwracał na to uwagi - Mam nadzieję, że ten rok u boku nauczycielki Pinkie Pie będzie niezapomniany i ...wesoły - I tym zdaniem zakoczyła swoją wypowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Siemaneczko! - krzyknęła Brushie wchodząc do klasy - Ogłaszam iż jestem gotowa do nauki!

Siadając do ławki wyciągnęła wszystkie swoje przybory do rysowania. Rozglądała się po klasie szukając sympatycznych twarzy. Zauważyła Akwarelę, wyglądało na to, że ma podobne zainteresowania. Bardzo spodobała jej się torba Akwareli. Pomyślała, że mogą się zaprzyjaźnić. Ale najpierw trzeba się przedstawić:

-Cześć! Jestem Brushie i uwielbiam rysować, malować, fotografować i robić wszystko co związane z plastyką! Myślę, że ten rok spędzony z wami i panią profesor, będzie niesamowity i radosny - skończyła swoje przemówienie z uśmiechem na twarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Odwraca się z dziwieniem w stronę Akwareli> Ty....Tak ty..... do ciebie mówię <Wstaje z siedzenia i szybko podchodzi pod ławkę Klaczki> Ty.... :rarirage: ......Miło mi cię poznać witaj w nowej klasie...ja mam na imię DiceMuz, będziemy się kumplować :twilight7:

 

 

(Proszę o odpowiedź na to zdarzenie w czasie jego trwania a nie po nim)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do klasy wolnym krokiem wszedł pegaz nieśmiało siadając w ławce. Rozejrzał się wokół i lekko się uśmiechną.

 

- Witam wszystkich. Nazywam się Deft Lissom i będę zaszczycony mogąc uczyć się w tej klasie. - Powiedział nieśmiało pegaz. - Mam nadzieję że poznam nowych przyjaciół i przełamię swoją codzienną nieśmiałość. Jakby co to zawsze możecie na mnie liczyć w kwestii jakiejkolwiek pomocy. - Deft szeroko się uśmiechną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaczka ogromnie się ucieszyła, gdy dowiedziała się, że ma rówieśniczkę o podobnych zainteresowaniach. Chętnie przyjęła nową przyjaźń i wiedziała, że nauczycielka jest z niej na pewno bardzo dumna. Dlatego, by lepiej poznać się z nową koleżankę postanowiła zadać jej pare pytań.

- Bardzo się cieszę, że mogę zawrać nową przyjaźń - uśmiechnęła się szeroka - Tyle pytań mi się po głowie kręci, by je Tobie zadać, lecz może zacznę od najważniejszych...- Akwarela wzięła głęboki pddech, gdy przed nią wyróśł kuc dużych rozmiarów. Zaczął niskim, pełnym zgrozy tonem, lecz po chwili złagodniał i przywitał się z nią. Wyraźnie odetchnęła z ulgą i uścisnęła kopytko DiceMuza. Dwoje nowych przyjaciół! Lepiej być nie mogło! Następnie ponownie skierowała pytania do Brushie:

- Masz jakiś swój ulubiony kolor? A książkę? - Miała zamiar zadać kolejne, lecz przypomniała sobie o ogierze. Zaczęła więc jak on wcześniej

- Ej! Ty! Spójrz mi prosto w oczy! - krzyknęła, a następnie uśmiechnęła się i powiedziała przmilusim głosikiem - Czy ty też możeż odpowiedzieć na moje pytania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi klasy uchyliły się powoli, Blue zmierzył wzrokiem klasę.
  - To chyba tu... 
Kopnął z całej siły drzwi, które trzasnęły o ścianę i prawie wypadły z zawiasów. Miał na sobie zieloną torbę, w której coś się ruszało.
  - Witam, jestem Blue, a to mój szop Jimmy.
Wskazał na futerkowego przyjaciela, który nieśmiało rozglądał się dookoła, wystawiając pyszczek z torby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Tak, mam i jest to błękitny -uśmiechnęła się Brushie - a książka to "Magiczny pędzel". Zachęcam cię do przeczytania. Aha, właśnie. Bardzo podoba mi się twoja torba. Można wiedzieć gdzie kupiłaś? - spytała się i szybko dodała - Nie kupię sobie takiej samej tylko może są tam inne, które mi się spodobają. A może... - zarumieniła się klaczka - a może zostaniemy... przyjaciółkami? Bo chciałabym mieć jakąś przyjaciółkę... i może usiądziemy razem w ławce? A jaki masz ulubiony kolor?

Edytowano przez Happy Pinkie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ciekawe, mój ulubiony kolor to także niebieski, a dokładniej kobaltowy( taki odcień błękitu). - również się rozpromieniła i ruchem wskazała puste miejsce obok niej. - A torba? Ależ oczywiście, że w butiku Karuzela. Były tam także różne inne, lecz ta mi najbradziej przypadła do gustu, nie obrażę się, jeżeli kupisz taką samą. - powiedziała i wysłuchała kolejnego pytania. Zrobiło na nią ogromne wrażenie. Nigdy nie miała przyjaciółki, tylko koleżanki, które nie były najfajniejsze... Odruchowo kiwnęła głową, wypowiadając krótkie "tak".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brushie zaczęła skakać ze szczęścia, ponieważ ona również nie miała przyjaciół, tylko koleżanki. Szybko usiadła razem z Akwarelą i powiedziała:

-Wolisz rysować, malować czy coś jeszcze innego? Ja osobiście kocham rysować i robić zdjęcia. Zawsze w torebce mam aparat i piórnik. A właśnie, dzięki że mi pozwoliłaś kupić taką torbę. Baaaaardzo mi się podoba i o niej marzę. Ok ale wróćmy do mojego pytania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue natychmiast zauważył Rain i szybko ruszył w jej kierunku, jednak nie przewidział tego, że potknie się o ławkę.
  - Witaj ja...
Nie dokończył bo wylądował z głuchym tąpnięciem pod jej kopytami.
  - Jestem Blue, a to Jimmy...
Wskazał na szopa, wystającego z jego zielonej torby.
Spojrzał ze wstydem w stronę Defta i wzruszył kopytami.

Edytowano przez Daffy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarela również cieszyła się z nowej przyjaźni, lecz zapanowała nad emocjami. Nie przypuszczała, że tak szybko odnajdzie bratnią duszę. Na pytanie Brushie szybko odpowiedziała

- Lubię malować abstrakcję, lecz zdarzy mi się narysować jakiś dokładniejszy szkic. - wyjaśniła - oprócz farb i pędzli kocham książki, lecz niestety nieprzepadam za muzyką, chyba że sama wymyślę tekst. Dziwne, nie? Czasem pobiegam, czsem pogram w tenisa oraz siatkę, lecz jako Cutie Mark mam pędzelek i tego będę się trzymać - rzekła stanowczo i wyciągnęła swoje przybory molownicze - To jak? Co malujemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tl;dr) (A i mój OC to dziewic.a...znaczy się dziewczyna..choć możliwe że pomylę płcie pisząc jakieś zdanie)

-Ulubiony kolor...ee...ee...kurde ciężkie pytanie <Zamyślona klacz odeszła od nowo poznanej koleżanki usiadła w swojej ławce i myślała długo i głośno, niewiejącej tak>

-Hmm kolor...k-o-l-o-r..o kusz, ale ładny kusz...kolor niebie..zielo..czerow..pomora....zółt....lawen...fioleto...bał...czarn...eh.... Now I've had, the time of my life and I owe it all to you..tatata tutu-tututut-tu I've been  waiting  for so long, now I've finally found someone to stand by me... DObra skup się....twój ulubiony kolor..aaaaaaa...nie wiem... myśl kurde aaaaa ehh wiem... kolor który jest wszędzie na tęczy, wszędzie... biały <Klacz spojrzała w górę i powiedziała> Tak...Bia-ły to własnie to....mój trud i żywot skończony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Klacz o imieniu Night Star weszła do budynku Uniwersytetu a następnie zaczęła szukać klasy profesor Pinkie Pie. Po długim czasie znalazła drzwi z napisem Klasa Profesor Pinkie Pie. Zerknęła dla pewności na kartkę na której sobie napisała ścieżkę do tej sali i owa ścieżka się zgadzała. Słyszała, że za jakiś czas mają być egzaminy wstępne więc trochę się bała gdyż nie wiedziała czego się spodziewać i jak to będzie przebiegać. Kartkę schowała do swojej juki. Potem przy użyciu magii weszła do klasy, a w klasie ujrzała już obecne kucyki.

- Cześć- powiedziała nieśmiało. Jestem....(przełknęła gulę) Night Star.

Choć sama nie wiedziała czy ktoś to usłyszał. Po tym przywitaniu się znalazła wolną ławkę i siadła przy niej, wyjęła z juki zeszyt z długopisem i dwoma kolorowymi mazakami. Poobserwowała chwilę pozostałych uczniów lecz z powodu silnej nieśmiałości nie podeszła do nikogo i zaczęła malować po zeszycie" 

Edytowano przez Twilight66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-No, no. Widzę że nie tylko ja lubię rysować...

*Pegazka wypakowała z torby zeszyt, piórnik, jakąś figurkę i jej dwie ulubione książki zakończone na "and the Black Knight" i "and the Secret Rings". Zazwyczaj się nie zachowuje tak spokojnie... Thunder zaczęła znów rozglądać się po klasie. Nie ona jedna była sama... powiedzmy. Pink podleciała do Night Star."

-Co malujesz?

*Zapytała podchodząc do ławki*

-Mam na imię Thunder Pink. Jestem z Cloudsdale i interesuję fantastyką i rysowaniem... powiedzmy. A ty? Nie przypominam sobie żebyś była z nami w tamtym roku...

EDIT:

Dlaczego ciągle robi mi link z "roku"? :wat:

Edytowano przez RainbowDash123456789
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"z nudów malowała sobie po zeszycie gdy wyczuła że ktoś koło niej siada, spojrzała w bok i ujrzała pegazicę"

- A tak sobie maluję, co mi przychodzi do głowy. Poza tym tak to szybciej mi leci czas. Z innymi za bardzo nie rozmawiam, gdyż boję się podejść i zagadać, a tak jak ktoś do mnie zagada to normalnie rozmawiam choć nie mam za bardzo o czym- odpowiedziałam. Jestem Night Star i jestem z Canterlotu, a owszem w zeszłym roku nie byłam z wami gdyż dopiero w tym roku do was dołączyłam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...