Skocz do zawartości

Klasa prof. Pinkie Pie


DiscorsBass

Recommended Posts

Pink siedziała na łóżku w swoim domu. Jej pyszczek był skierowany w stronę sufitu. Do jej pokoju przyszła lokatorka o imieniu Shade, która (of course) była przyjaciółką różowej.

-"A Ty nie na Uniwersytecie?"

-"A co?"

-"Zdajesz sobie sprawę że dzisia..."

Nie dokończyła bo Thunder zorientowała się o co przyjaciółce chodzi. Wrzuciła do torby parę rzeczy i poleciała czym prędzej w stronę Canterlotu.

Będąc na korytarzu sprawdziła na zegarku z torby czy nie jest zbytnio spóźniona i weszła do klasy. Podeszła sprawdzić na ogłoszeniu kto doszedł. Uśmiechnęła się lekko i odwróciła się. Od razu wpadła w jej oko mała grupka.

-"Hej, czy to nie Animal z biwaku? O i Kiti z Kitsunem!"

Podbiegła do nich.

-"No cześć!"

Miło było zobaczyć znajome twarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy głos rozbrzmiał się tuż koło mnie. Kto to mógł być. Pamiętam ten głos kiedyś mówił o graniu na konsolach i innych duperelach. Kiti już skoczył się przywitać, a ja tuż za jego przykładem rzuciłem się na klacz z uściskiem - Thunderka! Jak żem dawno cie nie widział! Od biwaku szmat czasu minął. Jak ci się układa? - zwróciłem się po tym zdaniu jeszcze do nieśmiałej przyjaciółki 0 To pytanie też dotyczy ciebie. Opowiadaj. Jak pierwsze wrażenia w klasie? I gdzie się podział twój zwierzaczek? =3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal przez dłuższy czas milczała, kiedy do niej, Kitsun'a i Kiti'ego podbiegła klacz, którą widziała na biwaku. Uśmiechnęła się do niej nieśmiało.

- Och, witaj... - wyszeptała, a następnie zerknęła na ogiera.

- Jak mi się układa? Cóż... Bywało lepiej... A moje pierwsze wrażenia są... trochę jeszcze niezbyt przekonane, ale i tak jestem szczęśliwa, że tu się dostałam - odpowiedziała. Jednak musiała jeszcze udzielić odpowiedzi na ostatnie pytanie. Pegazica widocznie posmutniała.

- Shadow... On... N-n-nie... - wyjąkała, a po jej policzkach zaczęły spływać łzy. - To się stało tak nagle... Pewnego dnia byłam z nim na spacerze, kiedy nagle stracił przytomność. Byłam przerażona, zabrałam go szybko do weterynarza, bo był znacznie bliżej od domku Fluttershy, no wiecie... I weterynarz zbadał Shadow'a... Z niewiadomych przyczyn jego s-serce nagle p-przestało pracować... T-to dziwne... Bo nie był na nic chory... Opiekowałam się n-nim... - dokończyła drżącym głosem.

Spuściła głowę i cicho westchnęła.

- Mam nowego zwierzaczka... Tak właściwie, to nawet tego nie planowałam... Tylko po prostu były wtedy święta, a ja udałam się na spacer. Z tego, co pamiętam, to Shadow jeszcze wtedy... ż-żył... Poszłam do lasu i tak sobie śpiewałam piosenkę o mrugającej gwiazdce... Patrząc tak na niebo zauważyłam jak jedna gwiazda błysnęła i dosłownie spadła na jakąś polankę przede mną... Był lekki wstrząs... Zobaczyłam takie wgłębienie w śniegu i ziemi. Podbiegłam tam, a na dnie leżał mały wilczek śnieżny... To niesamowite i nieprawdopodobne... Może to tylko zwykły przypadek, ale i tak nazwałam go Star... - powiedziała Animal i zamilkła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deft trzymając Animal Heart zauważył że zrobiła się cała czerwona od jego uścisku, więc szybko ją puścił i sam poczerwieniał.

- Ja... ja... przepraszam że tak nagle cię przytuliłem... to ze szczęścia, że mnie przyjęli, nie miej mi tego za złe. - Wykrztusił deft cofając się do tyłu przysłuchując się rozmowie Animal z jakąś klaczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brushie patrzyła na Akwarelę. Wiersz jej się spodobał, ale miała dziwne wrażenie, że skądś go znała. Nagle sobie przypomniała:

-Akwarela! Ten wiersz jest na 60% dobrze! - wstała krzycząc - Jak byłam mała, to mama w jesieni mi go opowiadała! - Ale jeszcze skądś znam to pismo... Tylko skąd... - Brushie usiadła i zaczęła myśleć - Już wiem! Moja najlepsza przyjaciółka z przedszkola nim kiedyś pisała, pochodziła z innego kraju. Tak! To była Sea Stars! Mam z nią nadal kontakt. - położyła kopytko na ramieniu Akwareli i powiedziała stanowczo - Musisz ją poznać! Polubisz ją! A tak w ogóle, masz jakieś zdrobnienie lub przezwisko? Bo cały czas mówię Akwarela... Chcę mówić inaczej!  Ja mam... yyyy.. ehh.. ja nie mam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Night po zobaczeniu wyników poszła do okna i obserwowała otoczenie na terenie Uniwersytetu, które było dosyć ładne. Wzięła swój aparat cyfrowy i pstryknęła zdjęcia tego otoczenia gdyż jej się bardzo spodobał, a potem za bardzo nie wiedziała co zrobić więc z nudów gapiła się przez okno, gdyż Night nie zalicza się do osób wyjątkowo rozmownych"

Edytowano przez Twilight66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

>>Ogłoszenie!!!

 

Dobra, dziś będzie krótko, ponieważ czas zaczynać - czas również na wyniki ostateczne!! xI

 
4.DiceMuz (Diceman321)
1.Funny Mane (Baffling)
Z.Green Friend (kapi)
D.MoonSun (Nightmare)
E.Thunder Pink (RD1-9)
X.  (Kitsun)
B. Sylly Leranel (Legolas)
 
~~
 
@.Akwarela Chase (Magiczna)
3.Animal Heart (WilczaNati)
7.Blue Plate (Daffy)
8.Brushie Nelle (Happy Pinkie)
9.Candy Sweets (Karmelek)
0.Colour Shy (Leah)
Z.Deft Lissom (sajback)
6.Food Streack (Cassidy)
%.Night Star (Twilight66)
$.Rain Sky (Raindrops)
 
Chyba każdy domyśla się, co poniektóre kolory oznaczają, hm? ^^ Aby nie przedłużać oczekiwań na konkretne zajęcia, zamknięto rekrutacje, przeto gratulację przyjętym!! Jeśli ktoś inny miałby jakieś zastrzeżenia, niech się do mnie zgłosi, a może dostanie ciasteczko~ ^^ W jakimś czasie powinny się pojawić tematy zajęć w tym wątku i instrukcje do nich, zaś na razie możecie świętować (właściwie, ze względu na charakter klasy, powinniście xd) przyjęcie na uczelnie do klasy Pinkie Pie!! Jeszcze raz gratulujemy!! ^^

 

~~

Nooo... to nie było jakoś specjalnie krótkie ogłoszenie, Diss x)

 

Aj tam, tak wyszło xP

To kiedy będę mogła powitać nowych studentów? :pinkie2:

 

Już niedługo, Pinkie, do następnego ogłoszenia, dobrze? ^^

Śledźcie ten wątek, uczniowie, dobrze? .__.

 

<<

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co z chętnymi do zabawy? Coś cicho tu w tej klasie... nie uważasz, Pinkie, hmm?
To, że ich nie słychać, nie znaczy, że ich nie ma! Może w chowanego się bawią? Sprawdźmy obecność! ^^
Tu nawet za bardzo nie ma się jak ukryć, ale skoro uważasz, że sprawdzenie obecności coś da...
 


>>

 

Uwaga, niech wszyscy zainteresowani zgłoszą się do profesor!! :v

A mówiąc zainteresowani, mam na myśli studenci! ^^

Uwaga... Start!!!


<<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie! Nie uciekaj góro Kiwimangodżaro! - wrzasnąłem po czym spadłem z hamaka. Nie powiem sen o cytrusach ninja był ciekawy, ale jeszcze nigdy nie uciekała przede mną góra z kiwi i mango.

-Obudź się! Trzeba się zgłaszać do jakiejś zabawy - powiedział mi telepatycznie Kiti. Dlatego szybko podbiegłem do naszej magentowej profesor i stanąłem na pacznosć (baczność tylko z wytrzeszczonymi oczami) - Kitsune Yuki zgłasza się wraz z Kitim!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobrze, załóżmy, że już mamy wszystkich, najwyżej ktoś dojdzie jeszcze w trakcie...  :v

 

~~
 

Święta, święta i po świętach! Ale lada chwila będziemy mieć chiński nowy rok, dzień kobiet, a także walentynki! :pinkie2:

Bo świąt jest tak naprawdę co niemiara, a jak do tego doda się te pomniejsze, imieniny, urodziny,

to okaże się, że imprezować można cały rok!!!

Praktycznie każdego dnia wypada jakaś rocznica, mniej lub bardziej ważna~

 
Ekhem...
 

Ale tak, przejdźmy do lekcji, ale... może zanim do tego dojdziemy, może pochwalicie się jak spędziliście sylwestra? ^^

Superudane imprezy z fajerwerkami będą dodatkowo punktowane!!! : D

 

pinkie_pie__s_new_year_spirit_by_emedina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyjechali znajomi - powiedziała Colour - i baardzo dużo jedliśmy. Były również tańce i zabawy. Na przykład przechodzenie pod liną i krzesełka. O północy poszliśmy wystrzelić fajerwerki i pooglądać inne wystrzały, piliśmy szampana i składaliśmy sobie życzenia. Potem poszliśmy do domu i jeszcze więcej tańczyliśmy. lmpreza była bardzo, bardzo udana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...