Skocz do zawartości

Klasa prof. Pinkie Pie


DiscorsBass

Recommended Posts

- Spokojnie. Wraz z przyjaciółką oglądałyśmy parę filmów i seriali (Nie obyło się bez oglądania transmisji z sylwestrów w różnych częściach Equestrii!). Nic szczególnego. Potem razem odliczałyśmy do północy i oglądałyśmy petardy. Wytrzymałyśmy do rana (Sen jest dla słabiaków  :stare:) - powiedziała Pink.

Edytowano przez RainbowDash123456789
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aspitia

Bardzo udanego miałam sylwestra.

Dosyć długo tańczyłam na parkiecie, o północy wypiłam szampana i to 2 kieliszki, poza tym nawet obcy chłopak złożył mi życzenia noworoczne :cheese: . I dostałam płytę zespołu B-QLL gdyż na tym sylwestrze co byłam był  koncert tego zespołu

Tylko ten smutek pozostał że tak fajna zabawa się szybko skończyła :twiblush2:

Edytowano przez Twilight66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ja spędziłam sylwestra z moimi trzema najlepszymi przyjaciółkami.  Oglądałyśmy romansidła, horrory, bawiłyśmy się. Gdy nadeszła północ, wyszłyśmy na dwór oglądać fajerwerki, nie mogłyśmy odpalać ponieważ tata mojej koleżanki się boi tego robić, bo kiedyś prawie oderwało mu kopyto. Za to sąsiedzi z naprzeciwka mieli piękne pokazy. Potem wróciłyśmy do domu, oglądałyśmy koncerty w telewizji, pograłyśmy w The Ponies i gadałyśmy do rana. Zasnęłyśmy o 8 nad ranem , obudziłyśmy się godzinę potem. Mimo, że się nie wyspałam, będę miło wspominać tego sylwestra. - powiedziała Brushie i usiadła na krześle, by kontynuować swoją rozmowę z Akwarelą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

- Na początku miałam spędzić sylwestra tylko z moją przyjaciółką, ale nagle przyszli znajomi. Było tak fajnie, że znajomi zaprosili swoich znajomych, znajomi znajomych zaprosili jeszcze więcej znajomych, z kolei Ci zaprosili jeszcze więcej znajomych, i powstała wielka impreza! I poznałam dużo nowych kucyków. I były kolorowe fajerwerki! Taaak, dużo fajerwerków. Fajne jest to, że znajomi, znajomi znajomych i znajomi ich znajomych... no, teraz to są już moimi znajomymi... no tak, kontynuując, wszyscy przynieśli coś ze sobą. I było mnóstwo jedzenia, napojów, dekoracji i filmów. Taak, to był udany sylwester.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

- Najpierw wpadłem na pomysł, żeby strzelać do kolegów armatkami z konfetti. Więc przez dwie godziny zużyłem około dziewięć takich armatek. Potem po długim krążeniu po okolicy, zostałem zaproszony na jedną z imprez. Na powitanie dostałem oczywiście trzema takimi armatkami w twarz, na szczęście to tylko konfetti i smakuje całkiem nieźle. Było co robić, gdy się już wczuło w towarzystwo. Epicka ilość petard i żadnych wypadków śmiertelnych, czego więcej potrzeba do szczęścia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To... sprawdźmy może już kto się przyłożył do ostatniego zadania? Dobrze? ^^
 
4.DiceMuz (Diceman321)
1.Funny Mane (Baffling) 
Z.Green Friend (kapi)
D.MoonSun (Nightmare)
E.Thunder Pink (RD1-9) V
X.  (Kitsun)
B. Sylly Leranel (Legolas)
@.Akwarela Chase (Magiczna)
3.Animal Heart (WilczaNati)
7.Blue Plate (Daffy) V
8.Brushie Nelle (Happy Pinkie) V
9.Candy Sweets (Karmelek)
0.Colour Shy (Leah) V
Z.Deft Lissom (sajback) V
%.Night Star (Twilight66) V
$.Rain Sky (Raindrops) V

 
...
 
Przez dwa miesiące tylko połowa się zgłosiła?! Tylko połowa przez całe dwa miechy? .__.
No... frekwencja mogłaby być wyższa... :rd11:
Nosz, to będzie foch jak nic! >,< Foch i kurczak w maśle!! >,<
Pinkie, Ty umiesz się fochać? o.0
Niee... ale kurczaka to bym zjadła... :lie:
Eee? o_0

 

Ale poczekajmy jeszcze trochę na spóźnialskich, na pewno się odezwą! ^^ prawda? ^^
 

A potem ruszymy... ze wszystkim!!! x]

Na pewno... mam nadzieję... :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...