Skocz do zawartości

Animacje Izeera


Izeer

Recommended Posts

Jako wielki fan wszelakich typografii musiałem to sprawdzić. W moim mózgu pozostaje tylko jedno słowo: zajebistość :lunaderp: Masz suba, coś Ci zlajkowałem, potem pewnie podlajkuję więcej, ale teraz goni mnie czas. Jednakże powiadam - masz talent wielki i umiesz go wykorzystywać... Bardzo ładnie, chłopie! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz troche 'odpoczywam' od typografii, dlatego następny filmik również będzie PMV. Powód prosty - typografie są łatwiejsze do zrobienia niż pmv, jeśli chodzi o pomysł, przynajmniej dla mnie, a iść na łatwizne nie lubię. Ale postaram się by następne pmv było lepsze od poprzedniego ;p
Ogólnie to przeprowadzam mały 'wywiad środowiskowy', co ludzie bardziej wolą, pmv czy typografie, jak narazie 50/50 wychodzi, więc jeśli macie jakieś preferencje to chętnie bym je poznał ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Niech zgadnę robione w Adobe After Effect?

W nightmare moon na początku było opóźnienie poniżej 1 sec. I MNIE trochę irytowało, nie wiem czy to przez moją reakcję rzędu 0,083 sec. (tak serio, rekord to około 0,002 :D) czy przez to że jestem wyczulony na błędy :) ale nie zwracaj na to uwagi, ja to ja  :crazytwi:

Najbardziej podobało mi sie "Crusader" i zauważyłem że (jeżeli robisz w AAE) zrobiłeś efekt kamery 3D przez co wielkie uszanowanie (mi komputer siada na 2D mimo mojego dość mocnego amd'ka).

W "Unfinished Stuff" na początku jest piosenka którą mam na starcie w wot (World of Tanks) które jest włączone w tle i myślałem że mi coś komp odpierda...  odwala :)

Każdy kolejny film coraz lepszy. OBY TAK DALEJ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zauważyłem że (jeżeli robisz w AAE) zrobiłeś efekt kamery 3D

Kamery używam cały czas, w każdym filmiku wielokrotnie, a to że czasem zrobie że widać też to w 3D to naprawde nic specjalnego, bardzo prosta i szybka rzecz. Tak czy inaczej dzięki ;p
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałam wcześniej tego tematu - a szkoda, bo Twoją twórczość znam i uwielbiam. Typografia do Crusaders jest genialna, w moim rankingu detronizuje nawet Good ol' Days NoPonyZone, które wcześniej uważałam za najlepszą kucykową animację tego typu. A samą subskrybcję dostałeś, o ile dobrze pamiętam, za Double Rainboom - też bardzo dobre, może chwilami monotonne, ale to wynika raczej z piosenki. A Remember o dziwo dopiero teraz widzę i jestem zachwycona początkiem, tym z przedstawianiem poszczególnych postaci, jest świetny.

 

Życzę powodzenia z tworzeniem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Fajne. Korzystasz z materiałów z Videocopilot.net? Samolot wygląda naprawdę pro.

 

Jakbym miał się do czegoś przyczepić to do eksplozji pod koniec ale to tylko dlatego, że szukam czegoś na siłę bo wpędzasz w kompleksy starszych, mniej utalentowanych adeptów animacji ;)

 

A tak na serio to świetna robota i dzięki za udostępnienie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, samolot jest z Video copilota. I zdaje sobie sprawe że animacja wygląda tandetnie, taki był zamiar. Inaczej nie zrobiłbym tego w 2 dni na szybko i niedokładnie.
Na dniach powinien ukazać się filmik powstały w wyniku mojej współpracy z innymi animatorami z zagranicznego fandomu :P

Edytowano przez Izeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...