Skocz do zawartości

Animacje Izeera


Izeer

Recommended Posts

Ale się wkopałeś stary... wiesz, że teraz pora na pozostałych sześć pięć? Nie odpuścimy Ci : )

 

EDIT: Sry, gupi jestem. choć Cutie Marki Celestii i Luny też by się ciekawie animowało...

Edytowano przez Trickster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...


Taka popierdółka na szybko z wczoraj, zrobiłem bo LittleShyFim stworzył nowy 'fad' (nie wiem jak to po polsku brzmi), a ja lubie takie akcje więc sie dołączyłem. Jak ktoś umie jakieś filmiki składać, to niech sie przyłącza, może bedzie wrzucony w finałowej kompilacji ^^

Btw. ostatnio jakoś dużo komentów dostaje od polaków, którzy są zdziwieni że jestem z polski...chyba zaczne pisać opisy po polsku. 
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś umie jakieś filmiki składać, to niech sie przyłącza, może bedzie wrzucony w finałowej kompilacji ^^

Umieć bym umiał... tylko nie chce mi sie godzinami męczyć ;d Tobie pewnie to zajeło z godzinę, mi by to zajeło 10-20 godz :v

Więc może, MOŻE, coś zdziałam ale wyniki będą za 2-3 dni/tygonie  :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny zajeło, bo miałem problemy z ram preview. I chyba nie ma sie co spieszyć, z tego co gadałem z LittleShy, czasu jest z dobry miesiąc, chyba że ludzie przestaną w ogóle już przesyłać po dwóch tygodniach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z tego, co wiem, to jeszcze nikt nie znalazł zgrabnego tłumaczenia Motion Graphics na język polski. Podobnie ze Storyboardem, Raytracingiem oraz Splines. Choć biorąc pod uwagę, że keying (wyodrębnianie obiektów z tła) przetłumaczono na "szparowanie" może lepiej trzymać się określeń po angielsku ; )

 

Co do filmiku - przeepicki. Bardzo ladnie pomyślany, zwłaszcza przejście z AJ do RD zasługuje na uwagę. Najbardziej jednak podoba mi się to, jak bardzo subtelne jest nawiązanie do MLP. Z powodzeniem mozna linkować Twoją pracę znajomym jako przykład świetnej animacji bez budzenia skojarzeń z kucykami pony ; )

 

Serdeczne gratulacje kolejnego udanego projektu i generalne thumbs up za ciągły rozwój warsztatu twórczego. Chyba pierwszy raz wykonałeś tyle pracy w Illustratorze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar coś takiego zrobić już od dawna, ale jakoś zapominałem zawsze, jako że jedne PMV już kończe powoli, to jego nie ma sensu nagrywać. Ale po nim bedę zabierać się za następne w krótkim czasie, więc postaram się to nagrywać.

Znowu zapomniałeś czy jeszcze nie wrzuciłeś?

 

Animacja na prawdę fajnie zrobiona, ja bym tak nie umiał :)

Wiem nie umiem oceniać ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zapomniałeś czy jeszcze nie wrzuciłeś?

 

Nie będe kłamał, zapomniałem :/ Głównie przez to, że ten filmik był nie planowany. Tak po prostu naszedł mnie pomysł i zacząłem robić tego samego dnia. Teraz będe robił te własciwe pmv na konkurs, to to już nagram.

I planuje jakieś tutoriale porobić nie długo, tylko nazbieram pomysłów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 Od jakiegoś czasu tu pusto, ponieważ pracowałem ostatnio nad dużym PMV przez miesiąc, które właśnie ukończyłem, i wysłałem już na konkurs PMV na bronyconie, więc niestety będe mógł je opublikować dopiero za miesiac (do BlackBird - właśnie robie time lapse do tego :P).
 Również skończyłem pracować nad collabem, który również bedzie na bronyconie pokazany, więc jego też nie moge jak narazie pokazać :/
Tak więc w następnym miesiacu szykuje się sporo nowych filmików w naszej społeczności, a na mnie czekają jeszcze 2 collaby z bardzo dobrymi pmv'erami.
 
Co do tutoriali, próbowałem już je robić, ale mam mały problem, otóż, chciałem by to był tutorial dla początkujących, i jakoś ciężko mi zrobić coś ciekawego najbardziej podstawowymi metodami. Być może uda mi się coś z tym zrobić w przyszłym tygodniu.
 
Kolejna sprawa, będe występować w bronyquizie
https://www.youtube.com/watch?v=bNOE1ReiFjY
gdzie jutuberzy odpowiadają na pytania o MLP. Pewnie podrzuce tutaj jak sie pierwszy odcinek pojawi. Mam nadzieje że nie odpadne po pierwszej rundzie :P
 
 To był taki update, i żeby nie było że z pustymi rękoma przychodze, zrobiłem ostatnio showreel z animacji kucowych i nie kucowych (bo czasem robie coś na zlecenia)

Edytowano przez Izeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... te Twoje komercyjne projekty są całkiem fajne. Oczywiście istnieje całe mnóstwo rzeczy jakich chciałbym się od Ciebie nauczyć ale na tego typu tutoriale przyjdzie mi jeszcze poczekać ; )

 

Na razie proponowałbym Ci tutek na temat pracy z gotowymi assetami z MLP. Nie ma sensu robić rzeczy totalnie podstawowych, bo jak ma to być po angielsku, to wszyscy zainteresowani i tak będą po kursach z Videocopilot i od Andrew Daviesa.

 

Osobiście mnie ciekawi jak animowałeś postaci w filmiku Crusaders. Stworzenie rigu IK dla Sweetie Belle wydaje się być zbyt czasochłonne, więc może użyłeś klipów z serialu? Co by nie było - to z pewnością byłaby bardzo cenna lekcja dla wszystkich zainteresowanych : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używam żadnych assetów z MLP, chyba że mówisz o wektorach. W crusader po prostu wymaskowałem ją, tak jak reszte kuców. Flasha słabo ogarniam, i nie zamierzam sie go uczyć. Obecnie zaczynam ogarniać profesjonalny soft do 3D, sporo mi to zajmie, ale się opłaci, bo 3D to przyszłość :D
Tak sie własnie zastanawiałem, czy po prostu nie zrobić czegoś normalnego, bo jak próbuje mocno podstawowe, to mi nie wychodzą te filmiki do tutoriali.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...


Oto jest pmv stworzone na konkurs na BronyCon, 3 miejsce w kategorii Feel Good. Jak dla mnie w sam raz, bo mocno pospieszony projekt, mało czasu miałem by nad tym pracować :P

A tutaj obiecany time lapse z robienia tego pmv


Dodatkowo, byłem częścią collabu, który również był opublikowany na BronyConie


Tak że ten, jest co oglądać :D Edytowano przez Izeer
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było...

 

Motion six naprawdę świetne, najbardziej przypadło mi do gustu przejście z AJ na RD. Ogólnie całość przemyślana i ciekawa.

Starlight też mi się spodobało, gratuluję 3. miejsca i życzę już tylko wyższych :rd6:

It's time też ciekawie zrobione, widać włożoną pracę.

 

Powodzenia przy kolejnych filmikach :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subskrybuję Twój kanał od dłuższego czasu, myślałem, że trafiłem na jakiegoś zagranicznego animatora. Dopiero teraz dowiaduje się, że jesteś Polakiem i mieszkasz w tym samym mieście co ja, bardzo miłe zaskoczenie. :D

 

Muszę przyznać, że animacje typograficzne w Twoim wykonaniu to mistrzostwo, bardzo przyjemnie się je ogląda, oby tak dalej! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, z Białego jesteś? Być może kiedyś się na jakimś meecie spotkaliśmy, bo czasem bywałem. Teraz za granice wyjeżdżam, tak że ten.
I jak zwykle polacy nie wiedzą ze polakiem jestem, nawet zacząłem dodawać polskie opisy, i napisałem to u siebie na kanale :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...