Skocz do zawartości

Animacje Izeera


Izeer

Recommended Posts

Wow... Każda kolejna animacja powala na kolana. Nie wiem jakie słowa oddadzą epickośc tego, więc piszę normalnie.

To jest świetne! :soawesome: Jak ktoś się mnie spyta, co to jest to MLP to mu chyba damlink do tego filmiku :D

Dobra robota!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 http://www.youtube.com/watch?v=FHqpBp27oU4
A oto pmv, które powstało przy współpracy 7 osób, łącznie ze mną, collab który utworzyłem ponad dwa miesiące temu, i jestem bardzo zadowolony z efektu :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne. Naprawdę ładne.

 

Można śmiało stwierdzić, że godnie reprezentujesz Polski fandom zagramanicą : ) No i dorobiłeś się niepowtarzalnego stylu, bo nawet bez podpisu można było poznać fragment Twojego autorstwa. Teraz pytanie: to już drugi filmik z kolei, gdzie pojawiają się te przestrzenne chmurki. Bawisz się także aplikacjami do 3D, czy one również powstały w After Effects? I jeżeli tak, to czy mógłbyś co podpowiedzieć?

 

Dzięki za publikacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Chmurki powstały w afterze, jest taki dość rozbudowany plugin generujący cząsteczki (trapcode particular), troche sie w nim raz pobawiłem, i udało mi się stworzyć coś chmuropodobnego.
Dzięki ;p

Edytowano przez Izeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 http://www.youtube.com/watch?v=7LzaWijp5us
Po raz kolejny nasza grupa stworzyła Pmv. Tym razem za cel postawiliśmy sobie, stworzyć je w ciągu 24 godzin, łącznie z renderowaniem i uploadem. Udało się ^^

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten collab. Widać, że na szybko ale wykorzystaliście sporo fajnych pomysłów. Przy nawiązaniu do Flappy Bird'a jebłem z krzesła. Twój Skyrim też bombowy (hit za 666 hp : ) ) choć dopiero za drugim razem zorientowałem się, że ten brązowy prostokąt użyty jako kursor to noga Buttona. Poki sobie trochę olał temat (był genialny poprzednio) ale poza tym bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Pewnie każdy już słyszał co sie przytrafiło JanAnimations, sam jestem troche zaniepokojony tym co hasbro wyprawia, póki co staram się by nie wykryli moich filmików, tj. usuwam tagi 'mlp'.
 https://www.youtube.com/watch?v=NilRwtnMWcs

To tak odnośnie całej sytuacji, a tak poza tym to pracuje już nad czymś normalnym :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gdyby nie te lagi... cholerny tablet!!!!!!

Wydaje mi sie że wiem co ujżałem ale przez ten pokaz slajdów który przedstawił mi tablet niemoge do końca oceniać

10/10!

@ mam pytanie i niechce spamić więc edytuje:

Czy mógłbyś zrobić coś takiego że nagrasz jak robisz animacje a potem w przyspieszonym tempie wrzucać na YT lub cokolwiek innego? Chciałbym zobaczyć Cię w "akcji" i może czegoś nauczyć. Niebuj sie ja niechce od Ciebie zgapiać! Słowo. Jagby co mugłbyś podać mnie do sądu o plagiat. (z powodu: odgapił kucyki :rainderp: )

Bez względu na odpowieć, dziękuje.

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mam pytanie i niechce spamić więc edytuje:

Czy mógłbyś zrobić coś takiego że nagrasz jak robisz animacje a potem w przyspieszonym tempie wrzucać na YT lub cokolwiek innego? Chciałbym zobaczyć Cię w "akcji" i może czegoś nauczyć. Niebuj sie ja niechce od Ciebie zgapiać! Słowo. Jagby co mugłbyś podać mnie do sądu o plagiat. (z powodu: odgapił kucyki :rainderp: )

Bez względu na odpowieć, dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:14 - piękne! Element 3D czy Cinema?

 

No i coś, co mnie zawsze ciekawiło: Ile czasu zajmuje Ci praca nad takim dwuminutowym filmikiem? Jako że mam już za sobą pierwsze próby z AE, zdaję sobie sprawę z tego, że filmiki nie rosną na drzewach. Jestem raczej ciekaw czy jest to kwestia tygodni czy miesięcy. Czy do każdego projektu robisz storyboard i prowadzisz project management jak koleś od Lullaby for the Princess czy też wszystko wychodzi w trakcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:14 element 3D.
Zajeło mi 4 tygodnie, równo. Dlatego że nie było łatwo wymyślić tyle różnych od siebie stylów, a taki był cel robienia tego filmiku. Jeśli chodzi o storyboard, ja ich nie robie. Znam osoby które robią, mi nie jest potrzebny, bo zawsze mam w głowie wszystkie pomysły, jakoś udaje mi się ich nie pozapominać, i połowa i tak wychodzi w trakcie robienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...