Skocz do zawartości

Nowa pragnie się przywitać


Jen86

Recommended Posts

Zauważyłam, że można zakładać takie tematy, więc zacznę.

 

Nazywam się Jennifer vel Jen86, jak widać na mym loginie. Jestem w połowie Polką jak i Niemką, urodzoną i wychowaną w Hamburgu. Mam 27 lat, które stuknęły mi w zeszłym miesiącu.

 

Co takiego tu robię? Po prostu miałam w końcu się tu zarejestrować, ale niestety poprzednia sytuacja jakoś mi na to nie pozwalała(jeden komputer na siedem osób, to stanowczo za mało). No i także brak czasu na cokolwiek, też mi tą przyjemność odebrał. Teraz jest inaczej. 

 

Interesuję się sztukami walki - szczególnie karate. Dodatkowo amatorsko lubię uderzać w klawiszę pianina czy fortepianu. Ale nie myślcie sobie, że jestem jakąś spokojną i poważną kobietą. O nie, jestem szalona aż do przesady. 

 

Uwielbiam też gry, szczególnie te na konsole PS3. Ale nie takie dla małych dziewczynek! Seria GoW, Batman czy różne takie "mroczniejsze" klimaty to w sam raz dla mnie. A najbardziej pasjonują mnie horrory(także filmowe). Uwielbiam się bać~

 

Co do muzyki, jest przeróżnie - słucham tego, co mi w ucho wpadnie odjąć Hip-hop czy rap. 

 

Także można mnie uznać za tyci Otaku. Mam też swoje ulubione serie - Saint Seiya czy Fairy Tail. Różnie z tym.

 

W fandomie od początku G4. Spontaniczna fanka G1 za czasów młodości. 

 

Uwielbiam pisać na temat MLP:FiM zarówno jako Pegasister jaki autorka powiastek. Także jako tako rysuję, ale te bazgroły aż wstyd pokazywać. Cóż, jestem dorosła? W sercu i w duchu, wciaż mam siedemnaście lat. Albo, jak to mówią "18 lat plus VAT". 

 

No cóż, może tu też dam radę wsiąknąć? Kto wie. 

 

Tak czy siak - Witam wszystkich i liczę na miło spędzony czas na tym forum.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daffy

Filmy to przeróżnie. Wychowana pośród chłopców, to mam chłopięce zainteresowania - dla mnie transformers'y zastępowały lalki a spotykanie się z koleżankami, granie w piłkę. Cóż, jestem "inna". Tytuły? Lata 90 to są moje ulubione kreacje grozy i horrorów, jak i nieco wcześniejsze. Tu bywa różnie, długo by wymieniać.

 

@Nicolas 

Nie, wszystkie mamy 10-17 lat i kucyki kupujemy, by je czesać - Bleee... 

Na szczęście taką nie jestem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Welcome to the Herd :hug2: . 27 letnia pegasister - ciekawe i niecodzienne na forum. Wyhaczyłem Cię na sb, wiedziałem, że to ktoś, kogo na co dzień nie widuję, i nagle patrzę, a tu post powitalny :D . Na początek kilka pytań (of course if you don't mind  :flutterblush: ).

1. Studiujesz albo pracujesz?

2. Co sprawiło, że stałaś się pegasister?

3. Sprichst du Deutsch?

4. Ulubione jedzenie?

5. Ulubiony film?

6. Ulubiony odcinek G4?

7. Ulubiony kucyk?

8. Lubisz Sweetie Belle? :3

9. Jeśli masz PS3, to grasz w GTA V? :D

10. Warto zwiedzić Hamburg?

 

Ok, to tyle. Mam nadzieję, że będziesz się bawiła dobrze :) . Odsyłam do regulamin forum, a potem do poszczególnych działów. Mam nadzieję, że znajdziesz swój ulubiony :giggle: . Trzymaj się!

Edytowano przez imesh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Welcome to the Herd :hug2: . 27 letnia pegasister - ciekawe i niecodzienne na forum. Wyhaczyłem Cię na sb, wiedziałem, że to ktoś, kogo na co dzień nie widuję, i nagle patrzę, a tu post powitalny :D . Na początek kilka pytań (of course if you don't mind  :flutterblush: ).

1. Studiujesz albo pracujesz?

2. Co sprawiło, że stałaś się pegasister?

3. Sprichst du Deutsch?

4. Ulubione jedzenie?

5. Ulubiony film?

6. Ulubiony odcinek G4?

7. Ulubiony kucyk?

8. Lubisz Sweetie Belle? :3

9. Jeśli masz PS3, to grasz w GTA V? :D

10. Warto zwiedzić Hamburg?

 

Ok, to tyle. Mam nadzieję, że będziesz się bawiła dobrze :) . Odsyłam do regulamin forum, a potem do poszczególnych działów. Mam nadzieję, że znajdziesz swój ulubiony :giggle: . Trzymaj się!

 

1.Zostało napisane, tak studiuję Ekonomię

2.Znajomość pozostałych generacji.

3.Naturlich, warum nicht?

4.Słodkości

5.Najlepszy film gatunku Horror - The Thing. Komedia - Kac Vegas cała seria.

6.Canterlot Wedding

7.Spójrz na avatar.

8.Najbardziej z CMC.

9.GTA V nie. God of War czy Batman seria Arkham

10.Ujdzie w tłoku i natłoku, ale piękniejszy od Berlina - polecam ze względu na sam port.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię na forum, mam nadzieję, że odnajdziesz swój ulubiony dział i będziesz się dobrze bawiła. Jednakże mam kilka spraw do ciebie:

Po pierwsze jeżeli do tej pory nie zapoznałaś się z regulaminem forum zrób to jak najszybciej i trzymaj linka--> http://mlppolska.pl/watek/7450-regulamin-forum-mlppolskapl/ ,

Po drugie jeżeli chciałabyś wziąć udział w sesji RPG/PBF u jakiegoś mistrza gry radziłbym ci zapoznać się z tym-->http://mlppolska.pl/dzial/73-organizacja/ działem,

Po trzecie, jeżeli zamierzasz stworzyć swojego OCeka radziłbym zapoznać się z tym --> http://mlppolska.pl/watek/4190-zanim-stworzysz-oc/ tematem.

Powyższe trzy sprawy pozwolą uniknąć niepotrzebnych nieporozumień na drodze użytkownik- moderator/admin.

Pytań nie zadaję ponieważ, na te pytania, które chciałem zadać, odpowiedziałaś w pierwszym poście

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż trudno mi uwierzyć jak bardzo mamy podobne zainteresowania :pinkie4:

Ja także interesuję się sztukami walki, praktycznie od kiedy w wieku 4 lat oglądałem filmy z Jean-Claude Van Dammem , Brucem Lee i Jackie Chanem oraz rozwalałem przyciski w padach naparzając w Tekkena, czy Mortal Kombat. (Karate trenowałem jakieś 4 miechy =w=)

Trzymając się gier to praktycznie gram we wszystko co także jest moim głównym hobby, a z muzyki to tylko nie trawię popu.

Co mi pozostaje powiedzieć? Bardzo serdecznie witam cię na forum i mam tylko do ciebie jedno pytanko. Jaki jest twój ulubiony kucyk :lunaderp:

Edytowano przez Kitsun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...