Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
IceWolf

Prace Ice Wolf

Recommended Posts

Nie jest źle, najbardziej podoba mi się najnowsza praca i ten renifer. Fajnie cieniujesz, jednak z anatomią jest nieco gorzej. Musisz trochę poćwiczyć. Ogólnie jest dobrze. Pracujesz z tabletem?

Naprawdę ciekawy styl (ciekawe czy mi się kiedyś taki wyrobi) a prace bardzo przyjemne i ... a co się będę są extra i już.

Bardzo śliczne, a twoja oc ma bardzo fajnie dobrane kolory ;)

Czekam na więcej prac i widać, że lubisz Pinka Menę.

Tak dalej, jestem ciekawa następnych prac.

Pięknie rysujesz!

Liczę, że na tym forum pojawi się więcej twoich prac. Aż nie mogę uwierzyć, że jest możliwość tworzenia takich pracy w gimpie!  :ajhug:

Muszę się tak kiedyś KONIECZNIE nauczyć...na razie błąkam się z sygnami w Gimpie i z rysowaniem w Sai XD

Powodzenia w dalszych pracach  :twiblush2:

Trochę ćwiczenia, popróbować z możliwościami gimpa, kilka poradników i jest.

Najtrudniejsze dla mnie są kontury, potem jakoś idzie.

Niestety nie mam zbyt wielu prac przez to że ten sposób jest dość mozolny i szybko się męczę, a nie mam zbyt dużo cierpliwości. Przez co połowa idzie do kosza. Pomysł też nie mam co minutę.

Całkiem fajne pracki, ale taka mała rada ode mnie:

rysuj na większym obszarze roboczym (u tej ostatniej RD zamiast 704x592 mógł byś dać dajmy na to 1408x1184, czyli dwa razy większa praca), wtedy nie będzie tak widać tego efektu "ząbkowania", czy schodków jak też się mówi. Tylko pamiętaj że jak powiększysz obszar roboczy to nie zmieni to "ząbkowania" w tych liniach ktore już narysowałeś. Mam nadzieję ze zrozumiałe, śpiący dość jestem ;) Powodzenia.

Śliczna. 

Mordka trochę przekrzywiona, a oko z naszej prawej strony jest trochę niżej niż to drugie.  

A skrzydełka trochę za małe jak na resztę ciała Princess Twi.

Edited by Wilk Cassidy

Rysuję Gimpem, używam ścieżek. Styl...trzeba eksperymentować i trenować to co ci wychodzi najlepiej.

Nadal mam problemy z dolną szczęką, dlatego wychodzi jak widać.

Sign in to follow this  

• Create New...