Skocz do zawartości

bobule

Recommended Posts

za "poniacza" to się powinno wbijać na pal :P bo to ani po angielsku, ani po polsku, co innego "brony". "kucykowy" to natomiast przymiotnik od słowa "kucyk", który de facto brzmi całkiem dobrze, więc czemu by go nie stosować? szczególnie, że i tak brzmi lepiej niż "broniesowe"  etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za "poniacza" to się powinno wbijać na pal :P

 

Słowa "kucykowy", "poniacz", "brony" też nie istnieją, ale bez nich ciężko poruszać się w tym fandomie. Ograniczany język to martwy język.

 

Bobule miałbyś u mnie piwo, gdyby mnie było na nie stać.

 

Spidi - bez słowa "poniacz", "Poniak" itd. idzie spokojnie sobie poradzić w fandomie. To słowo używają głównie karaszańcy, albo ci Bronies, co do nas nadciągnęli z mangowców, ewentualnie najgorsze przypadki gimbazy. Co innego z "Bronym" i "kucykowym". Faktycznie nie istnieją i faktycznie bez nich nie dałoby się poradzić z wieloma rzeczami (chociażby ustalenie tego, kim jesteśmy?), no i brzmią dużo lepiej od przesłodzonego "poniacza". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i powiem, że mi się ten numer spodobał. Cieszy mnie to i przeraża zarazem :v

 

Co do przymiotnika od słowa "kucyk" - spotkałem się ze słowem "kuczy" zamiast "kucykowy". Word obydwa słowa podkreślił mi jako błędne, więc... Orientuje się ktoś, jak to jest z tym nieszczęsnym problemem kucyka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...