Skocz do zawartości

Ogłoszenia Działu Rarity


Neiter

Recommended Posts

Witam,

Jako, że użytkownik zuzula zaginął (nie pojawia się na forum od tygodnia bez żadnej informacji) zgodziłem się objąć funkcję avatara Rarity jednocześnie rezygnując ze stanowiska regenta avatara Pinkie Pie. Dlaczego? Pinkie Pie ma dobrego opiekuna, który dba o to, by w dziale cały czas trwała dyskusja. EmoTacoZ doskonale radzi sobie beze mnie. Za to dział o Rarity jest pusty. Mało dyskusji, od dawna nikt nic tutaj nie pisał. Postaram się szybko zmienić stan rzeczy. W przypadku jakichkolwiek pytań, propozycji itp. można mnie znaleźć:
- tutaj na forum
- na forum LoL'a pod nickiem: MMichal (aktualnie zbanowany, do 28 sierpnia)
- na LoL'u West pod nickiem: AntymateriaPL
- Na LoL'u East pod nickiem: MLP Neiter
- na gg: 37718653

Chwała Equestrii!
Neiter

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj również będę zamieszczał ogłoszenia, raczej nie będzie to zbyt często, nie widzę takiej potrzeby, ale ważne zmiany na temat tego działu będę na bieżąco wpisywał tutaj. Temat zamykam, żeby nie robił się niepotrzebny spam.

Chwała Equestrii!

Neiter

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bronies,

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego oraz ogólnym natłokiem obowiązków, poszukuję osoby na stanowsko Regenta Avatara Rarity. Zgłoszenia należy składać do Tarretha. Mam nadzieję, że wesprzecie mnie i ktoś się odezwie w tej sprawie do Wielkiego Avatara.

Chwała Equestrii!

Neiter

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bronies,

Ostatnio dosyć mało przebywałem na tym forum. Niestety, nie miałem łatwo ostatnio. Czuje się okropnie, że zaniedbałem dział o mojej patronce. Teraz jest lepiej, mam nadzieję, że wybaczycie mi to, a w dziale o Rarity będzie tłoczno od postów :) Wybaczcie również, że tak zwlekam z pamiętnikiem, niestety, chyba jeszcze trochę będziecie musieli poczekać. Jednocześnie zmieniam nazwę tego tematu na "Ogłoszenia Avatara Rarity, gdyż ten może nieco mylić użytkowników".

Chwała Equestrii!

Neiter

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Drodzy wielbiciele Rarity,

W ciągu kolejnych kilku dni (tygodni?) mam nadzieję przeprowadzić gruntowną renowację działu. Spodziewajcie się częstych aktualizacji starych i otwarcia nowych tematów.

Na dobry początek, pojawiły się nowe Odpowiedzi Rarity. Proszę o kolejne pytania.

Oprócz tego postaram się rozruszać Quiz i Need More Style, który, jak zauważyłem, cieszył się dużą popularnością.

Jeśli ktoś wpadnie na pomysł dotyczący ewentualnej dyskusji na jakiś temat związany z Rarity, proszę się nie krępować i pisać do mnie PW.

O innych pomysłach wolę nie pisać, zanim ich dobrze nie przemyślę i nie przygotuję chociaż wstępnych szkiców.

Jednak to przede wszystkim od Was i waszej aktywności zależy, czy dział w końcu rozkwitnie. Tak więc piszcie, udzielajcie się, bo bez was nic nie zrobimy!

For Fabulosity!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Drodzy wielbiciele Rarity,

Quarillo, dotychczasowy Regent Rarity, postanowił zrezygnować ze stanowiska. Nową Regentką Rarity zostaje Magenta.

O wyborze mogę powiedzieć tylko tyle, że cieszę się, że to nie ja musiałem go podjąć, bo obie kandydatury były, na swój własny sposób, bardzo mocne. Wierzę jednak, że Tarreth dokonał słusznego wyboru. Magenta, jak chyba nikt inny, pasuje na to stanowisko. A więc: gratulacje, Magento, i oby dobrze nam się współpracowało.

For Fabulosity!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Moi kochani!

Nadchodzi koniec roku (szczęśliwie nie koniec świata, który przerabialiśmy i przerabiać pewnie będziemy jeszcze miliardy razy), więc chciałabym razem z regentem Cartoon Tigerem złożyć Wam oficjalne życzenia bożonarodzeniowe. Wszystkim bronies i pegasis życzę zdrowych i spokojnych świąt, pełnych rodzinnej atmosfery i zapachu jabłecznika, prezentów, które Was uszczęśliwią, spełnienia marzeń, nawet tych najskrytszych, do których nie chcecie się przyznać, a które tkwią głęboko w serduszku i mają okazję stać się prawdziwymi. Zdrowia, szczęścia na kolejny rok i radości z życia, aby żaden dzień nie był uważany za stracony. Popełniajcie jak najmniej błędów, bawcie się dobrze i zawierajcie nowe, cudowne przyjaźnie, które przetrwają lata. Tym, którzy są samotni, życzę odnalezienia swojej drugiej połówki, która czeka tam gdzieś na Was i obdarzy miłością, zaufaniem i ciepłem. Dziękuję, że jesteście na forum i pomagacie mu istnieć.

Pozdrawiamy serdecznie i wesołych świąt

Magenta i Cartoon Tiger

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Szanowni wielbiciele Rarity i nie tylko,

Pragnę dzisiaj wam zademonstrować zmiany w nagradzaniu użytkowników w dziale białej damy.  Oto i dostępne nagrody:

za konkurs 1 z 10,

7e6b.png

konkurs poetycki,

q93f.png

konkurs plastyczny,

k4lz.png

( UWAGA! Starsze nagrody z konkursu plastycznego zostaną zamienione na nowe. Z góry przepraszam. )

Dostępne są jeszcze nagrody za duży wkład w życie działu oraz nagroda specjalna.

74-AwardImgMaster-1382900135.png - główna nagroda działowa za zwycięstwo w trzech konkursach. Dwa wyróżnienia traktujemy jako jedno zwycięstwo, więc np. 2 zwycięstwa i 2 wyróżnienia zostaną nagrodzone tą właśnie nagrodą.

15-AwardImgMaster-1371820986.png - specjalne wyróżnienie dla osób mających szczególny wpływ na rozwój działu Rarci.

W niedługim czasie ukaże się kolejny konkurs plastyczny z drobną nagrodą rzeczową.  Wszystkich chętnych już gorąco zapraszam.

Pozdrawiam Cartoon Tiger.

Edytowano przez Syrenka Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szanowni wielbiciele Rarity,

 

Od pewnego czasu dział wspaniałego jednorożca świecił pustkami. Specjalnie dla was odnowiliśmy część zabaw, jak i zrestartowaliśmy quiz.

Zapraszam wszystkich chętnych do uczestnictwa w odświeżonych zabawach.

 

1. Sklepik jubilerski link

2. Czerwony dywan - czyli z kim masz do czynienia link

3. Nowy quiz o Rarity link

4. Zaprojektuj suknię! link

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Szlachetne Damy i Szanowni Panowie!

Jest mi niezmiernie miło przywitać się z Wami w mojej nowej funkcji.

Jako nowo wybrany regent naszego działu ślubuję wiernie i niestrudzenie służyć naszej ulubionej Białej Klaczy ze wszystkich swych sił.

Z pewnością większość z Was mnie zna, ale na wszelki wypadek, przedstawię się - jam jest Marquise Fancypants di Coroni, Kanclerz Equestrii, Wicehrabia Canterlotu, dotychczasowy prowadzący poddziału "Kancelaria Fancypantsa" oraz autor jednego, wciąż niedokończonego fanfika (patrz sygnaturka), skryty adorator Panny Rarity.

Jako regent mam zamiar skupić się na, moim zdaniem zbyt łatwo zapominanym fakcie - mianowicie tym, że nasza ulubiona klacz jest (a przynajmniej ze wszystkich sił stara się być) damą. Co to jednak tak właściwie znaczy i dlaczego uważam, że jest to jak najbardziej pozytywna, istotna, a nadto rzadka cecha? Cóż, już wkrótce zainicjuję szereg aktywności w tym dziele mających odpowiedzieć na to pytanie.

Gdyby ktokolwiek miał do mnie jakieś pytania/sugestie/uwagi których z jakiegokolwiek powodu nie będzie chciał pisać publicznie, to proszę kontaktować się przez PW.

Z poważaniem.

Marquise Fancypants di Coroni, Viscount of Canterlot

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam wszystkich w dziale Rarity.

 

Od pewnego czasu, dział naszej projektantki nie miał nic nowego do zaoferowania. Z tego powodu chcę to zmienić.

Jako Avatar planowałem coś na to zaradzić. Wspólnie z kilkoma osobami, zechcemy stworzyć dla was specjalny Event działowy, który będzie trwał miesiąc.

 

Starsze zabawy doczekają się swojej aktualizacji.

 

Więcej informacji już niedługo.

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

145614.png

Witam!

Jak już widzicie, event jest poświęcony Nightmare Rarity, o 20:00 startujemy
.


"Zapytaj Nightmare Rarity" link

"Wszystko o Nightmare Rarity" link

"Wyobrażenie Nightmare Mane6"link

"Portret Nightmare Rarity"link


Dla kreatywnych użytkowników czeka nagroda w postaci Awarda forumowego.

lii8.png Nagroda dla najlepszych!


Lecz nie wszystko naraz! Możecie w niedługim czasie spodziewać się kilku nowych zabaw, sesji RPG oraz konkursu plastycznego, wszystko to dla chętnych i znudzonych.

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

 

Z dniem dzisiejszym , składam swoją rezygnacje ze stanowiska Avatara Rarity.

 

Niestety nie posiadam już tyle czasu jak i weny, aby godnie reprezentować naszą białą damę na tle całego forum.

Zgodnie z koleją rzeczy, wszyscy którzy chcą zostać jej opiekunem i godnie wywiązywać się z tego zadania, proszeni są o wysłanie podania  do Tarretha.

Pamiętajcie aby w zgłoszeniach pokazać się z jak najlepszej strony. Liczą się pomysły i Wy sami!

Pozdrawiam Cartoon Tiger.

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Drodzy wielbiciele białego osiołka Rarity,

 

Dzień dobry, szczęść Boże.

 

Zgodnie ze starym przysłowiem: "jak trwoga, to do Boga", po raz kolejny powracam do działu, by wyrwać go z głębokiej zapaści. :rd8: W zasadzie propozycja poprowadzenia działu spadła na mnie zupełnie niespodziewanie, a sam niestety nie mam tyle czasu i zapewne chęci, żeby temu podołać w pojedynkę.

 

Dlatego od razu ogłaszam rekrutację na regenta i/lub asystentów. Regent, jeśli będzie sprawował się godnie, zapewne zastąpi mnie na stanowisku avatara (chyba, że tak się przywiążę do stołka, że nie będzie można mnie oderwać :kappa: ), asystenci na pewno mogą liczyć na nagrody działowe, a poza nimi jeszcze pomyślę o innych sposobach motywacji. Oczywiście będziecie się świetnie bawić i dostaniecie niepowtarzalną okazję do współpracy z najlepszym avatarem, jakiego to forum nosiło. :kappa:

 

Czego oczekuję od ewentualnych kandydatów?

 

Od regenta: jak napisałem, mam nadzieję, że okaże się on na tyle dobry, żeby przejąć ode mnie avatara, więc powinien mieć zapał, konkretną wizją działu i wolę jej realizacji. 

 

Od asystentów: to zależy od was. Możecie przejąć któryś z poddziałów tego naddziału™ (tj. działów Blueblooda, Fancypantsa i Nightmare Rarity), możecie podjąć się prowadzenia którychś z istniejących albo nowych zabaw. 

 

Co poza tym? Na pewno na dniach pojawią się nowe konkursy, na początek literacki i zapewne plastyczny. O rzeczach typu odświeżenie zabaw i dyskusji nawet nie wspominam. 

 

Podania proszę wysyłać do mnie na PW. Bądźcie kreatywni. :rwink:

 

For fabulosity! 

Edytowano przez Airlick
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Drodzy wielbiciele Rarity,

 

Nadszedł czas na wybór, czy może raczej prezentację nowej regentki białego osiołka. A została nią...

 

Velvet Orchid!

 

Chociaż miałem jeszcze jedno inne wartościowe podanie, to u Velvet zobaczyłem, oprócz pomysłów, także wielkie chęci. Dlatego wybór nie mógł być inny. A zatem - gratulacje!

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witajcie!

Pewnie się zastanawiacie, czy ten dział w ogóle żyje.

I czy przypadkiem nie zgłosiłam się na awatara z samej przyjemnosci posiadania jakielkolwiek władzy na forum.

Z góry przepraszam, że nie odzywałam się od ponad miesiąca, ale szkoła, obowiązki i takie tam :P W planach na ten rok mam między innymi kompletne odnowienie działu, założenie nowych zabaw i zaarchiwizowanie starych, w które nikt nie chce już grać.

Wydaje mi się, że Rarity nie jest najbardziej nielubianą postacią w całym MLP, więc dział nie powinien pozostawać pusty ^^

Stay tuned, bo w najbliższym tygodniu pojawi się temat organizacyjny, w którym będzie można wybrać zabawy i dyskusje, w których chcielibyscie się udzielać!

Pozdrawiamy, Velvie i Rarity :rarityhug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...