Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Chciałem wam dziś zaprezentować moje pierwsze starcie z grawerowaniem w szkle. Proszę powiedzieć, co myślicie. Prace będę wrzucał chronologicznie, więc będzie można ocenić postęp w grawerce. 

Princess Luna fotoramka

vyo2n4.jpg

Applejack fotoramka

5fgl7s.jpg

SzklOnka Rarity

29zx0k1.jpg

Luna szklOnka - sprzedane

s5hkzc.jpg

Szklanka Rainbow Dash & Kurczak

29mqbzt.jpg

Edytowano przez Jabcok
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cztery godziny, może pięć. Teraz robię kolejną fotoramkę, trochę bardziej ambitną, gdyż chce wykorzystać maksymalnie powierzchnię szyby. Tutaj sporo się zmarnowało, bo mi się nie chciało już nic upychać. Na pewno za jakiś czas podejdę znowu do małej Lulu i liczę na to, że wyjdzie lepiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu mam zamiar zabrać się za wygrawerowanie szklanki, by zobaczyć jak to wyjdzie. Jeśli efekt mnie zadowoli to będę mógł coś komuś na zamówienie zrobić. Szklankę, pokal, kufel, fotoramkę z ulubionym kucykiem. Osobiście dla mnie najlepsze do grawerowania będą pokale i kufle do piwa  :angelbloom:  Będzie szpan pijąc cydr, czy piwo z pokala z grawerką "Sweet Apple Acres" i Applejack  :aj3:

Edytowano przez Jabcok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego zajęło mi z 4-5h, ale to był pierwszy raz nie jestem w stanie się wypowiedzieć, ile to zajmie np. po dziesięciu wykonanych fotoramkach. Podejrzewam, że wraz ze wzrostem umiejętności i załatwieniem sobie porządnych frezów czas się skróci. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...