Skocz do zawartości

Diabolo III


War

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Lol, Celestia DH została na 56lv, teraz moją WD Zecorą gram razem z kumplową Wizard (umowa była, że testujemy all klasy i nie bierzemy na razie tych samych, które ma ktoś z nas) Luną maksujemy, żeby potem siostrzyczki mogły razem rżnąć piekielne pomioty. Aktualnie przerwa, gramy trochę mniej, bo tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kumpel mówił coś w tym stylu. D3 jest odbierane tak, jak jest, co zrobić. Mi się gra całkiem fajnie. Zbuduje tą swoją ope DH i będę czekał na PVP i dodatek. Poza tym grę dostałem, nie kupiłem, więc pieniędzy mi poniekąd nie szkoda, bo gra się przyjemnie. Zwłaszcza do momentu, gdzie są zombie. Bo potem klimat gdzieś umyka, mimo to gram xD Poczekamy na dodatek, na patche i za kilka wieków gra będzie wspominana tak jak D2 teraz. Osobiście w D2 nie widzę NIC ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo II dawało nam większą "faze" podczas grania Online...

Kiedy wchodzimy a tu 7 ludzi i np. duel TvT (4v4)

I jest fajnie itd.

W Diablo 3 zanim doczekamy się PvP to sporo minie, a tylko to NARAZIE może ich uratować.

Ludzie byli pewni że gdy Diablo 3 wyjdzie, to będziemy musieli ciągle w nim siedzieć, jak w WOWIE żeby być najlepszymi, i troche tak jest.

Lecz jednak gdy dropniemy z x2 może x3 legendary albo jakieś dobre itemki i opylimy je za 15m. na Auction House... no naprawde.

1. Moim zdaniem jest to wina Activision, którzy nie znają się tak dobrze na takich grach. Oni chcą coś zawsze zarobić i dać też zarobić graczą, ale za bardzo wielki wysiłek, ale za małą zabawe.

Kto pamięta World of Warcraft (Vanilla) ?

Wbicie 60 zajmowało ok. 2tygodni.

Potem zabawa niezapomniana :D, i te łażenie po całych krainach... itd.

Diablo 3 może się jeszcze uratować wypuszczeniem kure... o przepraszam *om nom nom* Patcha jak w Diablo II którym był "Lord of Destruction".

Ale... pożyjemy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

w KOŃCU pojawiła się dostawa Diabełka w Białym i dziś go zakupiłem w REALu ;p (159 zł... nigdzie taniej chyba nie ma)... Półtora miesiąca czekania na D3 T_T

właśnie się instaluje +/- pewnie patchowanie, a potem pomaniaczę w D3 przez chwilę albo pójdę spać, bo jestem przeziębiony i marnie się czuje (gardło nie coraz bardziej boli więc nawet na Skypie nie posiedzę z tymi co grają w D3) ... >.>

tag:Lukiner#2823

  • cel na te kilka dni:
  • wrócić w pełni na forum
  • wkręcić się w Diablo 3
  • nauczyć się na obronę pracy dyplomowej do środy
  • wyzdrowieć

teraz tylko mam dylemat... DH, Monk czy Witch Doctor

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo z solo na DH? (dłuższy gracz, lol'd :rainderp: ) Wątpię. Ja zawsze wszystko robię tak, że jest dobrze. I tu zrobię tak samo. Btw. Solowanie w diabolo mija się z celem, zero funu. ZERO FUNU. ZERO. Chyba, że pierwszy akt do czasu kazrów. Czy jak im tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Warmuś, a ja? Też KCE pogierzyć z wami ;_;

nikt ci nie broni ^^

póki co to z warmenem biegamy naszymi DH na inferno i męczymy I akt w celach zarobkowych +/- by wydropić coś dobrego ;p

Gdyby tylko war miał jakiś gear z MFem noob jeden:

Dołączona grafika

Próbowaliśmy akt II, ale bez tanka to nie ma opcji na ten moment .... idzie jak krew z nosa, tym bardziej że dla Wara kasy już zabrakło na naprawę xD Szybciej uzbieram cały set natalii (buty już są :rainderp: ) na I akcie niż we dwóch dojdziemy do Beliala, ubijemy go i któryś z nas nie będzie na minusie z goldem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...