Skocz do zawartości

Diabolo III


War

Recommended Posts

Jakby można było być na minusie z goldem, zadłużyłbym się niczym USA, ale miał uber sprzęt i łanhitował wszystkie moby :rainderp: I jak sprzedam niezidentyfikowane itanzy na 63, to będę miał pod MF set :v Bez tanka? Pfft, Kubuś, Wojxar. Mamy tanków :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Rada do zarabiania golda http://www.youtube.com/watch?v=SN8gLFvftA8&list=UU4lmcjMUb-r8Ot3VQVGiyxg&index=1&feature=plcp OP english. Albo wbicia 5valorów i zrobienie Butcher Run + Sarakoth = ok. 3-6 itemów 63lvl = 500k-1m @edit: Oczywiście przy Sarakoth'cie [?] miałem itemy do gold finda + valory miałem około 240% :) Nolife spamer melduje się do tankowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Ciasteczko#2417

Dopiero niedawno dorwałem Diablo III, więc wciąż tkwię na normalu i zaznajamiam się z mechaniką rozgrywki(tylko czasu ostatnio niewiele), więc gdyby był ktoś chętny - można pisać śmiało, ot, choć do pogawędki, albo żeby na przyszłość w znajomych mieć kogoś więcej do grania. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poiman18#2502

ogólnie nie gram za dużo z racji że mój komp odmawia posłuszeństwa przy bardziej hardkorowym naparzaniu, ale mimo żem biedny jak mysz mogę komuś pomóc z racji że mam już to 60+23 wiec jakby ktoś mnie gdzieś dorwał, albo po prostu poprosił to takie to do inferna mógłbym podciągnąć.

:cmcride:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...