Skocz do zawartości

Diabolo III


War

Recommended Posts

Dobra. Pogramy sobie wkrótce. Znając życie to wy, nie ja. W każdym razie temat o rozgrywkach, poprzedni miał nieco inną tematykę. Dobrze by było gdyby każdy gracz podał swój battletag. I takie tam rozmowy. Lista graczy Warmen#2511 (Warmen) Dmode#2250 (Kuba Dmode Coke) Wojxar#2350 (Wojxar) Szyman#2140 (Amolek) EridorPL#2155 (Eridor) OKTIS#2105 (trebuhpl) Sliver#2178 (Sliver) Strikeer#2755 (Thunder Nova) Zethariel#2662 (Zethariel) Lukiner#2823 (Lukiner)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja mam najmniej zbliżony. I dzisiaj wreszcie udało mi się zagrać! :D Co za radość, przed chwilą wyłączyłem, bo jeszcze jutro szkoła, a piątek to już weekend po 17... Dogonię was, nie może być, że macie większe poziomy niż ja :I

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia? Moje Dimą Hantę jest zbyt delikatna. Poza tym zdobyłem już pierwszy legendarny item, wszystko ma się dobrze. Jak żaden boss nie sprawia mi problemu, tak parę razy przez nie zauważenie kulki z hp umarłem. To jeden z tych momentów, gdzie moja wiara w wybuchy i dmg się lekko chwieje, na rzecz hape. A pancerza mam ołver 600. Z resztą zauważyłem, że sporo osób ma DH. Jak tam z hp i dps?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Barb... Jak to Barb! "Barb zły! Barb niszczyć!". Najlepiej pierwszy raz zginąłem... musiałem odejść od kompa i nie spauzowałem gry... i jakiś mobek na starcie mnie ubił :F Trochę Belial był trudny.. bo już taktyka 'stój i wal' na nim nie działa.. Kulki z hp faktycznie, pojawiają się średnio dobrze.. zazwyczaj wtedy, kiedy nie są potrzebne. Ale nic nie pobije runy powodującej wybuch przeciwników po śmierci... No prawdziwa meksykańska fala się pojawia, gdy sie jest okrążonym. Teraz tylko znaleźć czas i ukończyć III i IV akt. Bo fabuła mnie najbardziej ciekawi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybuchy - granaty łańcuchowe + runa na większe wybuchy + pułapka + jakiś tam strzał z ognistą dopałką. Gdyby znaleźć ope itemki pod witalność, bo jestem śmiesznie wręcz delikatny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bardzo podoba mi się ten system skilli.. Nie trzeba się już męczyć z drzewkami, i zmienić obrażenia obszarowe na pojedyńcze cele w czasie walki. Tylko widziałem, że plują na polską wersję językową.. Nie wiem, mi przypadła do gustu... Co prawda 'JA TEŻ!' templariusza jest strasznie dziwne... ale bywało o wiele gorzej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay, nagrałem Frapsami całe przechodzenie tajemniczego etapu. Myślę, że każdy wie co to za etap, ale nie będę pisał, na wszelki wypadek. Jeszcze skonwertować i wrzucić, ale to potem. Grę przeszedłem na normalu, teraz koszmarki. I nie jestem już taki delikatny, nie mówiąc o dps (ale i tak jestem wręcz średni jeśli o to chodzi ._.) i runki fajne doszły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad przejściem gry x4 każdą inną postacią. Ale to jak wymaksuję tą. I potem będziemy potrzebować jeszcze dwóch osób, myślę, że ktoś się znajdzie. A Lukiner miał zacząć grać jakoś tak wczoraj/dzisiaj... Dodałem wasze tagi do pierwszego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mięsnego Jeża zabiłem, ale to osiągnięcie "Co ja pacze" wymaga dużo szczęścia, bo trzeba spotkać jednego z wymienionych rzadkich potworów (zwykle znam określone osiągnięcia, bo jestem swego rodzaju psem na achievementy ;)). P.S. Warmen fajnie się wczoraj grało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, fajnie się grało, rzucasz słoikami z pająkami, spawnujesz szamanpieski a ja tylko co niektórych dobijam xD Ale nie powiem, było przyjemnie ^^ Ja ubiłem Jeża, mam też 'Co ja paczę?' i pytam po raz kolejny... Lukinerze, masz ty zamiar w ogóle grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. a ktoś zamierza robić osiągnięcie za 2 postacie takiej samej klasy na 60lev? Bo to trochę bez sensu się wydaje :/ Warmen - tajemny, znaczy "Cow" level? :> Wydropić wszystkie rzeczy potrzebne do przejścia na ten poziom.. Masakrycznie trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...