Skocz do zawartości

[Piosenka] What is Ditzy's talent?


Arktala

Recommended Posts

Otóż szukam pomocy do kucykowej parodii ostatniego hitu internetu (przynajmniej polskiego) "What does the fox say" o w/w tytule(piosenka oczywiście po angielsku). Szukam kilka osób, które:

1) Sprawdzą poprawność wcześniej napisanego przeze mnie tekstu.

2) Zaśpiewają tą piosenkę.

3) Obrobią audio

4) Zrobią Teledysk

 

Punktami 3 i 4 mogę ja się zająć, ale wyjdzie to wtedy beznadziejnie. Nagrodami będzie satysfakcja i umieszczenie w napisach końcowych. Wysyłaniem na YT i ostatecznym montażem ja się zajmę. Można zgłaszać się do kilku rzeczy, ale nie chcę was zbytnio przeciążać.

 

 

Edytowano przez Arktala
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...uważam że minimalnie mogę pomóc przy tekście. Ale boje się śpiewać...ewentualnie dla próby. Ale bez YouTube, boje się.

Świetnie mam nadzieję, że w miarę umiesz angielski, szczególnie, że potrzebuję głównie kontroli gramatycznej. Do śpiewania nikt cię nie zmusza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumiem, ty tylko... napiszesz tekst i wyślesz na YT. Chcesz znaleźć ludzi którzy sprawdzą czy dobrze napisałeś, poprawią, zaśpiewają, zmontują, obrobią i zrobią teledysk, a ty spokojnie wstawisz to na swój kanał, bo niby ty coś zrobiłeś. Super, cieszę się że brony są kreatywni, mają super pomysły. Ale to naprawdę nie wygląda dobrze.

Znaczy, nie no, rób sobie co chcesz, to tylko moje zdanie na ten temat. Nędzne i głupie co prawda, ale to szczegóły. :ming: Pomysł nie jest zły, choć piosenki nie słyszałam. Nie masz mojego błogosławieństwa, ale rób, może coś z tego wyjdzie.

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej mogę sprawdzić poprawność tekstu. Angielski znam bardzo dobrze (nie żebym się przechwalał czy coś, ale w sobotę wróciłem z Rumunii z wymiany zagranicznej uczniów). Mogę też pomóc przy obróbce audio i jeżeli mi dasz jakiś ogólny scenariusz teledysku, może bym coś sklecił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Może spróbowałabym zaśpiewać? Ale nie obiecuję, że będzie perfekcyjnie. A tekst w końcu angielski czy polski?

Angielski

 

Z tego co rozumiem, ty tylko... napiszesz tekst i wyślesz na YT. Chcesz znaleźć ludzi którzy sprawdzą czy dobrze napisałeś, poprawią, zaśpiewają, zmontują, obrobią i zrobią teledysk, a ty spokojnie wstawisz to na swój kanał, bo niby ty coś zrobiłeś. Super, cieszę się że brony są kreatywni, mają super pomysły. Ale to naprawdę nie wygląda dobrze.

Znaczy, nie no, rób sobie co chcesz, to tylko moje zdanie na ten temat. Nędzne i głupie co prawda, ale to szczegóły. :ming: Pomysł nie jest zły, choć piosenki nie słyszałam. Nie masz mojego błogosławieństwa, ale rób, może coś z tego wyjdzie.

 

 

Projekt w stylu "Lapcie pomysl, zrobcie wszystko, zgarne fejm na kanale".

Nie dziekuje. :-)

Tak robi się większość parodii na YouTubie, a zapomniałem jeszcze wspomnieć, że oczywiście wszyscy zostaną należycie zaznaczeni w opisie i pod koniec. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robi się większość parodii na YouTubie, a zapomniałem jeszcze wspomnieć, że oczywiście wszyscy zostaną należycie zaznaczeni w opisie i pod koniec.

 

:yHRvV:

Jak uważasz, ale moim zdaniem to jest parszywe wykorzystywanie innych - dałeś pomysł, reszta robi. Bronies to nie robotnicy których można wykorzystywać, a mnie nagroda w postaci umieszczenia mojego nicku/imienia i nazwiska  w opisie, napisach końcowych by nie zadowoliła. Tym bardziej, że umieścisz to na swoim kanale, pf. Nope.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, jak chcesz pomóż mu jak nie to nie. Każdy wie, że tak będzie ale ja z tego, że siedzę i się nudzę pomogę mu to zrobić.

 

Przyszłam tu tylko wyrazić własną opinię, tego mi zabronić nie możesz. Nie chcę pomagać, to napiszę co o tym myślę. To chyba nie jest złe?

 Powodzenia w pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...