Skocz do zawartości

Pinkie Pie learns a new word [PL][Oneshot][Komedia]


Recommended Posts

Właśnie przeczytałem i nie wiem co o tym fiku myśleć...

Z jednej strony jest zabawny, losowy w stylu Pinkie... Jednak z drugiej strony ukazuje podatność na nowinki, nawet jeśli nie za dobre...

Jedno mi wyjaśnił ten fik, skąd na 4chanie wzięło się Piknaczowe "rape" (takie jak niżej)

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA genialne! Wiem, że troche jakby nie pasujące ale beka niezła! Rzeczywiście pasuje do Pinkie takie zachowanie.... dobre tłumaczenie Airlick! Zarąbiste teksty z Twilight, fajnie to brzmi, chciałbym to zobaczyć w odcinku : ) Jak to odpowiedział jeden z ogierów: "- Święta prawda!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz! Mistrz! Mamy mistrza! Popieram przedmówcę, genialny fanfic, ubaw i beka, jakich już od dawna nie doświadczyłem ze strony MLP. Tłumaczenie mucha nie siada (chyba widziałem raz czy dwa jakąś literówkę albo interpunkcję, ale to zupełnie nieistotne). 6/6 gwiazdek dla Pinkie za jej kontekstowe wiązanki i 6 dla pozostałej piątki za reakcje! A i 7/6 dla ogiera, tego samego co Arjen wypunktował. Potrzeba więcej takich!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólna ocena fica: xDDDDDD

Tak, to jest taki random i takie pinkaczowe xD Zdecydowanie warte polecenia, o ile ktoś się nie boi TAKICH słów ;]

"kluczowe słowo w tym ficu" wypowiadane przez pinkie w ogóle nie brzmi jak przekleństwo, wręcz przeciwnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie, w oryginale (teraz tłumaczenia mi się już nie chce... może jutro). Fick całkiem fajny, można się pośmiać trochę. Z krzesła co prawda nie spadłem, ale nie żałuję tej chwili poświęconej na lekturę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz Refleksu kontruje!

TiSS, mam nadzieję, że nie oczekiwałeś logiki w opowiadaniu o Pinkie :D

Czy ja napisałem o logice? Napisałem, że humor jest głupi. Rzeczy nielogiczne nie muszą być głupie, choć głupie nie muszą też być złe. Jak już tu jestem, to napiszę moje ulubione scenki:

-ta z Twi

-usiłowanie pomóc Flutter

-scena w sklepie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...