Skocz do zawartości

Pinkie Pie learns a new word [PL][Oneshot][Komedia]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

hehe ZARYPISTE ciśnie mi się na twarz kiedy to przeczytałem tażając się po podłodze ze śmiechu i to

- Co?! Wszyscy musimy J****, żeby żyć! - powiedziała, widząc szok malujący się na twarzach klientów. - Święta prawda! - powiedział jeden z ogierów, za co dostał po głowie od klaczy stojącej przy nim.

sobie wstawie w sygnaturkę :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Genialne! Najmocniejsze dla mnie było z Twilight, Fluttershy i Rainbow dash, i jak ten ogier potwierdza:D Beka śmiechu:P Czekamy teraz na kolejną część w której Pinkie uczy się słowa na k... i to nie będzie słowo ,,konstantynopolitańczykiewiczówna" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Świetne, ale nie dało się tu wykorzystać potencjału zasobów polskiego słownika. Oglądałem kiedyś angielski film z polskimi napisami, z dość dużą dawką przekleństw. W oryginale było tylko: "f*ck, f*cken, f*cked" - co w polskim przekładało się na pełną gamę: "jeb*ny, pier*lony, ch*j, chrza*ony, piz*a". Jak chcesz komuś mocno dać do zrozumienia, że nie jesteś w nastroju, to po polsku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zdaje się, że niekontrolowanymi wybuchami śmiechu pobudziłam sąsiadów.:TaTds: Cóż, zdarza się. FF jest po prostu świetny, dawno tak się nie śmiałam. Ja chcę kontynuację. Ze słowem na K. Oficjalnie przyznaję Pinkie nagrodę im.Japplejack za jednoznaczny/niejednoznaczny (niepotrzebne skreślić) kontekst. W Equestrii zapanował chaos {discorded}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Podpisuję się pod tymi, co wyrazili się pozytywnie. xD Tak to jest, jak się nie dosłyszy pewnego pana w kapeluszu. xD Scenka z RD i Fluttershy była mocna, ale ostatecznie rozwaliło mnie to, jak Pinkie mówiła o spotkaniu z Twi. Albo jak chciała nakarmić źrebaki. I te jej słowa, które pewien ogier potwierdził mówiąc "Święta racja". Ciekawe, czy będzie kontynuacja z K. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...