Skocz do zawartości

Siema ;)


timber

Recommended Posts

Hej! Jestem już...jakiś czas na forum, a jeszcze się nie przywitałam, więc trzeba się wziąść w garść i napisać wątek. Otóż, jestem chyba najmłodszą na forum Pegasis, (9 latek, jaka ja malutka). Moim ulubionym kucykiem jest RD, moim hobby jest...uhhh...zmieńmy temat...nadużywam trzykropków, (Yay) i proszę jeśli wymagacie kontaktu napisać na GG które napiszę tu później...nie mam go przy sobie (przy okazjii napiszcię że wy z fandomu lub/i z forum gdyż z niewiadomych powodów dostaję 50 wiadomości dziennie) na skype gadam tylko z znanymi mi osobami lub też w związku z projektem. I to tylę gdyż pewnie nikt na to nie odpowie.

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kruczkiem...chwała ci...

Witam cię na forum i życzę dobrej zabawy.Mam też kilka pytań:

1.Czy jesteś w jakimś innym fandomie poza MLP?

2.Lubisz anime i mangę?

3.Co sądzisz o Derpy?

4.Lubisz może kryminały(nie wiem jak niektórzy,ale ja je już w wieku 7 lat lubiłam)

5.Londyn czy Tokio?

6.Horror,dramat,tajemnice,komedia,nadprzyrodzone czy fantasy?

7.(Tutaj ukradłam pomysł Mrs.Octavii,tylko złagodziłam trochę)Shounen-ai,Shoujo-ai czy może tradycyjna para(chłopak x dziewczyna)?

 

I tak przy okazji...nie masz co się przejmować,że jesteś jedną z młodszych Pegasis.Wystarczy,że twoje posty będą na poziomie(czyli nie spam bez sensu i co linijka emotka),a kiedy tak patrzę na twoje posty to jak na 9 lat to jest dobrze.

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...dostałam aż namiar pytań od was, i dziękuję za szacunek, oto odpowiedzi na pytania. (Stałam się za poważna)

sajback:

1.Derpy Hooves

2.Pinkie Pie uważam za kucyka który potrafi złamać każdę prawo fizyki

3.Oczywiście!

4.Chyba tak, chodź nie podoba mi się jego zmiana. :(. Niech się Zmieni!

5.Średnio, chodź jak mam humor, to tak. ;). A zwykle jednak mam humor.

Dzięki Kruczku że dajesz mi chwałe, która należy się wam za dobroć. Lubię przygodówki, komedie i ewentualnie fabularne i fantasy. Przy okazji oglądam Let's Play'e, ale to się chyba nie liczy...

Malinusiu, teraz twoja kolej.

1.Nie...chciałabym ale takowych nie znam, powiesz mi jakie?

2.Tak, pokemony i niektóre mangi, ale mało.

3.Pierwsze pytanie. Stawiam na Derpa.

4.Hmmm, średnio.

5.Londyn

6.Komedia i Fantasy

7.9 lat, Malinusiu, ledwie zrozumiałam ale, nie odpowiem, sorry.

Przy okazji jesteś uderzająco miła, ale te emotki, tyle ich i takie słodkie, niewiem czy mi się uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji jesteś uderzająco miła, ale te emotki, tyle ich i takie słodkie, niewiem czy mi się uda.

Wiesz...nie mówię, żebyś nie używała.Możesz używać,ale nie chcę żeby było takie coś:

 

Cześć jestem nowa na forum!!! :pinkie: 

Nazywam się Golden Love. :party: 

Poszukuję nowych znajomości. :cmcride: 

I ciągle chcę wiedzieć coraz więcej o mlp:fim :cmc: 

Mam złote pióro w skrzydle i ono umie czarować!!! :scootaloo: 

Posty takiego typu strasznie rażą w oczy i pokazują,że użytkownik nie jest za bardzo ogarnięty...tak to możesz używać emotki,ale są jakieś granice.Mi szczerze emotki nie przeszkadzają ale mogą się inni przyczepić.

 

 

7.9 lat, Malinusiu, ledwie zrozumiałam ale, nie odpowiem, sorry.

Ja i tak złagodziłam...Mrs.Octavia się pyta o Yaoi,Yuri i hentai'e (Poczekaj aż będziesz w moim wieku to zrozumiesz co to jest)

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lubisz czytać książki fantasy? (Nie mangę!)

No i jakie jeszcze znasz fandomy??

Było można się mnie na PW spytać,ale nie będę już zrzędzić...

 

Nie mam za bardzo czasu,ale tak.

 

Osobiście ja jestem wielką fanką Vocaloidów,Pandora Hearts(manga "tasiemiec"),Dangan Ronpy(gra i anime) i jeszcze trochę Higurashi no Naku Koro ni(gra,anime,manga).Ale tobie chyba się tylko Vocaloidy spodobają bo np w Higurashi jest mnóstwo krwi(bo to horror).W razie czego napisz mi na PW(prywatna widomość) to ci wytłumaczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Witaj na forum! Hug dla ciebie:   :hug:. Krótkie oprowadzenie:  :pinkiederpy: dodatkowo... baw się dobrze, ciesz się i spędzaj miło czas, a także zostań tu jak najdłużej.

Ps: Jaka ty mała  :x

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velkomin~

tumblr_maqhuzVKfI1r9tk21.png

1.Uluione Anime?
2.Ulubiony kuc drugoplanowy?
3.Lubisz zimny klimat?
4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii? (nie ma "nie wiem","Nie mam zdania","nie byłam" itp)
5.Lubisz kraje Skandynawskie? (patrz na górę)
6.A Lukrecje?
7.Lubisz pizze?     
8.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?
9.Lubisz Maskonury? (Jeśli nie wiesz co to....)
10.Yaoi,Yuri a może Hentai? (jeśli też nie wiesz co to,internet nie gryzie) Co sądzisz o związkach Homoseksualnych?

Nie słuchaj Malinusi,Yaoi,Yuri czy Hentai to nic złego,po prostu trzeba do tego dorosnąć (Do Hentai to już na pewno).Idąc tym tropem można powiedzieć że romanse to zło wcielone czy nawet nie wiem...horrory,cokolwiek.

Vertu sæll kæru~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octavio.

1.Pokemon

2.Derpy Hooves.

3.Tak

4.Lubię wszystkie obce kraje. Więc nie mam ani złej ani też jakiejś mega dobrej opini

5.Uhhh, powiedzmy że...patrz na górę.

6.Tak.

7.Moje ulubione jedzenie!

8.Hmmm, nie wiem, mam nadzieję że dużo czasuuu. (Np. Tydzień)

9.Tak.

10.Te pytania denerwują mnie jak brak Derpa na Derpy Hooves (A to bardzo denerwujące), Nie odpowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze z nikim nie witałem, więc w końcu muszę. Witaj, baw się dobrze na forum. Oraz pod żadnym pozorem nie kupuj Jugosłowiańskich masek gazowych z demobilu, guma jest zbyt rozciągliwa i szybko się rozrywa, Rosyjskie są wytrzymalsze.

 

Dzięki za radę, nie zamierzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! Miło, że jesteś ogarnięta w takim wieku, zazwyczaj mało ludzi w tym wieku tak ogarnia (Golden Love, ale to już masakra ;x) więc serdecznie witam Cię na forum, baw się dobrze, nie wdawaj się w żadnej konflikty z innymi i bądź z nami jak najdłużej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9-letnia dziewczynka. Czy rekord najmłodszego użytkownika został już pobity? Nie no, oczywiście żartuje. ;)

 

Raduje mnie twoje słownictwo i ogólna stylistyka pisania. Przebijasz o głowę co najmniej 3/4 swojej grupy wiekowej, w tym również tych starszych którzy nie powinni brać udziału w żadnej dyskusji póki nie przestudiują słownika od deski do deski. To jest naprawdę godne podziwu.

 

A tak poza tym to witamy na forum i życzymy miłej zabawy. :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum. 

 

Czytając twojego powitalnego posta bardzo się wzruszyłem(z radości). Masz 9 lat i piszesz w miarę(nawet bardziej niż "w miarę") "składne" posty. To jest takie pocieszające.

 

Trochę reklam :megusta:

Zapraszam do działu Fluttershy.

 

 

Ogólnie to życzę Tobie miłego pobytu na forum ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cóż, nie będę oryginalny, lecz napiszę to samo, co moi kochani poprzednicy ^^ . Rzeczywiście jestem pod ogromnym wrażeniem, że tak młoda osoba tak dojrzale pisze, pełen podziw :) . Wracając do tematu - welcome to the Herd! :hug2: . Na początek kilka pytań (oczywiście, jeśli nie masz nic przeciwko :flutterblush: ):

 

1. Jak zostałaś pegasister?

2. Ulubiony film lub/i serial? (poza My Little Pony :rainderp: )

3. Ulubione jedzenie?

4. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie?

5. Brałaś lub masz zamar brać udział w Ponymeecie?

6. Lubisz Sweetie Belle? :3

7. Czy uważasz, że koniec Equestrii nadejdzie wtedy, kiedy Pinkie Pie wypije kawę z napojem energetyzującym?

 

7 - liczba szczęścia wg Chińczyków, więc tu kończę. Tradycyjnie odsyłam na początek do regulaminu forum, a potem do poszczególnych działów. Mam nadzieję, że znajdziesz jakiś ulubiony  :) . Trzymaj się i baw się dobrze :giggle: .

Edytowano przez Syrenka Imesh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...