Skocz do zawartości

Team Fortress 2


Zaraza

Recommended Posts

Kupię niepomalowanego billa (niedługo doładuję steama i będzie na klucze)

A tak na serio. Według mnie TF2 nie powinno być F2P. Kupiłem jak było płatne i nie było wtedy tylu dzieci z gibusami i pyrowizyjnymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Piter Wan Kenobi

Kop, kop.. Odkopuję ten temat. Tak, pogrywam również w Team Fortess2. Nie jestem może jakiś mega dobrym graczem, jednakże od czasu do czasu w to zagram. Zabawa jest przednia, jeśli ktoś chciałby pograć to macie moje gg w profilu :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam kilka pytań do Was, graczy ;)

Ta gierka jest F2P, ale pewnie coś tam za pieniądze można dostać, no więc co to jest? Nie jest aby pay to win?

No i drugie jest takie, czy nie znacie może jakiś polskich serwerów mlp? ;p (Muzyczka, jakieś dźwięki, czy coś). Aa, no i jak wygląda tutaj komunikacja głosowa? Bo np w CODA 4 grałem to niby była, ale nikt nie używał, jak jest tutaj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do Was, graczy ;)

Ta gierka jest F2P, ale pewnie coś tam za pieniądze można dostać, no więc co to jest? Nie jest aby pay to win?

No i drugie jest takie, czy nie znacie może jakiś polskich serwerów mlp? ;p (Muzyczka, jakieś dźwięki, czy coś). Aa, no i jak wygląda tutaj komunikacja głosowa? Bo np w CODA 4 grałem to niby była, ale nikt nie używał, jak jest tutaj?

1. Za pieniądze to się głównie czapki i klucze do skrzynek kupuje. Bronie można znaleźć lub zrobić, ale jeśli jest ktoś niecierpliwy to może zakupić i to. Jednak jeśli coś kupisz, to masz TF premium, co daje możliwość zostania trenerem i wymiany przedmiotów.

2. Wszystkie bronie i klasy są zbalansowane, więc Pay to Win to raczej określenie na premium na niektórych serwerach. Takie coś daje np Inżynierowi po 5 działek i dozowników, a Szpiegowi nieskończoną niewidzialność

3. Nie znam, ale wiem, że są mapki i tekstury kucykowe.

4. Naciskasz guziczek i mówisz do mikro. Na wielu kulturalnych serwerach to się przydaję, bo np łatwiej namierzyć szpiega, albo można lepiej zsynchronizować ubera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, stary weteran Skaut się melduje.

Widzę że dużo ludzi pyta o F2P w TF2 czy przynajmniej ktoś okazuje chęć wyrżnięcia takowych graczy. Ta gra rzeczywiście nie została stworzona pod F2P, kiedyś to był zwykły FPS jakich dużo na rynku, jednak ta gra wyróżnia się ponad innymi dzięki swojej inwidualności i zachęcała do gry nie tylko starych weteranów strzelanek ale też chętnych zabawy niedoświadczonych graczy, dlatego Gabe postanowił udostępnić grę wszystkim. Sama gra okazała się sukcesem, jednak dlatego że nie była stworzona z początku z myślą o darmowych graczach, nie został stworzony system płacenia czy jakiekolwiek wywyższania się ponad innych. Nie mówię o czapkach, dodatkach czy innych przedmiotach które dają tylko efekt wizualny (no, może z wyjątkiem zestawów ale nie o to tu chodzi) tylko o tym że za pieniądze nie będziemy od innych silniejsi, szybsi, celniejsi. Wszystko jest kwestią treningu, wszystkie bronie mają swoje zarówno plusy i minusy. Zdobyć może je każdy a nie tylko ci którzy płaca. Nie dziwi mnie widok kiedy F2P jest na szczycie tabeli wyników no bo czemu miałby nie być? Bo nosi na głowie "Upiorny Cylinder"? A może dlatego że jego ekwipunek świeci pustkami? Nie! Każdy w tej grze jest równy. Wiadomo że nawet ci którzy teraz bez problemu zdobywają 10 zabójstw w 1 życiu, mogli nie wiedzieć jak na początku postawić inżynierem działko. Osobiście nie zgadzam się z panem Muddy, ale to tylko moja skromna opinia.

Z miła chęcią pomogę każdemu, podpowiem to i owo, czy zagram z nim niezależnie od tego jak wygląda i ile grał w TF2. Ta gra jest dla wszystkich. Im więcej Bronies w Team Fortress 2 tym lepiej! Mój nick Steam: Daniel_

Ostatnio starałem się założyć serwer w TFie z mapami MLP, serwer stał 2 tygodnie a odwiedziło go tylko zaledwie 36 osób które i tak po chwili wyszły. Jeżeli zbierze się wystarczająca grupa Bronies chętnych do gry to ja chętnie wznowie działanie tego serwera czy przynajmniej postawie inny ale wciąż będzie on dla was. Tak czy inaczej zapraszam wszystkich do wspólnej gry! ( o ile mi internet pozwoli :TWcU3:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TF2 jest po prostu genialne, bo wymusiło na starych wyjadaczach oraz newbie współpracę i to dosłownie. Dziś w wielu shooterach mamy to samo co zapoczątkowało TF2 na skalę światową w 2007 roku. Wtedy doszczętnie dominował Counter Strike, w którym każdy dbał o siebie: jedni woleli fragować, inni podkładać bombę. Nigdy nie służyło to dobrej rozgrywce.

Osobiście gram od 2009 (zacząłem w trakcie Spy & Sniper Update, wprowadzenie czapek etc.), gra od razu mi się spodobała brakiem liniowości i wieloma trybami. To jest po prostu fantastyczne nie mówiąc już o humorze Valve sprytnie wplecionym w rozgrywkę. Model F2P dał tylko chwilową masową popularność, teraz jest już to w normie, przybyło trochę stałych bywalców, ale społeczność nadal nie jest jakaś strasznie ogromna. Ogólnie Fortress koksi. :3

Problemem aktualnym jest jedynie błąd ze sterownikami grafiki dla Nvidii. Aplikacja wywala dość szybko na pulpit i przez to zniechęca do siebie, niestety. Niby mają to lada moment naprawić, ale tą samą śpiewkę powtarzają od prawie 2 lat. ;_;

Mój steam: maaker, mogę czasem pograć z kimś chętnie, ale tak jak napisałem wyżej, TF2 crashuje... i długo zazwyczaj nie mogę pośmigać Soldem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TF2. Istnieje mnóstwo kucykowych modów, wystarczy poszukać. Zwykle wystarczy podmienić pliki w folderze Steam.

Np tutaj http://www.mlptf2mods.com/

Czy też świetnie zrobione modele postaci znajdujące się na http://kassgrein.deviantart.com/

Można świetnie dopasować zarówno model jak i odpowiedzi głosowe postaci( Nie dość że skaut wygląda jak RD to na dodatek jeszcze mówi jak ona!). Jednak niektóre serwery nie przyjmują cudzych treści i model nie będzie działał a zamiast powiedzmy ... głosu Rainbow będzie słychać trzaski. Należy wtedy albo odinstalować odgłosy albo szybko wyjść z serwera bo inaczej gra się wyłączy. Takich nieprzyjaznych modom serwerów dużo nie ma ale trzeba mieć świadomość że takie istnieją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście gram od 2009 (zacząłem w trakcie Spy & Sniper Update, wprowadzenie czapek etc.), gra od razu mi się spodobała brakiem liniowości i wieloma trybami. To jest po prostu fantastyczne nie mówiąc już o humorze Valve sprytnie wplecionym w rozgrywkę. Model F2P dał tylko chwilową masową popularność, teraz jest już to w normie, przybyło trochę stałych bywalców, ale społeczność nadal nie jest jakaś strasznie ogromna. Ogólnie Fortress koksi. :3

Problemem aktualnym jest jedynie błąd ze sterownikami grafiki dla Nvidii. Aplikacja wywala dość szybko na pulpit i przez to zniechęca do siebie, niestety. Niby mają to lada moment naprawić, ale tą samą śpiewkę powtarzają od prawie 2 lat. ;_;

To już wiem czemu mi się TF2 crashuje :)

Grałem dosyć często ze znajomymi w TF2 na F2P i mimo że nikt z nas nie miał premium to rozgrywka i tak była świetna. Jedyne co mi przeszkadzało w F2P to to że nie mogłem się wymieniać z innymi graczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem czemu mi się TF2 crashuje :)

To jest niestety bolączka tej gry. Temat na steampowered ma już 154 strony, a powstał 28 lutego 2011 roku. Do tej pory problem nie jest rozwiązany. Można albo zainstalować sterowniki z serii 18x.x albo grać w TFa na DirectX 8. Odrzuca wtedy grafika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem czemu mi się TF2 crashuje :)

To nie jest czasem jeden z tych błędów które będą towarzyszyć zawsze W L4D2 też np. mod Celestia Flashlight raz działa normalnie, raz crashuje mi grę, a raz działa, ale zamiast gry mam na ekranie pokaz slajdów.

A co do rozgrywki F2P to mimo tego jest to najbardziej zbalansowana gra na świecie! Nawet wszystkie klasy są równe, a żeby wygrać potrzebna jest jedynie praca zespołowa. Wyjątkiem może być jedynie Szpieg, ale z tą różnicą, że praca zespołowa przeciwników utrudnia mu robotę.

Faktycznie szkoda, że nie można się wymieniać na darmowym koncie. Dlatego będę zmuszony trochę zainwestować w tą grę.

Jakby co to mój nick na steam to Piter009

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam takie pytanko.

Dzisiaj znalazłem Robo Crate, a po jakimś czasie 2 osoby miały identyczny łup. Skrzynka jest chyba nowa, bo ma jeszcze nie przetłumaczony opis i ma numer 58. Opis mówi, że skrzynka jest specjalna, nie otworzy jej normalny klucz i żeby lepiej poczekać i otworzyć ją, kiedy będzie to możliwe.

Wie ktoś cokolwiek o tej skrzynce? Pozostali ludzie z sewera jednogłośnie odpowiedzili "coś specjalnego", a to mi raczej nie pomogło. Powiem, że zawartość kusi i kusi i aż się boje, po ile będzie klucz do tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...