Skocz do zawartości

Team Fortress 2


Zaraza

Recommended Posts

Ja także pogrywam w TF2. Gram to od około pół roku z przerwami. Najczęściej inżynier i żołnierz i w razie potrzeby innymi klasami. Dołączyłem do grupy ww więc jakby coś to tam się kontaktować z chęcią pogram ze znajomym z forum :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Team Fortress 2 od października 2011 i mimo ostatniej przerwy (Call of Duty: Modern Warfare 3 mnie porwało) to nadal całkiem nieźle gram. Kiedyś z dwoma kolegami dominowaliśmy na serverze ,,Mordownia", na którym z chęcią z wami pogram. Piszcie na gg: 7454941 (tylko się przedstawcie ;D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to lista chętnych:

Zaraza

Goatse

BlackHayate

TrazPL

sebko9

Chief

Zdula27

White

Każdy będzie miał osobną klasę i będzie dobry team. Szukamy tylko jakiegoś serwa i już ;D

Że w stylu highlander? OK, ja się piszę na coś takiego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem kiedys dosc często, nawet wyrobiłem sobie "skilla" -pr0 gam3r i te sprawy ^^ (tak skromny to moje drugie imie). Niestety nie gralem juz ponad pol roku w TFa wiec jeśli byłaby jakas rozgrywka między bronies chętnie wezmę udzial :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym każdy będzie miał osobną klasę może nie wypalić, bo na niektórych mapkach cześć klas jest bezużyteczna. I dużo osób gra ćwiczy grę tylko kilkoma klasami. Ale spokojnie można by się zorganizować na jakimś pustym serwerze na meczyk zapoznawczy 5 vs 5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym każdy będzie miał osobną klasę może nie wypalić, bo na niektórych mapkach cześć klas jest bezużyteczna. I dużo osób gra ćwiczy grę tylko kilkoma klasami. Ale spokojnie można by się zorganizować na jakimś pustym serwerze na meczyk zapoznawczy 5 vs 5

Pooglądaj sobie trochę meczów highlandera w TF2 to zobaczysz, że wcale nie jest tak, że część klas jest bezużyteczna ;) Trzeba tylko dobry teamwork.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch Grubasków i dwóch Medyków załatwi każdego, tak więc potrzeba tylko dobrego zgrania. Jeśli chodzi o wybór klasy to potrafię robić niezłą sieczkę każdą klasą, ale jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko to zaklepuje sobie Żołnierza, ewentualnie Snajpera. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj sobie trochę meczów highlandera w TF2 to zobaczysz, że wcale nie jest tak, że część klas jest bezużyteczna ;) Trzeba tylko dobry teamwork.

Zgadza się lecz sadząc po graczach (dużo nowych) będzie ciężko z dobrym teamworkiem.

Ja lubie grać Engineer/Soldier (zazwyczaj grałem BlackBoxem lecz teraz ćwiczę Direct Hit (S)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...