Skocz do zawartości

Team Fortress 2


Zaraza

Recommended Posts

A moze skusilibyscie sie na rundkę Dodgde Balla? Wpiszcie sobie w JuTjubie. Swego czasu zagrywalem sie na jednym serwerze DB. To jest po prostu swietne :D Chodzi mniej wiecej o to: Sa dwie druzyny, skladające sie wyłącznie z Pyro w strone ktorych sa wystrzeliwane rakiety (małe jak od Soldier'a i tzw Nuke takie bombki jak sa na wagonikach), zadaniem obu druzyn jest odbijac rakiety strumieniem powietrza w druzyne przeciwnika. Naprawde to wciąga a i zabawa przednia :D Jesli ktos bylby chętny to pisac, jak sie uzbiera odpowiednia ilosc osob znajde serwer i podam tu w tym wątku i wbijemy na kilka rundek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze skusilibyscie sie na rundkę Dodgde Balla? Wpiszcie sobie w JuTjubie. Swego czasu zagrywalem sie na jednym serwerze DB. To jest po prostu swietne :D Chodzi mniej wiecej o to: Sa dwie druzyny, skladające sie wyłącznie z Pyro w strone ktorych sa wystrzeliwane rakiety (małe jak od Soldier'a i tzw Nuke takie bombki jak sa na wagonikach), zadaniem obu druzyn jest odbijac rakiety strumieniem powietrza w druzyne przeciwnika. Naprawde to wciąga a i zabawa przednia :D

Jesli ktos bylby chętny to pisac, jak sie uzbiera odpowiednia ilosc osob znajde serwer i podam tu w tym wątku i wbijemy na kilka rundek :)

Odbijanie rakiet to rzecz, której nienawidzę i nie umiem :P Chociaż lubię grać Pyro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@White, w normalnej grze tez tego nienawidze, ale tam rakiety same naprowadzaja sie na przeciwnika wiec Ty jedynie ograniczas sie do biegania i klikania prawego przycisku myszy :P Jesli chcielibyscie dołączyc to znalazłem jeden serwer: 208.43.4.58:27015 moj nick to SleepyPL :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@White, w normalnej grze tez tego nienawidze, ale tam rakiety same naprowadzaja sie na przeciwnika wiec Ty jedynie ograniczas sie do biegania i klikania prawego przycisku myszy :P

Jesli chcielibyscie dołączyc to znalazłem jeden serwer: 208.43.4.58:27015 moj nick to SleepyPL :)

Właśnie próbowałam tego jakiś czas temu i mimo tego strasznie ssę xD Potrenować by się przydało :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@White, nie od razu Equestrie zbudowano :D "...i mimo tego strasznie ssę..." czy ja wiem czy to źle... ^^ Mam nadzieje ze wiecie jak dodac serwer? Musicie dodac go jako ulubiony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym coś znalazł, ale nie mam premium -.- I mi się włamano i połknęło wszystkie itemy nie dawno, więc ja też bym poprosił o wsparcie - jakiś przedmiot zupełnie nie potrzebne możecie dać mi za free.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram w tf2 ale ostatnio niezbyt idzie (brak myszki i lagi) dobrze gram Heavy oraz engier bardo dobrze gram medykiem (1 klasa jaką grałem i tą najlepiej mi idze ale z powodu braku myszki nie moge urzyć ubera i leczyć jednocześnie) znam fajną texturkę dla DR szpiega http://gamebanana.com/skins/114337 a na steam mam nick jak na forum (może być również bez _PL)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

jejku, przeoczyłem temat :) Trochę kiedyś grałem, i jak coś ma się zorganizować, to chętnie się dołączę :) A klasy... o ile pamiętam nie lubiłem jedynie szpiega i skauta... No ale jak teraz ma być forumowy serwer, to coś faktycznie będzie można ugrać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...