Skocz do zawartości

Team Fortress 2


Zaraza

Recommended Posts

Ogłoszenie parafialne!

Zamienię Pomsona 6000 na jakąś fajną pukawkę dla snajpera. Nie mam premium, ale wcześniej z wymiany miałem tą broń, więc znów mogę wymienić ;)

Spoiler alert - defaultowy sniper rifle jest najlepszy ;)

A jak już mówimy o trade'ach to jakby ktoś był czymś zainteresowany (raczej coś, czego mam duplikat, chyba że oferta będzie bardzo dobra) to niech pisze :P

http://tf2b.com/tf2/shivren o. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machina jest niezła, owszem, ale tylko z połączeniem z SMG dla Snipera (btw. nowy SMG jest beznadziejny), jako, że nie można strzelac bez lunety. Obecnie używam Hitman's Heatmakera i nawet go lubię. Aczkolwiek i tak - defaultowy sniper rifle jest najlepszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie chce się chwalić ale jestem bardzo dobry w TF 2. Mam przegrane 1040 godzin (WOW) i prawie zawsze jestem na szczycie rankingu.Po jakiś 30 minutach mam 100 punktów :-D. Jednak od dawna nie grałem (przez neta) i nie mam tych nowych przedmiotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bardzo pilnie potrzebuje pomocy.

Mam problem.Chce sobie do TF 2 wstawić ruchomy spray ale nie wiem jak.Czy ktoś mógłby znaleźć dla mnie napisać jakiś szczegółowy poradnik jak zapisać,wstawić itp.Dany spray jest już ruchomy a oto on:http://images.mylittlefacewhen.com/media/f/img/mlfw2549-12066420-20animated20flim_flam_brothers20pony_crowd20rainbow_dash1.gif.

Bardzo pilnie oczekuje odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro odświeżasz temat to się wypowiem Talar ja tam nie wiem jak uruchomić taki spray ale na youtube jest na pewno poradnik poszukaj a co do tematu ja gram jakieś 4 miechy mam 70 przedmiotów (szpaner :D) i pytanie ktoś grał w ten tryb mann.vs.Robots(czy jakoś tak)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...