Skocz do zawartości

Team Fortress 2


Zaraza

Recommended Posts

Tak faktycznie trzeba mieć żyłkę do interesów, mój brat zaczynał od zera, później scrap.tf i przez różnorakie transakcje z noobami dorobił się Billa, a teraz unusuala. Pragnę także zauważyć, że Valve w niedawnej aktualizacji zabiło idlowanie, a raczej farmienie przez Sandboxie z kilkunastu kont na raz co najwidoczniej odbiło się negatywnie na cenie klucza sięgającej powyżej 6 refów na bp.tf  :fluttercry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dobrze. Mam 34 keye :ming: Martwi mnie cena budsów, która maleje. W sumie to tez dobrze dla mnie bo planuję ich zakup. Ale do czego to doprowadzi nie wiem. Jak kupię słuchaweczki poluje na Maxa. Billa sobie daruję ;)

PS Ja, bez słuchawek Apple? Nie może być xD W środę kupuję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Skurwysyn

Dużo czasu spędziłem "Trade'ując" w TF2. Zawsze chciałem dużo uzbierać, ale jak tylko uzbierałem 2 Earbudsy to od razu wydawałem na gry na Steam.

Z tego co pamiętam to ogółem miałbym teraz 8 buds gdyby nie te kupna gier.

 

Ostatni raz postanowiłem wydać wszystkie swoje itemy na gry i zakończyć podróż chciwego sprzedawcy.

Teraz gram tylko "4Fun", choć dalej kusi mnie widok bogactwa.  :lie:

Zakończyłem swoją "Karierę Sprzedawcy", głównie z powodu, chrzaniącej się ekonomii. Cena Buds'ów wariuje, a klucze idą w góre jak szalone.

Pamiętam czasy, gdy klucze były tylko za 2 Rafiny i wszyscy byli szczęśliwi.

Mam kolegę, który dorobił sobie admina na Backpack.tf i stał się coś w stylu "Podopiecznym Cen Farb", gdyż on był głównym sprzedawcą farb w społeczeństwie. Oczywiście inteligentnie to wykorzystał i chytrze zmanipulował ceny farbek, na jego własną korzyść.

I tak oto widzicie jak farbki, które kiedyś były tylko za 1 Reclaim, chodzą teraz po minimum 2 Rafiny.

 

Chapaj Steama: Steam Link  :TaTds: 

 

Mam parę serwerów, ale nie jestem pewny czy jeszcze działają.

Lista serwerów:

 

- MLP Server Ponyville B3 - 173.208.245.26:27018

- MLP Server Ponyville B7 - 173.208.245.26:27020

 

(Na serwerach Lazypurple bardzo dużo Brony gra.)

 

- Lazypurple's Silly Server #1 - 192.223.26.237:27015

- Lazypurple's Silly Server #2 - 192.223.26.230:27015
Edytowano przez Bonnet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cóż, sam też w TF2 grywałem, jednak teraz dosyć żadko to robię, głównie ze względu na Terrarię, Total War i serwer RP. Ale jeśli by ktoś chciał zagrać (np. potrzebowałby Medyka :fluttershy5:) to chętnie poleczę, chociaż w sumie gram każdą klasą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak skromnie na razie, bo nie mam zbytniej żyłki do interesów i nie tak dawno zrobiłem się premium, gram medykiem i na razie mam taki skromny i ładny secik, do którego brakuje Blighted Beaka by można było go nazwać "skończonym". (Jak dla mnie :D) Potem wezmę się za Enga. ;P

 

7Z8fi.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałby ktoś pograć? Niedawno premium zakupiłem i mam zaciesz :v

Seciki:

Albumik na imgurze :v

http://imgur.com/GNyfoVj,TKD1phl,okLETr4,ob1GpYX,hiuKoaK,0jBu85k,5zRTD9i,76ePase,K6THdgm

Ja teraz bym mógł,mam wreszcie premium też,możemy nawet pohandlować.  :fluttershy4:

 

Ps.Zna ktoś jakiś trade serwer? (chodzi głównie o handel kluczami,metalami i broniami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ps.Zna ktoś jakiś trade serwer? (chodzi głównie o handel kluczami,metalami i broniami)

Wpisz w wyszukiwarce w mapie: trade

A jeżeli chcesz szybciej znaleźć kupca lub kogoś kto coś sprzedaje to polecam tf2outpost.com lub backpack.tf - zakładka trading - classified listnings.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o premium, to takowe też posiadam od całkiem niedawna (Jak na razie jedyną czapkę mam na Pyro). Co do handlu, to muszę nowe nadropić, bo ostatnio przerobiłem część na metal. Ale za to mogę z dumą stwierdzić, iż na medyka posiadam każdego itema. Konto steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198063114972/

 

@Dashek W końcu ktoś (poza mną) kto gra głównie medykiem i w dodatku nie korzysta z Blutsaugera, bo zazwyczaj tylko takich medyków widywałem na publicznych. Pocketowałbym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...