Skocz do zawartości

Team Fortress 2


Zaraza

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Rax, podlicza kille z działka u kluczy takich jak:

-Klucz

-Klucz Robobójcy

-Kieł

-Jednoręki Bandyta

Zwyczajne kille też są liczone, lecz nie mają wpływu na rangę broni.

W tych kluczach dokładnie na odwrót:

-Południowa Gościnność

-Efekt Eureki

-I inne (jeśli są :v)

Discors, jeśli chodzi o rocket jumpy:

1)Kucasz

2)W tym samym momencie skaczesz i wypuszczasz rakiete

3)Błyskawicznie obracasz się w stronę skoku przez prawe ramie (po której postać trzyma broń)

4)Lecisz :)

Inaczej to wygląda jeśli chodzi o wall-jumpy, pogo-jumpy ale to wyższa szkoła jazdy :v

Edytowano przez Camed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Apropo skoków z QF:

Tutaj większość zależy od umiejętności żołnierza czy dema w umiejętności wykonywania rakietowych skoków. Ewentualnie zalecam korygowanie lotu, sle BEZ naciskania W w trakcie lotu bo to zwyczajnie zmniejsza mobilność.

I tak btw.

MAM BERET BILL'A :D:yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie, to jako sold albo demo uwielbiam trollować medyków z quickfixami. Nie wszyscy do końca zdają sobie sprawę, że mogą podróżować wraz ze swoim pacjenetem, jeszcze mniej ogarnia air strafing. Zaczynam skakać jak poparzony, a niczego nie spodziewający się medyk zazwyczaj leci w kosmos. Ta dezorientacja, gdy ląduje wśród 5 pyr, bezcenne, hue.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Jak już jesteśmy w temacie, to jako sold albo demo uwielbiam trollować medyków z quickfixami. Nie wszyscy do końca zdają sobie sprawę, że mogą podróżować wraz ze swoim pacjenetem, jeszcze mniej ogarnia air strafing. Zaczynam skakać jak poparzony, a niczego nie spodziewający się medyk zazwyczaj leci w kosmos. Ta dezorientacja, gdy ląduje wśród 5 pyr, bezcenne, hue.

Taa... 90% czas u gram medykiem z quickiem, więc już się wyczuliłem na takich kozaków. Jak widzę, że koleś kombinuje z rocketjumpami, to od razu taki typ trafia na moją czarną listę i choćby się waliło i paliło, to go już nie będę leczyć :ming:

 

Nom, niestety quickfix to badziew i rzadko jaki med go używa.

Należę do tej mniejszości, która gra głównie z quick-fixem i się zgodzić z tą opinią nie mogę. Co prawda jego uber jest słaby, a i nadleczać zbytnio nie można, ale to właśnie dzięki niemu jestem lekarzem całej drużyny, a nie poszczególnych jednostek. Mając normalnego mediguna naprawdę ciężko jest ogarnąć sytuację w której 2-3 graczy na raz wymaga leczenia.

Taki lajf :/

Macie może pomysł jak zrobić profit z Bill'a?

Btw. Chce ktoś jutro zagrać?

Post napisany o pierwszej w nocy, więc nie wiem, czy "jutro" znaczy sobota, czy niedziela.Jeżeli to drugie, to może uda mi się pojawić. Wcześniej mam wyjazd do Siemianówki. Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Należę do tej mniejszości, która gra głównie z quick-fixem i się zgodzić z tą opinią nie mogę. Co prawda jego uber jest słaby, a i nadleczać zbytnio nie można, ale to właśnie dzięki niemu jestem lekarzem całej drużyny, a nie poszczególnych jednostek. Mając normalnego mediguna naprawdę ciężko jest ogarnąć sytuację w której 2-3 graczy na raz wymaga leczenia.

Zgadzam się, świetny wybór jeśli zdecydujemy się pomagać wielu w teamie a nie tylko siedzieć przy pootisie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...