Skocz do zawartości

Team Fortress 2


Zaraza

Recommended Posts

Osoby powyżej informuje że te kaczki to chyba event halloweenowy...chodź mogę się mylić bo jakiś czas nie grałem.

 

Ale na team gdyż jestem tu pierwszy raz: w Team Fortress zacząłem grać po jakimś czasie kiedy kuzyn mi opowiedział o tej grze (mówił głównie o postaciach) i już wtedy gra mnie zauroczyła, uwielbiam takie absurdalne strzelani. Oczywiście na początku łatwo ginąłem ale wyrobiło się jakieś umiejętności (oraz odruch "Biegaj! Nie stój w miejscu baranie!").

Również klasy w tej grze są bardzo przyjemne i często zaskakujące, zanim zagrałem w tą grę sądziłem że Gruby będzie jedną z moich ulubionych postaci, jednak szybko zdałem sobie sprawę że granie tym potężnym Rosjaninem jest strasznie powolne.

I gram w nią raczej wybiórczo, ostatnio masę czasu spędziłem podczas eventu halloweenowego a kiedy się skończył trochę rzadziej gram.

Chciałbym tu również wspomnieć o komiksach ze świata z Team Fortress które niesamowicie mi się podobają, tylko szkoda że nikt już ich nie tłumaczy na polski (kiedyś ktoś chyba tłumaczył ale przestał) więc teraz czytam czasem streszczenia, ale próbowałem przeczytać jeden numer po angielsku (zrozumiałem tak o tyle o ile)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to związane z najnowszą aktualizacją: "End of the Line".

James McVinnie (twórca słynnego filmu SFM - "Practical Problems") wraz z grupką animatorów podjął się stworzenia większego dzieła - End of the Line. Trailer, który opublikował na swoim kanale (powyższe wideo), zdobył na tyle dużą popularność, że cały projekt został zauważony przez Valve i otrzymał wsparcie firmy.

Sam film niedawno wyszedł, możecie go spokojnie obejrzeć na YouTube, myślę, że wtedy zrozumiecie, o co chodzi z kaczkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wytłumaczy mi ktoś w ogóle w jaki sposób te klucze drożejo?

Ekonomia całej społeczności :v

Btw. dawno nie grałem i właśnie wszedłem sprawdzić aktualne ceny kluczy i mnie zamurowało, ktoś tu nieźle przesadził :D

 

68146ff265.png

(Najdrożej było 17 refów) (źródło: backpack.tf)

 

Obecny stan:

f1812e36f9.png

Edytowano przez Arturro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What do ya think 'bout new weapons? Jak dll mnie, ciekawy jest tylko ten Iron Bomber, jako krzyżówka Granatnika z Wyrzutnią Bomb Samoprzylepnych. Panic Attack dobrze wygląda na papierze, ale w praktyce jest bardziej użyteczny niż Strzelba chyba tylko dla Inżyniera. A Quickiebomb Launcher to wyrzutnia dla Stickyspammer'ów. Ale jeśli nei stawiasz pułapek, to jest w sumie dobra.

Also, FRICKIN' FLYIN' SPIES EVERYWHERE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 6 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...