Skocz do zawartości

Team Fortress 2


Zaraza

Recommended Posts

  • 3 months later...

@Talar

Owszem, boli, lecz jest to tylko na serwerach oficjalnych Casual. Grając na rankingach grę wyszukiwało szybko.

Radzę się też uspokoić. Niedawno wyszła aktualizacja i dużo ludzi pcha się na rankingi. Jak sytuacja się ustabilizuje to nie powinno być takich problemów po obydwu stronach barykady.

 

Bonus ode mnie:

Spoiler

20160709021429_1.thumb.jpg.6546991daf96b

Możesz ukończyć mecz rankingowy samemu. nawet jeśli wszyscy poprzedni gracze wyszli z gry.

Takie udogodnienie nie jest warte zachodu. Gdy jest mniej niż 3x3, powinno zakończyć mecz i wyrzucić wszystkich do menu gry.

 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie brałem, mam w TF niespełna 600 godzin. Poza tym zapłaciłem za TF'a w Orange Box'ie.

Ale już od dawna w to nie grałem. Ostatnio słyszałem, że skiny dodali, teraz słyszę o rankedach.

Ta gra robi się coraz to bardziej cs'owa, co mnie nieco smuci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Arekeen said:

W każdym bądź razie rankedy w Tf'ie = zło.

Wiele osób naprawdę wyczekiwało na matchmaking, a przynajmniej to zrozumiałem czytając anglojęzyczne fora. Poza tym, rankedy istniały już nieoficjalnie, w formacie 6v6 oraz highlander. I były bardzo popularne. Myślę że mimo całego upodabniania do CS:GO, jest to krok w dobrym kierunku. Oczywiście, kiedy tryb zostanie dopracowany.

 

Robili już CSa, więc nie pojmuje jakim cudem nie wyszedł im matchmaking w TF2.

Edytowano przez Riddle
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj muszę was skorcić

Rankedy w TF2 nie wymagają tej przepustki Beta. Dlaczego?

Otóż, nie brałem udziału w beta testach, a mogę brać w nich udział. Jedynie co musisz zrobić, to wykonać podwójną weryfikację konta Steam za pomocą aplikacji Steam Mobile.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh please... Miałem okazję zagrać kilka rankedów i w większości jest to dramat. Jak nie dobierze Tobie teamu złożonego z 3 gibusów, którzy wszyscy biorą postacie, które się nie przydadzą, to wrogiej drużynie da weteranów TF'a z unsualami i australium setami po 20k killi +. Jest to strasznie niezbalansowany system wyszukiwania gry i bardzo zniechęca on do gry. Szczególnie też z faktem, iż większość społeczeństwa TF'a nawet po kilku tysiącach godzin dalej nie wie jak się w TF'a gra. O pracy zespołowej już nie wspominam.

 

A gdyby tego było mało, to wróciłem sobie do TF'a po jakiś 4 latach i patrze tylko, iż cena kluczy z 2 refów podskoczyła dziesięciokrotnie. I weź tu teraz sprzedaj takiego All-Fathera, którego 5 lat temu kupiło się za 5 kluczy i scatterguna strange, a teraz nawet klucza warty nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teamy są niezbalansowane, bo nikt nie ma jeszcze swojej rangi. Ale dobry gracz mimochodem osiągnie w końcu odpowiadającą mu rangę i nie będzie tylu dobrych graczy na niskich poziomach. Bo szczerze, rangi nadal zostały wprowadzone całkiem niedawno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...