Skocz do zawartości

Moja twórczość


Recommended Posts

Na razie co mam do pokazania to mój "hand made" z udziałem RD (przepraszam za jakość tego). Ta pocztówka była gratisem do mojej aukcji z mini figurką Rarity i sukcesywnie ją sprzedałam :D (kto wie może jakiś użytkownik forum posiada ten obrazek haha :D). Jak coś kucykowego "naskrobie" ,albo znajdę na swoim dysku...to oczywiście będę tutaj wstawiać :)... Pozdrawiam :brohoof:

Dołączona grafika

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam kolorowa wersje tych szkiców ,ale chyba jednak musiałam je usunąć z dysku. Nabazgroliłam to chyba pól roku temu i szkice przedstawiają moje ulubione kucyki :D (gdybym to rysowała teraz pewnie nie zabrakłoby jeszcze Twilight :cheese: ). Niestety styl pani Faust jest dla mnie zbyt skomplikowany i próbuje go sobie upraszczać na swój sposób :sab:..Tak wiem brzmi to bardzo dziwnie :D

Dołączona grafika

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż gdyby nie mój pech z blind bagami ...karta w ogóle by niepowstała :D.. I przyznaje szczerze ,ze trudno było mi się z nią rozstać trochę. I wcale się nie gniewam ..bo często sama tez tak mam :D

Dołączona grafika Jeszcze remix fandomow...No cóż ostatnio na FB była moda na tz "paper child".. To coś na plecach Pinkie to moja FC (fan character) z pierwszego dominującego fandomu Neverhooda :spin:. Mam zamiar niedługo narysować postacie z tej gry w wersji kucyków ...moze tez się kryją fani tej przygodowki tutaj na forum :D .. Założę się ,ze widok słynnego Klogga w formie kuca nie jednego rozłoży na łopatki haha :D

I DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM ZA MILE I MOTYWUJĄCE OPINIE :D POZDRAWIAM :brohoof: i miłego dnia życzę

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho. Naprawdę przemiłe szkice! Sam odrobinę rysuję, ale kucyki nie są moim głównym... nośnikiem. Z jednej strony wydajesz się młodą osobą (styl pisania, wystrój pokoju), ale z drugiej - znasz Claymana z Neverhood. Grałęm w tę przygodówkę na PSXie za dzieciaka. Długo zajmujesz się rysunkiem? Myślisz żeby podejść do tego na serio? No i czy masz gdzieś jakieś nie-kucykowe rysunki. Chętnie rzuciłbym okiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak wiem mam przesadnie kolorowy pokój :D (uwielbiam takie kolorowe, fajne klimaty) ,ale mogę Ciebie zdziwić i przyznam się, że mam 19 lat (pewnie się spodziewałeś 14-15 latki). Rysunkiem oficjalnie "nałogowo" zajmuje się od 2008 roku ,a czy podchodzę do tego na serio? Raczej nie... jest to zwykłe hobby i nie wyobrażam się utrzymywać z tego na przyszłość ;) . Czy mam inne rysunki. No tak ,ale 99% to same fanarty z Neverhooda i trochę głupio mi je pokazywać ,bo przez długi okres nie starałam się nad żadnym obrazkiem (same szkice) ..a poza tym obrazki o tematyce Neverhood bardziej skupiają się na mojej fan character i jej kochanku ;)

Teraz coś z innej beczki. Szybki szkic Twilight Sparkle dla przyjaciela oraz "zkucykowanie" mojej ulubionej chary Ottoborga .Niestety na chwile obecną nie przyjmuje requestów ,bo jestem winna moim kumplom fanarty ,ale z przyjemnością będę rysować na meetach dla was w Katowicach ..jak się będą odbywać..i jak ktoś mnie poinformuje o takich :)

Dołączona grafika

Byłabym wdzięczna o jakiekolwiek porady na temat anatomi kucyków, bo jak możecie zauważyć mam z ową problem ,a tak dokładniej z nieszczęsnymi kopytami..zwłaszcza z tylnymi :(

Dołączona grafika

..A tutaj macie "normalną" formę tego całego Ottoborga z gry (to ten dziad po prawej :D). Jego kucowa forma posiada bujne loki... ponieważ w fandomie jest już przyjęte, że humanizacja tego króla ma czuprynę pełną loków :D

POZDRAWIAM! :brohoof:


Aaa i jeszcze pokaże wam mój jeden tradional dla koleżanki z DeviantArt :spin: (dziewczyna posiada fajne fan chary... Kucyki zmiksowane z owocami) ...wykonany kredkami ,ale przepraszam za jakość zeskanowanego obrazka.. został dawno ofoliowany i żal mi było to zdejmować dla skanu i zakładać z powrotem.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż takie a nie inne kolorowanie mam dzięki swojej czteroletniej pracy nad stylem :). Również trzy lata poświeciłam nad znalezieniem fajnych tanich zamienników kredek i udało mi się (nie trzeba mieć super ,drogich, wypasionych do takiego kolorowania..liczy się sama technika)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O.K nowe "ochlapki" z mojej strony :>..Pixelowa ikona dla przyjacela na DADołączona grafika

Oraz nie wiem jakim cudem znalezione na dysku zdjęcie z chibi Rarity..Które miało zachęcać do kupna na allegro powtórzonej figurki ...tak wiem ,że torebki mają cyferki ..bo mili bronies z Katowic mnie o tym kiedyś poinformowali

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...