Skocz do zawartości

Moja twórczość


Recommended Posts

Dziękuje wam wszystkim za sympatyczne opinie :D

Ze względu na to ,że dostałam od wczoraj trochę wiadomości z pytaniem jak wygląda moje biurko..postanowiłam tutaj je opublikować ..zamiast wysyłać paręnaście tych samych wiadomości :-/

Dołączona grafika

..Temat nazywa się "moja twórczość" ...a te biurko też raczej do owego powinno się zaklasyfikować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do biurka... I SEE CHICKORITA, PIKACHU, OSHAWOOT, TEPIG AND SNIVY! :> No cóż, jestem fanką pokemonów ^^' A rysunki są... eee... *szuka odpowiedniego słowa* Bajeczne? Hehe nie umiem znaleźć słowa xD Em... są... bardzo... profesjonalnie wykonane! O! O! Rządzę, znalazłam odpowiednie słowo! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam maskotki B\W z "Maka" ,ale się schowały w sztucznym gąszczu mojej roślinki :D .I dziękuje za taki miły komentarz :)

Kolejny znaleziony ochłap z mojego dysku:

Dołączona grafika


Gif dla przyjaciela :) ..Chibi RD paintowy test.. Jak ktoś sobie chce tego użyć proszę droga wolna ,ale nie na zasadzie ,że znajduje na DA z podpisem , że on to wykonał :>

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Rysunki bardzo ładne (niektóre jeszcze lepsze), gif... średni co najwyżej (napisałbym, że brzydki, ale by mnie zjechali Ci, którym się podoba xD). Nie wygląda, jak żywy kuc i nie podoba mi się styl w którym go wykonałeś. BTW: O jakich kredek używasz, że tak ładnie to wypełniasz? : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to wykonałaś :) Masz prawo napisać czy Ci się podoba czy nie .. racja gif jest wykonany w dość specyficznym stylu i nie każdemu musi wpaść do gustu :D . Jakich używam kredek? No cóż tańszych dobrych zamienników .czyli Herlitz, Paper mate oraz Pentel c: ..Jednak nie tylko same kredki działają cuda... lecz technika bardzo się liczy przy wypełnianiu tradionalem c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...